8 masturbacijos mitai

Secrets-of-female-masturbation.jpg
 
3 komentarai
Jūs negalite masturbuotis tiek, kiek norisi, nes neturėsite galimybės mėgautis seksu su vyru. Netiesa! Manymas, jog niekas nesuteiks daugiau malonumo jai, nei ji pati, nėra tiesa. Tiesiog, tai du skirtingi dalykai. Ir kiekvienas jų - savaip geras.

Šalin prietarus! Dalinamės aštuoniais populiariausiais mitais apie masturbaciją.

1. Masturbacija mėgaujasi tik išskirtinių seksualinių poreikių turintys žmonės. Tai iškrypėlių ir išsigimėlių malonumas! Tikrai ne. Iš tiesų, masturbuojasi ir jūsų kolegos (tikimės ne darbe), ir gydytojai, ir tavo draugai.

2. Masturbacijai privalomi pirštai. Jūs nebūtinai privalote naudoti pirštus siekiant skverbties. Masturbacijai galima pasitelkti ir vibratorių ar kitus sekso žaislus.


3.  Staigūs ir grubūs veiksmai masturbuojantis nebūtinai reiškia, kad moteris ar vyras turi polinkį į sadizmą ar BDSM žaidimus.

4.  Jei liečiant save niekaip nepavyksta pasiekti finalo, tai visai nereiškia, kad esate pasmerkti  gyventi be orgazmo.


5. Jei moteris masturbuojasi, tai visai nereiškia, kad jos seksualiai nepatenkina vyras. 

6. Masturbacija paauglystėje yra viena hiperseksualumo priežasčių. Netiesa, masturbuojacija tik leidžia patenkinti fiziologinius poreikius, o kiekvieno žmogaus seksualinis apetitas nepriklauso nuo to, kiek jis masturbuojasi. 

7. Masturbacija sukelia erekcijos disfunkciją.  Netiesa, kartais susijaudinimas ir jaudulys dingsta dėl psichologinių ir fiziologinių priežasčių, tačiau masturbacija nesukelia erekcijos sutrikimų. 


8. Vibratorius sukelia priklausomybę ir jai nebereikia vyro. Šiuo klausimu yra daugybė „už“ ir „prieš“. Tačiau vibratorius nėra vyro pakaitalas. Daugelis porų vibratorių naudoja poros žaidimuose.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Tai kuri nori kartu atsipalaiduot
Pasitykek savim...
Įprato masturbuotis nuo paauglystės, jau retas vyras jai itiks
Naujas komentaras