8 taisyklės: kaip pritraukti antrąją pusę

laiminga-pora-55cb070bbb6a0.jpg
 
Toks jau tas mūsų gyvenimas, jog mes nenorime būti vieni ir ieškome antrosios pusės, kuri mus suprastų, gerbtų ir tiesiog mylėtų! Atrodo viskas paprasta, aplinkui yra daugybė žmonių, tereikia pradėti bendrauti ir surasti tą vienintelį arba vienintelę. Ir visgi, ne viskas yra taip lengva, o pažinčių tema - viena opiausių problemų tarp vienišių. Siūlome nemiegoti ir nepraleisti galimybės sutikti savo žmogų, kuris aukštyn kojomis apverstų jūsų gyvenimą ir įneštų į jūsų pilką kasdienybę daugiau emocijų, jausmų ir aistros!

Taigi, pradėkime...


1 taisyklė:  Meilė sau

Viena pagrindinių taisyklių moterims ir merginoms: mylėkite save! Kas mylės jus, jei pačios nemylėsite savęs? Atminkite, kad meilė yra užkrečiama ir plinta labai greitai. Taigi, pirmiausia, ką jums reikės padaryti, užsikrėsti meilės virusu. Šios ligos pagrindiniai simptomai: pasitikėjimas savimi ir dėmesys bei meilė sau. 

 

2 taisyklė: Nesėdėkite prie televizoriaus

Logiška, jog meilės virusas veikia kaip užkratas, todėl jūs privalote būti visuomeniški, jog paskleisti šį užkratą. Nesėdėkite namuose priešais TV. Mylimas aktorius tikrai netaps jūsų širdies valdovu. Pagal statistiką būsimieji sutuoktiniai dažniausiai susitinka šiose vietose:

  • Institute - 17%
  • Mokykloje - 9%
  • Darbe -21%
  • Įvairiose susibūrimo vietose ir draugų vakarėliuose 27%
  • Viešajame transporte 16%

Paprasčiausias būdas sutikti savo svajonių vyrą arba moterį, tai didelis draugų ratas. Priimkite įvairius kvietimus, aktyviai bendraukite ir užmegzkite naujus kontaktus. Tai padidins jūsų šansus sutikti antrąją pusę. 


3 taisyklė: Būkite interaktyvūs

Žinoma, žmonės susipažįsta ir  neišeidami iš namų.  Jei esate priklausomi nuo kompiuterio bei interneto, išnaudokite tai pažinčių tikslais. Žinučių rašymas kiekvienam patiktam veidui iš pažinčių portalo vargu ar būtinas. Siekite daugiau aktyvumo, nebijokite išreikšti savo nuomonę vienu ar kitu klausimu socialiniuose tinkluose ar forumuose. Gali būti, kad jūsų paliktas komentaras sulauks reakcijos. Nevenkite diskusijų, taip galite susipažinti su labai įdomiais žmonėmis!


4 taisyklė: Imkitės iniciatyvos

Pasak apklausų, 95% vyrų patinka, kai moteris pirma pradeda pokalbį. 71% vyrų noriai priėmė kvietimą į pasimatymą ar atsakė į moters žinutę, komplimentą ar kitą pasiūlymą. Jei pamatėte žmogų, kuris jums krito į akį, nebijokite prieiti šiek tiek arčiau ir užduokite paprasčiausia klausimą. Juk tai nieko sudėtingo. 


5 taisyklė: Pažinkite savo stipriąsias puses

Nepasiduokite bandos instinktui ir skirkite laiko savęs pažinimui. Skaitykite knygas, gilinkitės į save ir atraskite savo stipriąsias puses. Pasinaudokite savo privalumais bendraujant su priešinga ar ta pačia lytimi.


6 taisyklė: Šypsokitės

Jeigu būsite pikti, nuolatos susiraukę ir gyvenimą piešite vien juodomis spalvomis, jūs ne tik nesusipažinsite su pozityviais ir laimingais žmonėmis, bet  atstumsite visus esančius aplink jus. Tad šypsokitės ir mokykite visame kame įžvelgti šviesiąją gyvenimo pusę. 


7 taisyklė: Neprisigalvokite

Galbūt  jaučiate kam nors simpatiją ir laukiate iš patinkančio žmogaus tam tikrų veiksmų, skambučio ar sms. Gali būti, kad jūsų lūkesčiai yra pagrįsti, bet gali būti, kad visa tai tik tuščios fantazijos. Kol lauksite ir fantazuosite, galite likti ant ledo, todėl geriau sutelkti dėmesį į kitus dalykus ir būti tikriems dėl to, kas vyksta iš tikrųjų.


8 taisyklė: Tik nuotykis

Atminkite, gyvenimas – tik žaidimas. Nebūtinai pažintis turi nuvesti prie kažko rimto. Puiku, jei vienos nakties nuotykis baigiasi santuoka iki gyvenimo pabaigos. Tačiau net jei taip ir nenutiks, bent turėsite ką atsiminti ir nesigailėsite dėl to, ko nepadarėte. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras