7 žingsniai, kaip padėti jam pasiekti orgazmą

keksas(23).jpg
 
1 komentaras
Nuo jūsų technikos priklauso labai daug kas. Ne tik jūsų pačios malonumas, bet ir jo orgazmas gali būti gerokai sustiprintas, jeigu lovoje elgsitės teisingai. Norite suteikti stipresnį orgazmą jam? Puiku! Šis straipsnis skirtas būtent jums ir jame pristatysime 7 skirtingus žingsnius, kuriais vadovaudamasi padėsite jam pasiekti stipresnį orgazmą. Turėkite omenyje, kad šie patarimai galioja tiek handjob (angl. pamaloninimas ranka), tiek oralinio ar kitokios sueities metu.

Taip pat prieš pradėdami žinokite, jog kiekvienas žmogus yra skirtingas. Neatsitiks nieko blogo, jeigu akto ar glamonių metu paklausite „Ar tau patinka?“. Būkite pasitikintys savimi ir gerbkite vienas kitą!


1. Suplanuokite veiksmą


Sužaisdamos šia korta padidinsite jo susijaudinimą bei galėsite šiek tiek paerzinti, daugiau laiko skirti vilionėms. Tokiu būdu pramogų trukmė pailgėja, o jūs galite palikti daug vietos improvizacijai bei unikaliems malonumams. Tai nebūtinai turi būti kažkas grandioziško, pakanka ir žinoti kur ir kada eisite ir inicijuosite veiksmą. Galite pradėti jau ryte ir visą kulminaciją prieiti tik vakarop, tai garantuos be galo stiprų jo orgazmą.


2. Tobulinkite bučiavimosi techniką


Geras bučiavimasis gausis savaime, kai partnerio tikrai geidžiate. Tačiau yra keletas visada tinkančių patarimų. Pradėkite tik su trupučiu liežuvio judinimo, vėliau liežuvio „indėlį“ didinkite. Keiskite galvos padėtį, pritraukite juos prie savęs ir neleiskite įsivyrauti monotonijai. 


3. Lieskite jo kūną 


Nors faktas, kad moters kūne yra daugiau erogeninių zonų ir jautrių taškų yra teisingas, vyro kūne taip pat galima rasti tokių vietų bei zonų. Kada glamonėjatės, tenkinate jį ranka arba burna, nepamirškite ir likusio jo kūno. Lieskite jo smakrą bei žandikaulį, glostykite plaukus bei krūtinę. Nebijokite nagais lengvai suspausti pečių ar krūtinės, pirštu perbraukite per vidinę šlaunų pusę. Variantų gausybė – išmokite juos pažinti.


4. Ištobulinkite rankų techniką


Tenkinimas ranka nėra labai paprastas užsiėmimas. Jeigu jums atrodo, kad kiekviena moteris moka tai daryti gerai ir tam tereikia vieno monotoniško judesio – klystate. Lubrikantas gali padėti jam maloniau jaustis, todėl nesidrovėkite į žaidimus įtraukti ir jį. Kai kuriems vyrams labiau patinka greitesni judesiai, kitiems – lėtesni, bet efektyviausias – jų kombinavimas keičiant tempą. Beveik visiems vyrams patinka kai stimuliuojamos ir jų sėklidės. 


5. Nepraleiskite oralinio


Panašiai kaip ir su handjob, taip ir blowjob turi begalę niuansų, kuriuos nuolat galima tobulinti bei gerinti. Oralinis seksas beveik visuose porno filmuose yra ne be priežasties – tai turbūt geriausia įžanga prieš sueitį. Daliai vyrų oralinis seksas patinka net labiau už vaginalinį ar analinį seksą. Dažniausiai jautriausia penio dalis yra galvutė, todėl ją stimuliuodama įprastai greičiausiai privedate prie orgazmo. Vis dėlto, gilus paėmimas arba deep throat irgi bus labai malonus. Daug dėmesio skirdama pačiam varpos kamienui – prailginsite žaidimus, o žaidimams talkinti gali ir rankos. Stimuliuokite partnerio sėklides, tarpvietę arba, jeigu jam patinka – išangę.


6. Edging arba beveik baigimas


Gali būti ir taip, kad paprastas orgazmas atrodo tiesiog nuobodžiai. Tokiu atveju pasidomėkite sekso rūšimi, vadinama edging. Pastarasis terminas apibūdina bet kokią stimuliaciją, kada siekiama kuo arčiau priartėti prie orgazmo, bet jo nepasiekti. Mat žmonės pastebėjo, kad keletą kartų neleidus sau „baigti“, vėliau pasiektas orgazmas būna daug stipresnis. Tokiu atveju reikės judviejų komunikacijos, kad jis jums pasakytų kada beveik baigia. Tada reikia iškart nutraukti aktą arba stimuliaciją keliolikai arba keliasdešimčiai sekundžių.


7. Lengvas BDSM, šiek tiek šiurkštumo


Antrankiai, užrištos akys – įsiskverbę nagai, šiek tiek grubumo ir šiurkštumo dar niekam nepakenkė. Nebijokite būti tikra „laukine katyte“, jeigu norite suteikti partneriui geresnes emocijas ir geresnį seksą lovoje. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
manau turbut labai retas dalykas,kad vyrui dar kazkuo padet reiktu,kad orgazma patirtu.tai aktualiau moteru atzvilgiu.
Naujas komentaras