7 vyrų neištikimybės priežastys: kodėl jis eina į kairę?

meiluziai-automobilyje-53c6994b6213a.jpg
 
7 komentarai
Džiugu jei nesate susidūrę su išdavystės faktu, tačiau dažna moteris bent kartą gyvenime yra patyrusi apgaulę ir melą. Ir tada kyla vienas vienintelis klausimas, kodėl? Psichologai įvardina kelias pagrindines priežastis, kodėl vyrai eina “į kairę".

1. Seksualinis nepasitenkinimas

Jei vyro netenkina seksas su partnere  ar ji negali patenkinti jo įnorių (pavyzdžiui, moteris yra konservatyvių pažiūrų ir yra prieš oralinį ar analinį seksą), tai gali būti viena neištikimybės priežasčių. Kartais nutinka ir taip, jog vyras nenorėdamas įžeisti savo gyvenimo draugės, geriau renkasi kitą partnerę tam, kad galėtų įgyvendinti savo seksualines fantazijas. Šiuo atveju, vyrai dažniau renkasi turėti vieną meilužę, kuri suprastų ir galėtų patenkinti jo įnorius. 

2.  Toks jau yra

Yra tokių vyrų, kuriems tiesiog nuobodu turėti vieną moterį. Ir toks jo poreikis nepriklauso nuo esamos šeimyninės situacijos ir kitų aplinkybių. Tokiam vyrui tiesiog būtina parodyti savo temperamentą ir patenkinti vyriškąjį libido. Toks vyras tikrai myli savo antrąją pusę, tiesiog jam per sunku nugalėti fizinę trauką kitoms moterims. Tačiau jei moteris nėra pasiruošusi tokiems vyro nuotykiams, geriausia būtų tokius santykius nutraukti. 

3.  Trūksta dėmesio

Klaidinga nuomonė, kad „į kairę“ einama tik dėl sekso. Iš tiesų, neištikimybės dėka gali būti kompensuojamas dėmesio trūkumas, kada šeimoje vyras nesulaukia pakankamai rūpesčio ir meilės iš antrosios pusės. Šiuo atveju, meilužės dažniausiai neieškoma tyčia, o trokštama tiesiog išsipasakoti ir išlieti savo širdį. Žinoma tokie pokalbiai su laiku pereina ir į lovą. Jei tokia išdavystė trunka ilgesnį laiką, santykiai su oficialia antra puse gali ir nutrūkti, o santykių baigties iniciatorius nebūtinai turi būti moteris. 

4.  Pokyčių troškimas

Ilgą laiką būnant  kartu gali pabosti valgyti saldainukus nuo pilvo ar gali tapti sunku pasitenkinti taip visų mėgiama sekso poza “DoggyStyle”. Taip pat laikui bėgant gali pasikeisti ir požiūris į pačią partnerę. Kada moteris fiziškai nėra tokia patraukli. Tada gali sumažėti ir vyro seksualinis susidomėjimas ja. 

Šiais atvejais neištikimybės fakto galima išvengti, jeigu partneriai geba išsakyti savo poreikius ir įvardinti vienas kitam savo norus. Kada netenkina esama situacija, svarbu drauge ieškoti šio to naujo. Galbūt į nusistovėjusį intymų gyvenimą daugiau šviežumo atneštų sekso žaislų naudojimas, o gal kompromisą padėtų atrasti naujos pažintys bei nauja patirtis su kitais asmenimis (seksas tarp porų, svingerių vakarėliai). Taip pat nederėtų pamiršti ir savo fizinės išvaizdos. Vyrams svarbu, kad jų moteris būtų pasitempusi ir prisižiūrėtų. 

5.   "Būtina"

Galbūt skamba juokingai , tačiau yra vyrų, kuriems turėti meilužę yra statuso reikalas. Suteikti paramą jaunai gražiai moteriai yra jų pareiga. Taip vyras visapusiškai patenkina savo libido ir pats sau įrodo, kad turi pakankamai galios. 

6. Meilė nedingsta staiga

Garantuoti amžinos meilės negali net santuoka ir visai nesvarbu kas prieš daugelį metų buvo prisiekiama prie altoriaus. Kartais tiesiog taip nutinka, kad viena meilė baigiasi, o į širdį pasibeldžia kita. Tokia neištikimybės priežastis dažniausiai baigėsi pirmųjų santykių baigtimi. 

7. Kerštas

Jis sako, kad neištikimybės neatleis ir jis nemeluoja! Jeigu moteris pirma pasuko į „šoną“ yra nemenka keršto tikimybė. „Akis už akį, dantis už dantį“, ši patarlė galioja ir santykiuose. 

Nuo išdavystės niekas nėra apsaugotas, o suklysti gali kiekvienas. Tačiau poligamiški santykiai nėra taisyklė ir šios nemalonios staigmenos galima išvengti. 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (7)
Tikiuos, žmonai tuo pačius principus taikai :)))
Bunu komandiruotese tai tenka i kaire nusukti . Nk blogo nematau jai jau spaudzia tai reikia.
Ejikai į kairę. Tokie turėtų gyvent vieni ir laisvi, netraumuot moterų su vedybom
Aš buvau padaręs Ne1. Visi kiti tai neimponuoja man
Neištikimybė,tai 21 amžiaus liga..
Numeris 7! Todel kad istikimybe netapo vertybe sitam zmogui
Taip! Svarbiausia neuzirauti ant vyro nr. 2 ir 5 :)
Naujas komentaras