8 karštos merginos požymiai

samaya-seksualnaya-zhenschina-keyt-apton-po-versii-zhurnala-people-foto_6.jpeg
 
Daugelis vyrų yra susidūrę su situacija, kada pasiseka pakabinti nuostabią merginą, kuri atrodo kaip iš mados žurnalo viršelio ir yra tikras kaprizas, tačiau vėliau tenka sužinoti, kad lovoje naujoji draugė visai ne tokia, kokią ją įsivaizdavo ir net gi blogiau. Kartais išvaizda gali būti apgaulinga. Sužinokite kokie požymiai byloja apie karštą meilužę!

1. Karšto mergina domisi sportu

Karšta mergina būtinai turi būti aktyvi. Ji myli sportą ir renkasi aktyvų laisvalaikį. Karštam temperamentui tiesiog būtina fiziškai išlieti energiją. Sportuojančios merginos yra aistringesnės ir ištvermingesnės ne tik sporto salėje, bet ir lovoje. 


 

2. Karšto mergaitė žino savo norus

Nuėjus į restoraną, ji nežino ką užsisakyti ir tai jai tampa tikru galvos skausmu? Išties karšta moteris visada žino, ko ji nori ir turi aiškiai suformuotą skonį bei nebijo pasakyto to, kas jai patinka. Taigi, pirmosios 5 minutės restorane gali labai daug pasakyti apie merginos seksualinį temperamentą. 


 


3.  Karšta mergina kaip katė

Karšta mergina labai  panaši į katę . Ji mėgsta prisiglausti, sėdėti ant juosmens, apsikabinti, žaisti, glostyti ir liesti.  Karšta mergina visada bus laiminga kai ją apkabinsite , ar paimsite į rankas. Karštos moters kūnas ir temperamentas reikalauja fizinio kontakto. Jos temperamentas privalo reikšti suartėjimą. Įsivaizduokite, kas su ja dedasi lovoje!


 

4. Karšta mergina kaip ir kitos

Ji lengvai peršoka nuo vienos prie kitos temos. Tai aiški komandos dvasia ir nevengia bendrauti bet kokiomis temomis. Ji flirtuoja taip pat natūraliai  kaip ir kalba paprasčiausiomis temomis. Tiesa, karšta mergina, niekada nekalbės apie nieką, net ir ,atrodo, nereikšmingose kalbose, ji pasakys kažką prasmingo. 5. Karšto mergina juda drąsiai

Karšta mergina vaikšto greitai, o jos eisena energinga.  Ji yra tiesiog užtikrinta savo judesiais.


6. Karštos merginos figūra

Klasikinė moteriška figūra – gera fizinė forma ir apvalumai. Užapvalintas užpakaliukas ir krūtys, kurios  primena Boris Valeggio nuotraukas. 


 

7. Karštos merginos kvailioja

Karštos merginos tikrai mėgsta kvailystes. Jei ji karšta, greičiausiai ji neatsisakys įvairių kvailysčių ir aktyvių, net pavojingų pramogų. 


 

8. Karštos merginos gerai bučiuojasi

Bene geriausius būdas nuspręsti, ar mergina gera meilužė, tai bučinys. Ji tikrai nesidrovės paprastą bučinį išmainyti į prancūzišką. Kartos merginos ne tik bučiuojasi, bet tuo metu ir pasitelkia visą savo kūną.  Bučiuojantis galite pajausti kaip ji spaudžia jus prie savo krūtinės, įsikimba į antklodę ar tvirtai laiko savo šlaunisvyrui tarp kojų. Karštos merginos bučinys turėtų būti kraštas ir ne per daug šlapias. 
 Kiekviena mergina gali būti tikra tigrė. Kam būti rastu jeigu galima iš gyvenimo imti viską! Neeikvokite savo brangaus laiko kuklumui ir  nervinantiems klausimams, ar aš jam patinku? Atskleiskite savo karščiausias puses ir dėl nieko nesijaudinkite. www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras