75 karšti sekso patarimai moterims (I dalis)

 
8 komentarai
Atsargiai, šie patarimai tokie karšti, kad miegamajame gali sukelti gaisrą!

Trumpa apklausa: Kada tavo kūnas yra pasirengęs pradėti veikti? Jei galvoji: „Na, dabar...“ - tu mūsų tipo mergina... ir esi visiškai teisi.

Kodėl gi nesukėlus didžiausio įmanomo geismo? Mes pasikonsultavome su geriausiais ekspertais ir pateikiame triukus, kurių galbūt net nebandėte. Sekite sąrašą ir išbandykite visus patarimus vieną po kito iš eilės arba sumaišykite juos ir pritaikykite sau. Bet kuriuo atveju, lai žaidimas prasideda!

1. Suorganizuok nešvankių filmų maratoną. Išsinuomok krūvelę filmų arba atrinkite iš tam tikrų puslapių su erotiškomis sekso scenomis. Tai įkvepia!

2. Sustiprink jo orgazmą uždėdama du pirštus keli centimetrai už jo sėklidžių, kur pajusi įdubimą (tarpvietę, didį malonumo užtaisą). Likus 30 sekundžių iki jo baigimo masažuok šį tašką sukamaisiais judesiais.

3. Nailoninėje kojinėje surišk du ar tris mazgus ir švelniai apvyniok ją (ne pririšk) aplink partnerio penį, kad jis būtų paslėptas, bet vis tiek funkcionalus. Spaudimas jį padarys tik dar jautresniu, o tau judant viršuje mazgeliai stimuliuos klitorį.

4. Šone padėk veidrodį, paraleliai jo kūnui, tad bus kur paganyti akis.

5. Kad privertum jo orgazmą tiesiog sprogti, penkios sekundės prieš jam baigiant švelniai suspausk jo penį ir paleisk.

6. Užsimerk ir masturbuokis priešais jį. Tai jį įkaitins, nes jis jausis kaip vienintelis privataus erotinio šou žiūrovas.

7. Parašyk savo vyrui pikantiškų žinučių vos iš vieno žodžio, kurios sudarytų užuominą, ką nori, kad jis šiąnakt su tavimi padarytų.

8. Sudaryk aistringų dainų rinkinį ir paleisk jį sekso metu. Pakeiskite tempą ir nuotaiką prisitaikydami prie vis naujos melodijos.

9. Nusipirk mažą kulkos formos vibratorių, kuris turi distancinį valdymą. Laikyk jį prie savo klitorio, o valdymą perleisk partneriui.

10. Pakelk partnerio penį ranka į viršų. Laižyk apatinę jo daikčiuko pusę išlaikydama liežuvį plokščią ir judindama galvą į skirtingas puses, kad apimtum platesnę zoną.

11. Kai jis tau daro oralinį, paprašyk jo įkišti pirštą į vaginą ir perbraukti per G tašką su dar karštesnės atmosferos paskata.

12. Padarykite tai lauke – įsitaisykite savo kieme miegmaišyje. Jauki aplinka misionieriaus pozą padarys dar intymesne.

13. Didesnius pojūčius gali sukelti šildantis lubrikantas, skirtas tepti ant penio prieš pat jam įeinant.

14. Apžerk partnerį, pasilenk į priekį ir atsisėsk ant jo liemens. Padėk koją šone ir sulenk ją taip, kad vidinė kojos dalis būtų prieš lovą. Tuomet ištiesk kitą koją tarp jo kojų. Taip klitorio zona atsidurs ties jo dubeniu.

15. Kai tavo partneris slenka tavo kūnu žemyn, paprašyk jo liežuviu aplink klitorį piešti aštuonetus. Taip neliks nepaliesta nė viena nervų galūnėlė.

16. Meskite sau iššūkį: vieną mėnesį mylėkitės kiekvieną dieną. Dažnesnis seksas atgaivins jūsų libido, o kiekviena naktis bus užbaigta didžiuliu domin-O efektu.

17. Prieš seksą kartu išsimaudykite karštame duše ir ištrinkite vienas kito kūną druskos šveitikliu. Garai ir trynimas stimuliuos nervų galūnėles ir kraujotaką.

18. Atsisėsk ant sofos ir pražerk kojas, pėdos ant žemės, o klubai vos vos ant krašto. Tegul tavo partneris atsiklaupia priešais tave ir įeina, tuomet atsiremdama rankomis ir kojomis judėk aukštyn ir žemyn.

19. Būdama viršuje apžerk savo partnerį ir prispausk jo rankas prie liemens. Kai jis gulės ramiai, judink savo klubus pagal laikrodžio rodyklę, po to – prieš. Kryptį keisk kas 30 sekundžių.

20. Atsinešk į miegamąjį filmavimo kamerą ir prijunk prie televizoriaus, kad iš karto galėtumėte žiūrėti į save ir vaidinkite porno žvaigždes. Tačiau vaizdo neįrašinėkite – vien tik vienas kito stebėjimas ekrane labai jaudina.

21. Masažuokite vienas kito užpakaliukus tvirtais judesiais, kad stimuliuotumėte itin jautrius sėdmenų raumenis.

22. Bučiuok ir laižyk jo kūną žemyn link liemens, tuomet stabtelk ties peniu, nusišypsok ir grįžk atgal. Pakartok tai kelis kartus, kol jis ims maldauti pasigailėjimo.

23. Į DVD grotuvą įdėk erotinį filmą ir leisk garsams įkvėpti jus – jausitės tarsi dalyvaudami orgijoje.

24. Susikurkite ypatingą varomąją jėgą įsikūnydami į jūros legendą, kuri byloja, jog kas septinta banga yra stipriausia. Gulėk ant nugaros, o partneriui lai kas septintą kartą įeina su didžiausia jėga.

25. Itin intymus judesys: atsisėsk indišku stiliumi (kojos sukryžiuotos) ant lovos ar ant grindų. Tuomet apžerk jį, apsivyniok kojomis jo nugarą bei siūbuok pirmyn ir atgal.

 
Komentarai (8)
gal ir nieko butu, ka merginos kaip manot? ar veikia tai ant paneliu?
Ir cia skaitosi 75 patarimai? :O
na kas merginos norite pabandyti viska ? as laukiu jusu pasiulymo sauliukas696@gmail.com
Noriu visko čia ir dabar.
kaip visko dabar užsinorėjauuuu....
aš ir taip norėčiau padaryti, deja tam "vieninteliam" manęs nereikia. paradoksas.
Vos nebaigiau skaitydamas:)
Kad bent viena i savaite....
Naujas komentaras