75 karšti sekso patarimai (II dalis)

 
Prieš keletą savaičių jau pristatėme 25 karštus patarimus, o šiandien tęsiame sąrašą ir pateikiame jų dar tiek pat. Kodėl gi nesukėlus didžiausio įmanomo geismo? Mes pasikonsultavome su geriausiais ekspertais ir pateikiame triukus, kurių galbūt net nebandėte. Sekite sąrašą ir išbandykite visus patarimus vieną po kito iš eilės arba sumaišykite juos ir pritaikykite sau. Bet kuriuo atveju, lai žaidimas prasideda!

26.  Šaltą, lietingą dieną savo bute pasirink keletą "taškų" ir meskite iššūkį pasimylėti kiekviename iš jų iki saulėlydžio.

27.  Jei esate vakarėlyje, atsiremk į jį taip, kad atrodytų, jog paprasčiausiai meiliai ilsiesi. Tuomet subtiliai patrink užpakaliuką ties jo vietele.

28.  Sugrįžkite į mokyklos laikus ir sekso metu nenusiimkite kelnaičių. Jis gali masažuoti tave per medžiagą ir rankomis, ir burna – tarsi įprastai mylėtumėtės. Tuomet, kai jau maldausi tiesioginio kontakto, leisk jam nuimti kelnaites, kad jis galėtų įeiti. Uždėk ant penio lubrikanto, įsitaisyk viršuje, įsprausk jį tarp savo lytinių lūpų ir slidinėk ant jo koto aukštyn-žemyn, nusitaikiusi į savo klitorį.

29.  Būdama ant viršus atsilenk atgal, padėk abi rankas ant lovos už savęs ir atlenk galvą atgal. Partneriui atsivers pilnas tavo krūtų ir liemens vaizdas, o plaukai švelniai kutens jo kojas.

30.  Darydama jam oralinį pasiūlyk baigti ant tavo krūtų.

31.  Prabėk pirštų galiukais per savo spenelius, švelniai suspausk savo krūtis rankomis ir nuolat palaikyk akių kontaktą su partneriu.

32.  Įkaitink visus jo pojūčius bučiuodama visą jo kūną lengvais, jausmingais, atvirais bučiniais nuo galvos iki jokių.

33.  Įsidėk į burną sušaldytą vynuogę ir šiek tiek ją sušildyk. Tuomet įsikąsk ją ir slysk ja jo kaklu, aplink jo spenelius, lūpas. Galiausiai, įdėk vynuogę jam į burną.

34.  Leisk jam erzinti tave įvairiomis įėjimo technikomis: įeiti į tave vos galiuku, veikti pusiaukelėje, glostyti savo daikčiuku iš išorės arba įėjus daryti sukamuosius judesius.

35.  Sekso metu suleisk savo nagus į jo užpakaliuką ir prisitrauk arčiau.

36.  Tegul partneris daro tau oralinį stačiu kampu, kad galėtų judinti liežuvį per klitorį, ne tik aukštyn-žemyn. Taip bus lengviau jam... ir nepaprastai intensyvu tau.

37.  Bučiuodama jį laižyk ir čiulpk jo liežuvį, kad sužadintum veiksmą žemiau juostos.

38.  Mylintis šuniuko stiliumi, pirštais suformuok apverstą V ir uždėk juos ant lytinių lūpų, taip sukursi malonų klitorio spaudimą.

39.  Seksas stovint bus paprastesnis, jei pasilypėsi kiek aukščiau, kad tavo dubuo atsidurtų ties partnerio. Viena koja apsivyk jo liemenį, o jis tegu vieną ranką pakiša po tavo užpakaliuku.

40.  Jūsų sąjungai sutvirtinti pasiskolink jogos triuką: kai jis įeina į tave iš nugaros, o tu stovi keturiomis, daryk katės tempimus.

41.  Sukurk jausmingų malonumų puokštę užrišdama savo partneriui akis. Tuomet liesk jį kašmyro pirštinaite, šilkiniais apatiniais ar gabalėliu odos. Toliau, tavo eilė!

42.  Vieną vakarą važiuodama namo paprašyk jo nusukti į nuošalią parkingo zoną ir nusitempk jį ant galinės sėdynės.

43.  Apžerk ant kėdės sėdintį partnerį, tuomet lėtai leisk jam įslysti į tave ir pamalonink jo lūpas savo speneliais.

44.  Kai bučiuojatės, švelniai prabėk savo pirštų galiukais vidine jo rankų puse. Tai erzinantis, jaudinantis pojūtis, kuris privers jį maldauti dar.

45.  Šiek tiek agresijos lovoje daro seksą įdomesniu, taigi leisk jam elgtis su tavimi tvirtai ir prispausti tave lovoje. Žaismingai bandyk atsispirti suglausdama kojas ar atsisėsdama. Tik netapkite per daug žiauriais ir iš anksto sutarkite raktažodį, reiškiantį „stop“.

46.  Partneris stovi nugara atsirėmęs į durų staktą. Pasilenk ir laikykis už kitos staktos pusės, kad atsidurtum šuniuko stiliaus pozoje.

47.  Ateik pas jį apsirengusi ilgu lietpalčiu, kelius siekiančiais batais ir nieko daugiau.

48.  Unikalesnei ir jaukesnei nuotaiki sukurti išbandykite šoninio balno pozą. Rankomis už savęs vienoje partnerio pusėje suformuok tiltelį, o kojomis – dar vieną. Tuomet nuslysk ant jo penio taip, kad būtum statmena jo kūnui.

49.  Tvirtesnei sąjungai misionieriaus pozoje suglausk kojas ir pakelk prie savęs, tuomet padėk jas partneriui ant peties arba laikyk pakeltas ir ištiestas.

50.  Kai jausi, kad artėja orgazmas, sulėtink tempą maždaug 75 proc., išbūkite taip minutę ir vėl grįžkite prie greitesnio tempo. Tai dar labiau sustiprins orgazmą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras