8 patarimai įprastiems sekso netikėtumams

10164f41-b361-43fa-a16a-05199f578d59.jpg
 
Seksas užima reikšmingą ir svarbią vietą kiekvienos poros gyvenime. Kai kada intymaus ryšio metu nutinka visai nenuspėjamų dalykų. Kaip teisingai išspręsti netikėtai kilusias intymias problemas, kurias patiria daugybė porų?

1. Ji – prieš oralinį seksą. Įrodykite, kad ji klysta, savo pavyzdžiu. Parodykite jai, kiek malonumo gali suteikti oralinės glamonės. Kai partnerė matys, kad jums malonu ją taip palepinti, tikrai atsilygins tuo pačiu. Ji vis dar dvejoja? Neskubėkite kaltinti jos savanaudiškumu. Kartais moterys atsisako oralinio sekso bijodamos, kad nemokės to atlikti taip, kaip jūs norėtumėte. Techninę reikalo pusę galima išspręsti kartu pasižiūrėjus keletą erotinių ar pornografinių filmų. Na, o emociniai dalykai labai priklauso nuo partnerio sumanumo, taktiškumo ir švelnaus įkalbinėjimo.2. Jei mylimas žmogus pasiūlė ką nors keisto. Sąvoka „keistas“ sekso prasme yra pakankamai nekonkreti. Tai, kas vieniems keista, kitiems – savaime suprantama. Taigi kaip elgtis, jei partneris ar partnerė pasiūlė kokią nors jums neįprastą pramogą – pavyzdžiui, kad jūs nuskustumėte jai (jam) intymios vietos plaukus. Jei tik nesate kategoriškai prieš rafinuotesnius žaidimus – neatsisakykite. Nestandartiniai seksualiniai troškimai daugeliu atvejų – tai ne patologija, o tik noras  (pati) papasakokite bent keletą savo fantazijų. Tai padės poroje išvengti rutinos ir nuobodulio.
 

3. Jam nepavyko. Bent kartą gyvenime seksualinį fiasko patiria kiekvienas vyras. Būtent šią mintį supratinga partnerė turėtų ištransliuoti mylimam žmogui, jei kartais taip nutiktų jūsų intymių santykių metu. Vyrai tokiose situacijose tuojau pat pradeda graužtis, priskiria sau šiurpiausias diagnozes. Kokios iš tiesų gali būti tokios nesėkmės priežastys? Visų pirma – nuovargis, šiuo metu patiriamas stresas. O gal išvakarėse kaip reikiant pašėliojote pataluose? Visa tai gali lemti mylimojo iškritimą iš žaidimo šiandien. Bet juk tai – tikrai nieko baisaus. Jei moteris leis vyrui suvokti, kad, nepaisant atsitiktinio nesklandumo, ji jį vertina taip pat gerai – jam tai padės atsipalaiduoti, pakels nuotaiką ir... galbūt dar kai ką!
 


4. Skausmas intymių santykių metu. Kodėl jis ima varginti kai kurias moteris? Gali būti viena iš trijų priežasčių. Pirmoji – tai, kad ji kažkodėl bijo intymaus artumo ir jo nenori. Dėl to intymieji raumenys normaliai neatsipalaiduoja, makštis nesudrėksta. Tokias problemas išspręsti geriausiai padeda skesopatologai. Kita galima priežastis – ginekologinės ligos: cista, uždegimas, hormoniniai pokyčiai. Visa tai taip pat provokuoja makšties sausumą. Šis simptomas pasireiškia ir pasidėjus menopauzei. Jei skausmas atsiranda tik kartkartėmis ir tik tam tikrose pozose – veikiausiai varpa pernelyg stipriai spaudžia kiaušides. Užteks pakeisti pozą – ir skausmas išnyks.5. Užtikote jį arba ją masturbuojantis? Prisijunkite! Šiaip ar taip, elkitės, tarsi toks mylimojo elgesys jūsų visai netrikdytų, būtų pats įprasčiausias dalykas pasaulyje. Beje, tiek vyrai, tiek moterys kartkartėmis masturbuojasi, tiesa, vyrai šioje srityje pirmauja, bent jau dažnumo prasme. Kodėl net ir turintys partnerį žmonės masturbuojasi? Veikiausiai norėdami atsikratyti seksualinės įtampos, nusiraminti. Be abejo, kyla natūralus klausimas – o kodėl nepasirinko kito varianto, tiesiog pasimylėti? Atsakymas akivaizdus: mylimas žmogus nėra automatas, padedantis išsikrauti. Ir tomis akimirkomis, kai nesinori jokių emocijų atiduoti kitam, tiesiog bukai pasitenkinti, masturbacija tampa geriausia išeitimi. Beje, ar žinojote, kad kuo dažniau žmogus masturbuojasi – tuo dažniau jis nori užsiimti ir tikru seksu? Taigi tokia patirtis jūsų porai – tik į naudą.
 


6. Vyras atsisako naudotis prezervatyvu. Išsiaiškinkite, kodėl. Gal jį trikdo gumytės užsidėjimo procesas? Tokiu atveju paverskite jį erotinių žaidimų dalimi – pavyzdžiui, išmokite užmauti prezervatyvą burna. O gal mylimasis yra susidūręs su alergija, kurią iššaukė prastos kokybės sargis? Jei taip – įsigykite prabangesnių, geresnių hipoalerginių prezervatyvų. Tuo tarpu jei saugaus sekso jis atsisako motyvuodamas tik tuo, kad jam nepatinka mylėtis su apsauga – vadinasi, pats metas būtų nustatyti ribas ir paaiškinti, kad sekso apskritai nebus, kol abu nepasitikrinsite gydymo įstaigoje ir nepateiksite vienas kitam pažymų, kad esate visiškai sveiki. Šiaip ar taip, nesaugaus sekso metu ant kortos pastatoma pernelyg daug.7. Suplyšo prezervatyvas? Paskubėkite į vaistinę vadinamosios kito ryto tabletės. Jei turite nuolatinį partnerį, o kūdikis į jūsų artimos ateities planus neįtrauktas, tokią tabletę apskritai vertėtų turėti vaistinėlėje – dėl visa ko, jei jūsų naudojamos apsisaugojimo priemonės staiga sukeltų abejonių. 
 

8. Jis labiausiai susijaudina rytais, o ji – vakare. Vyrų seksualumas piką pasiekia rytais. Pasak mokslininkų, tai nutinka pakankamai anksti, apie penktą valandą ryto. Tačiau tai nereiškia, kad gamtos negalima pergudrauti. Pažinkite partnerio bioritmus ir nusiteikite, kad jūs užsivedate ne vienu metu. Jei jums dabar labai labai norisi, o partneriui ar partnerei – ne, tiesiog skirkite daugiau laiko jaudinančioms glamonėms, pažadinkite dar neprabudusį arba jau prisnūdusį geismą.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras