8 priežastys, kodėl rytiniam seksui turėtum pasakyti TAIP

 
4 komentarai
Tikriausiai niekam nereikia priminti, kad pusryčiai – svarbiausias dienos maistas. Vis dėlto, dauguma juos praleidžia, pasiteisindami dietomis, laiko taupymu ar būna tiesiog per sunku atsikelti.

Žinoma, galima tuos pačius pasiteisinimus pritaikyti ir rytiniam seksui. Nors geras rytinis paišdykavimas lovoje – tiesiog nuostabus, bet dažnai tinginystė paima viršų. Dėl to pateikiame sąrašą, kodėl rytinis seksas – svarbiausias:

Jis jau kietas

Kas nori prasidėti su glamonėmis ir bučiniais? Tikrai ne tu! Tu per daug civilizuota, kad prasidėtum su rytiniu įkvėpimu. Ne, pone! Tačiau su aušra jis jau nekantrauja eiti. Tu tiesiog turi leisti jam tave įkaitinti, o tada leisk jam užšokti ant viršaus. Jis bus laimingas galėdamas joti ant tavęs, kol tu sėdi patogiai atsirėmusi į pagalvę ir atsipalaidavusi. Kas sakė, kad rytinis seksas turi būti energingas?

Gali užbaigti tą erotinį sapną

Tu guli snieguotoje lovoje iš debesų ant žalios kalno viršūnės. Su tavimi nuostabus vyras. Jis lėtai bučiuoja tavo kaklą, o jo ranka lėtai juda tavo šlaunimi – o tada suveikia tavo žadintuvas. Nesikelk, išjunk signalą ir atsiduok savo fantazijoms. Lik užmerktomis akimis ir užbaik savo seksualų sapną kartu su taip pat apsimiegojusiu partneriu.

Tai puiki rytinė mankšta

Niekas nemėgsta keltis anksti, reguliariai važinėti į sporto klubą ir iki mirties prakaituoti ant purvino bėgimo takelio. Nė vienas iš tikrųjų nenori prieš darbą pakliūti į sporto klubą. Vis dėlto, kas turi laiko suderinti treniruotes su užimta darbo diena? Problema išspręsta! Galima gauti tų endorfinų ir mylintis su partneriu sudėtingomis pozomis. Neužmirškite prieš tai pasirąžyti... Na, arba naktį prieš tai.

Įgauk natūralaus rytinio spindesio

Nereikia odos tepti brangiais kremais, kad ji ryte atrodytų sveika ir gyva. Po trumpo rytinio greituko, atrodysi gaivaus veido, žvalių akių ir švytinti visą dieną. Kai žmonės komentuos, kaip gerai atrodai, tiesiog nusišypsok. Jie supras.

Tai suteiks tau tai, apie ką galvosi visą dieną

Darbe nuobodu? Esi palaidota skaičiavimuose? Bloga nuo klientų? Pyksti ant viršininko? Esi nepatenkinta savo asistentu? Tave išsekino susitikimai? Esi nepatenkinta alga? Praleidai pietus? Perdegei? Viskas įgriso iki gyvo kaulo? Pagalvok apie nuostabų rytinį seksą, kuriuo užsiiminėjai dar šįryt. Atsimeni? O, taaaaaaaip, štai šypsena ir vėl veide!

Seksas geresnis, kai šviesu

Jei lovoje esi drovi ir dažniausiai myliesi tamsoje, sujauk nusistovėjusią tvarką įleisdama šiek tiek saulės šviesos. Atsargumo dėlei, abu išsiimkite kontaktinius lęšius ir nusiimkite akinius. Prislopinti ankstyvo ryto spinduliai yra dėkingi, o vitamino D dozė padės palikti kuklumą tamsoje.

Vis tiek neinate į dušą

Nėra jokios priežasties daryti to vakare, jei einate į dušą ryte. Net geriau? Sutaupykite laiko ir pasimėgaukite seksu duše! Galite elgtis nešvariai ir tuo pat metu būti nuplauti. Tai itin pakraus jus rytinei dienotvarkei ir vienu šūviu nušausite du zuikius.

Tai sveika proteinų dozė

Todėl, kad, jeigu netyčia nebuvo aišku... Mes turėjome omeny maistą, ar ne? 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
:)
normalus straipsnis ir tai liuks dalykas
Skita pirmiems dviems komentatoriams. Jei neturite ka rasyti, geriau is viso nersayti.
O rytinis pasimylejimas yra nerealus dalykas, tik vat keblumas yra vienas, didzioji dauguma lietuviu yra miegaliai :(
šūdstraipsnis
Naujas komentaras