8 klausimai apie jo orgazmą

 
Populiariuose žurnaluose apstu mokslinio ir nemokslinio turinio straipsnių apie potenciją ir erekciją, tačiau rašinį apie orgazmą ar ejakuliaciją rasti bus kur kas sunkiau. Šį kartą Suaugusiems.lt pabandys šią spragą užpildyti.

Skaitant įvairius straipsnius apie seksą gali susidaryti įspūdis, kad moterys yra baisios savanaudės būtybės. Jos visada piktinasi „ankstyva partnerio ejakuliacija“. Taigi, visi patarimai ir rekomendacijos yra teikiami išmokyti vyrus pamiršti save ir rūpintis partnere. Kitu atveju, nepatenkinta moteris virs tikra ragana.

Iš tiesų, moterys taip dėl to jaudinasi nebūtinai dėl savanaudiškumo. Jos jaudinasi dėl partnerio malonumo – ar jis pajėgs mėgautis visą akto laiką? Arba kita situacija: aktas tampa per ilgu (beje, ši problema, dėl tam tikrų priežasčių, iškeliama retai) ir moteris ima nervintis – kas blogai? Kas jam nutiko?

Taigi, čia 8 pagrindiniai klausimai, kurie gali kilti moterims:

1. Ar orgazmas ir ejakuliacija – tas pats?

Vyras patiria orgazmą ejakuliacijos metu. Jo orgazmas gali būti labai stiprus ir emocionaliai įvairus, tačiau jis taip pat gali būti ir silpnas bei nespalvingas. Antrasis atvejis paprastai yra vadinamas „ejakuliacija be orgazmo“, nors priešinga situacija (orgazmas be ejakuliacijos) vargiai gali būti įsivaizduojamas. Išskyrus tikrą eržilą, kuris po septynių aktų per naktį dar turi jėgų mylėtis, tačiau neturi nė lašo spermos.

2. Kiek orgazmų iš eilės yra normalu?

Istorijos apie „ką tik baigusius ir iškart vėl pradėjusius“ vyrus yra ne kas daugiau kaip pasakėčios. Jauno amžiaus vyrui (iki 25 metų) reikia maždaug 3 min. tarp aktų, tačiau su amžiumi ilgėja ir intervalas. Turint pastovius seksualinius santykius vyras dažniausiai pasitenkina vienu orgazmu. Jei vyras dažnai keičia partneres, jis gali patirti 2-3 ejakuliacijas vieną po kitos (žinoma, su tam tikromis pertraukėlėmis). Didžioji dauguma vyrų, kurie kalba apie didesnius skaičius, paprasčiausiai yra melagiai.

3. Kas yra ankstyva ejakuliacija?

Šiuolaikinėje seksologijoje toks terminas nenaudojamas. Terminas yra „partnerių disharmonija“. Paprastai kalbant, tai nesvarbu ar vyras baigia per 10 sekundžių ar per 40 minučių, esmė yra ta, kad abu partneriai turėtų būti patenkinti. „Ankstyva ejakuliacija“ dažnai kyla dėl psichologinių problemų. 80 proc.greitai ejakuliuojančių vyrų gali atsikratyti šios problemos apsilankę pas psichologą. Kaip ten bebūtų, likę 20 proc.neturėtų galvoti, kad jų problema – neišsprendžiama. Yra daugybė būdų, kaip galima jiems padėti. Pavyzdžiui, prezervatyvai su anestetikais ar sekso žaisliukai. O taip, yra tokių sekso žaisliukų, kuriuos naudodamas vyras gali taip sujaudinti savo partnerę, kad pasiekti orgazmą jai neprireiks nė pusės minutės. Tai nenusakomą malonumą moterims suteikiantys dildo ir vibratoriai. Negana to, sekso žaisliukai gali padėti vyrui atsikratyti psichologinių problemų, dėl kurių randasi išankstinė ejakuliacija. Turint tokį žaisliuką vyras gali nesijaudinti dėl galimos nesėkmės, jis žino, kad bet kokiu atveju galės patenkinti savo partnerę. Būdamas ramus vyras turi daug daugiau galimybių baigti tada, kai reikia, o ne per pirmąsias sekundes.

4. Ar apipjaustymas turi įtakos vyro orgazmui?

Visuomet atvira varpos galvutė tampa ne tokia jautri, todėl apipjaustytam vyrui reikia daugiau laiko pasiekti orgazmą.

5. Ar aktų skaičius būtinai turi sutapti su patirtų orgazmų skaičiumi?

Gerai žinoma, kad moterims orgazmas nėra būtinas: damos nebūtinai patiria orgazmą mylėdamosis kiekvieną kartą ir negalvoja, kad tai kažkas tragiško. Tas pats gali būti pasakyta ir apie vyrus. Dauguma vyrų gali lengvai patenkinti savo partnerę ir baigti aktą nepasiekę orgazmo. Vis dėlto, jei tai nutinka per dažnai, jam derėtų kreiptis į gydytoją.

6. Kas nutinka vyrui jei jis ilgą laiką nepatiria orgazmo ir ejakuliacijos?

Prostatitas ir kitos uždegiminės ligos dažniausiai atsiranda dėl sekso trūkumo. Abstinencijos ir neaktyvaus gyvenimo būdo derinys yra žalingas mažiems dubens organams. Net Julijus Cezaris po kelių valandų sėdėjimo imperatoriaus soste pasitraukdavo už širmos, kur dvi vergės visada buvo pasiruošusios patenkinti jį oraliniu būdu. Tai nereiškia, kad neturintis partnerės vyras turėtų miegoti su bet kuo. Jis gali masturbuotis arba naudoti kokius nors sekso žaisliukus, kurie padės lengvai išgyventi abstinencijos periodą.

7. Ar ejakuliacija be lytinio akto yra normalu?

Taip, tai įmanoma. Vyras gali pasižiūrėti į nuotrauką žurnale ir ejakuliuoti. Dažniau tai vadinama spermatorėja, ne ejakuliacija. Tai liga, kuria susergama dėl silpno prostatos liauką supančio raumens. Paprastai kalbant, tai labai apleistas prostatitas.

8. Ar vyro mitybos įpročiai turi įtakos jo spermos skoniui?

Saldainiai ir vaisiai daro ją skanesne. Česnakai žymiai pablogina sėklos skonį ir kvapą. Dėl uždegiminių lytinių organų ligų sperma gali tapti karti ar beskonė. Taigi, atsiradus kokiems nors įtarimams, nereikėtų baimintis tai pasakyti partneriui. Geriau pagalvoti apie jo sveikatą ir prisipažinti, kad ji – nelabai skani.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras