8 atsakymai į klausimus apie santykius ir seksą

seksoprekes701558(1).jpg
 
3 komentarai
Kas gi naujesnio romantikos ir sekso pasaulyje? Mokslininkai kone kasdien nustebina pasaulį naujų tyrimų išvadomis. Kai kurie jų įrodyti teiginiai tik dar kartą patvirtina tai, ką žmonės intuityviai žinojo šimtmečius, kartais aptinkama ir visai netikėtų ar šypseną keliančių tvirtinimų, kuriais galima tikėti, galima abejoti, bet žinoti – visada pravartu!

Britų mokslininkų tyrimų išvados paaiškino, kodėl moterys, rinkdamosi seksualinius partnerius, nesibodi apkūnių vyrų. Atliekant tyrimą apklausta 2544 moterų, vyresnių nei 18 metų. Paaiškėjo, kad dauguma jų apkūnius vyrus laiko patraukliais seksualiniais partneriais. Net 38 procentai moterų mielai pasikviestų į miegamąjį stambaus kūno sudėjimo vyrą. Tik 21 procentas prisipažino pirmenybę teikiančios atletiškiems, raumeningiems partneriams. Paprašytos paaiškinti anketose savo pasirinkimą, 42 procentai apkūnuolius pasirinkusių moterų atsakė, kad stambus vyras labiau rūpinsis, kaip suteikti partnerei malonumą, ir mažiau galvos apie save. Kiti populiarūs atsakymai – tai, kad stambesni partneriai yra rūpestingesni ir švelnesni, su jais galima atsipalaiduoti ir negalvoti, kad pati nesi tobula.

Pastojus nuo apkūnaus vyro, didesnė tikimybė pagimdyti berniuką

Išties aktualu moterims, kurios svajoja susilaukti sūnaus. Tokių išvadų priėjo kinų mokslininkai. Ištyrę 8500 porų, gydomų nuo nevaisingumo, mokslininkai pastebėjo įdomią tendenciją. Jie palygino nevaisingumo gydymo kursą perėjusių porų statistinius duomenis su bendra statistine tendencija, pasak kurios berniukų apskritai gimsta daugiau nei mergaičių. Paaiškėjo, kad iš stebėtų porų liekni vyrai tapo 611 berniukų ir  569 mergaičių tėvais – tai reiškia, kad 7 procentais dažniau pradėdavo berniuką nei įprastas statistinis vidurkis vaisingose porose. O štai viršsvorio turintys vyrai sūnus pradėdavo net 27 procentais dažniau.Kol kas mokslininkai neturi paaiškinimo, kuo pagrįstas toks reiškinys. Gali būti, kad moteriški embrionai, kuriuos pradeda viršsvorio turinčio vyro spermatozoidas, mažiau atsparūs įvairių neigiamų faktorių poveikiui.

Moterys irgi genetiškai linkusios į neištikimybę?

Kodėl vyrai linkę labiau linkę į neištikimybę? Tai lemia genetika. Iki šiol būtent toks populiarus pasiteisinimas tarsi uždegdavo vyrams žalią šviesą dairytis į kitas moteris. Na, jei ne žalią – tai bent jau geltoną. Bet nuo šiol ir dailiosios lyties atstovės gali pasiteisinti lygiai taip pat: aš nekalta, nieko asmeniško, tai – tik genetika. Australų mokslininkai nustatė: ne tik vyrai, bet ir moterys genetiškai suprogramuotos neištikimybei.Kvinslendo universitete atliktame tyrime dalyvavo 7300 dvynių, kurių amžius – 18-49 metai. Visi jie turėjo nuolatinį partnerį ir stabilius santykius. Vis dėlto atlikus anoniminę apklausą paaiškėjo, kad 9,8 procentai vyrų ir 6,4 procentai moterų buvo savo nuolatiniams partneriams neištikimi. Pas juos aptiktas tam tikras mutavęs genas, kuris kaip tik ir lemia polinkį į neištikimybę. Tiesa, mokslininkai genetinį polinkį laiko tik viena iš priežasčių, paskatinančių neištikimybei. Tai, kad partneris užmezga slaptus santykius, lemia kur kas daugiau faktorių, ne vien tik genai.Nustatyta, kad moterys į neištikimybę ypač linkusios ovuliacijos periodu, kai organizme išsiskiria maksimalus kiekis testosterono, hormono, teigiamai veikiančio libido. Pasak statistikos, ištekėjusios moterys būna neištikimos savo vyrams beveik taip pat dažnai, kaip ir vyrai – žmonoms. Beveik 18 procentų moterų ir 22 procentai vyrų prisipažįsta, kad per pastaruosius metus turėjo intymių santykių ne šeimoje.

Nuobodulys kenkia santykiams labiau nei barniai?

Kas didesnis laimingų santykių priešas, skandalas ar nuobodulys? Psichologai tikina, kad ir viena, ir kita. Vis dėlto anaiptol ne audringi barniai griauna santykius greičiausiai. Kur kas daugiau žalos pridaro bendrų interesų stoka ir nuobodulys. Specialistai iš Niujorko atliko daugiametį tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau nei 100 susituokusių porų. Mokslininkai juos apklausė po 7 ir 16 bendro gyvenimo metų. Paaiškėjo, kad tie sutuoktiniai, kurie po 7 bendro gyvenimo metų prisipažino, kad jiems kartu nuobodu, kur kas dažniau pateikdavo prašymą skyryboms nei tie, kurie nuolat bardavosi su savo antrąja puse. Taip psichologai priėjo išvados, kad nuobodulys ardo santykius greičiau nei barniai ir nesutarimai. 

Prabangių automobilių savininkai labiau linkę į neištikimybę

Vienas britų tinklalapis atliko tyrimą, kokie žmonės dažniausiai būna neištikimi. Paaiškėjo, kad žmogaus pikantiškų slaptų romanų skaičius priklauso ir nuo to, kiek kainuoja jo automobilis. Apklausa parodė, kad kuo brangesnis vyro ar moters automobilis, tuo dažniau jis ar ji būna neištikimi savo antrai pusei. Daugiau nei 20 procentų žmonių, linkusių į neištikimybę, vairuoja prestižinius aukštos klasės automobilius BMW, „Porsche“ ar „Bentley“. Be to, brangių automobilių savininkai kreipia dėmesį į tai, kokį automobilį vairuoja jų meilužis ar meilužė. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Bucinukas
Bucinukas
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Naujas komentaras