8 koketės žingsniai: nuginkluok jį

1(28).jpg
 
Kiekviena mergina ir moteris privalo mokėti flirtuoti. Jei dar neesate tokia, atėjo laikas turėti savo tikslą. Užkariauk jį!

Pirmas žingsnis. Išmokite daugiau šypsotis. Šypsotis nėra banalu ar nuvalkiota. Šypsena – galingas ginklas, be kurio vargu ar užkariausite jums patinkantį asmenį. Net protinga ir labai išvaizdi mergina gali nesulaukti pakankamai dėmesio iš vyro, jei ši bus susiraukusi ir pernelyg rimta.

Antras žingsnis. Sklandūs klubų judesiai, aukšti kulniukai darbo didžiulę įtaigą vyrui.

Trečias žingsnis. Kartais kai kurios frazės sužadina vyro jaudulį. Tereikia tinkamu laiku ištarti tinkamą frazę. Pavyzdžiui, labai sumaniai galite pasinaudoti fraze “Aš nedvejodama”. Toks dviejų žodžių junginys gali nemažai atskleisti apie jūsų temperamentą ir būdą. Iš šio žodžių junginio galima daryti išvadą apie moters drąsą ir polinkį nuotykiams.

Ketvirtas žingsnis. Gebėjimas gerai jausti savo kūną yra neatsiejamas koketavimo elementas. Statistika rodo, kad 55% vyrų atkreipia dėmesį plastiškus judesius. Jei norite kūno judėjimo meną patobulinti, užsirašykite į šokių pamokas.

 

Penktas žingsnis. Jūs visada turėtumėte stengtis atrodyti tobulai. Tačiau stiprioji lytis žino, kada mergina praleidžia pusė dienos sporto salėje ar grožio salone. Tikrai to daryti nebūtina, tiesiog išlikite pasitempusi ir pasitikėkite savimi. 

Šeštas žingsnis. Parodykite puikų humoro toną. Anekdotai, lengvumas ir gebėjimas pasijuokti gali būti vienas galiniausių ginklų iš koketės ginklų arsenalo. 

Septintas žingsnis. Nebijokite vyro paprašyti pagalbos. Nebijokite pabūti trapi, nelabai protinga. Jūs tikrai žinosite kaip tuo pasinaudoti.

Aštuntas žingsnis. Išlaikykite intrigą. Flirtas ne tik meilikavimas ir mirksėjimas akelėmis. Paerzinkite jį, būkite įvairi, pasitelkite manipuliaciją ir ignoravimą, tačiau tuo pat metu išlaikykite ir glaudų kontaktą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras