7 priežastys, kodėl vyrai dievina kaubojas

cow.jpg
 
Tradiciškai lovoje visada dominuoja vyras, o moteris atlieka paklusniosios vaidmenį. Tačiau net ir galingi valdovai ,bent retkarčiais, trokšta atsidurti po moterimi. Motociklininkės sekso poza kuo puikiausiai įkūnija valdingosios partnerės vaidmenį ir ši kamasutros versija vyrui suteikia ne ką mažiau džiaugsmingų emocijų nei klasikinė misionieriaus poza.

 

Taigi, apžvelkime priežastis, kodėl vyrai taip dievina seksą, kada moteris būna viršuje ir kodėl stipriosios lyties atstovai trokšta atsidurti po jos padu:


 


1. Jis gali atsigulti ir atsipalaiduoti

Kai moteris būna viršuje, vyras turi mažiausiai dvi priežastis jaustis tiesiog nuostabiai.Viena jų, jis gali įsivaizduoti, jog yra sumuštas ar kitaip sužalotas, o jūs esate gailestingoji medicinos sesuo, kuri moka labai nuoširdžiai pasirūpinti ligoniu. Kita priežastis kur kas paprastesnė, jam tiesiog malonu atsipalaiduoti ir pailsėti, kol jūs intensyviai  dirbate. 

 

2. Jis turi galimybę atsidurti pirmoje eilėje

Kai moteris būna viršuje, vyrui atsiveria nuostabus reginys. Partneris matydamas tokias erotiškas scenas  bus apimtas dar didesnio jaudulio ir geismo. Tai lyg sėdėjimas pirmojoje eilėje priešais pat sceną. 

 

3. Jis gali glamonėti ir liesti sėdmenis

Tai yra viena geriausių sekso pozų, suteikiančių partneriui  galimybę rankomis glamonėti savo mylimosios užpakaliuką. Žinoma, misionieriaus arba Doggie style pozicija taip pat suteikia jam šį šansą, tačiau pirmiausia, mylintis šiomis pozomis,  vyras turi sutelkti jėgas į atliekamas frikcijas, o ne tokius pašalinius darbus, kaip užpakaliuko lietimas. 

 

4. Neįprastas kampas

Lytinių santykių metu, vienas svarbiausių dalykų, padedančių patirti neapsakomą malonumą abiems, tai įsiskverbimo kampas. Mylintis sekso pozomis, kada vyras užima dominuojančias pozicijas, skverbties kampas gerokai skiriasi nuo skverbties, kuri yra patiriama mylintis motociklininkės ar kaubojės pozicijoje. Moteris viršuje suteikia unikalią galimybę patirti kitokią skverbtį (ypač jei ji sėdi). 

 

5. Jūs galite dominuoti

Vyrams pabosta visuomet būti iniciatoriais ir moterų užkariautojais. Jie, visai kaip ir mes, trokšta jaustis geidžiami  ir pavergti, toodėl valdžios atidavimas į damos rankas privers jį jaustis tiesiog fantastiškai!

 

6. Jis gali jus pakelti

Tai primena sekso baletą bei atletišką sportą, kuriame pagrindinis krūvis tenka jo nuostabioms rankoms. Jam patinka kilstelėti jūsų klubus ir reguliuoti įsiskverbimo gyli ir greitį per daug neapkraunant savo dubens ir kinkų. 

 

7. Galite pasiekti orgazmą būnant viršuje

Tai vienas įspūdingiausių spektaklių bet kurio vyro gyvenime. Jei norite nudžiuginti partnerį tokiu šou, patirti orgazmą bus lengviau jei būdamos viršuje šiek tiek atsilošite atgal. Taip pat nepamirškite pirštais arba masažuokliu stimuliuoti klitorio zoną (tą nesunkiai gali padaryti ir partneris). 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras