8 taisyklės vienos nakties nuotykiui

the_new_age_guide_to_one-night_stands_1451481788_640x640(2).jpg
 
Daugybę diskusijų sulaukianti tema – vienos nakties nuotykis . Vieni smerkia, tokį laisvamanišką moterų elgesį, kitiems trumpalaikis romanas yra tik būdas paįvairinti nusistovėjusią ir pilką kasdienybę. Ir iš tiesų, niekas neturi teisės jūsų smerkti už tai, ką darote ir kaip elgiatės, jei tik nenusižengiate įstatymams. Jūsų kūnas ir mintys yra tik jūsų, todėl su visu tuo galite elgtis kaip tik panorėjusios.

Tačiau jei norite, kad jūsų žavesys atneštų šį tą audringo, stebinančio ir seksualaus, privalote įsidėmėti kelias taisykles, kurias yra tiesiog būtina žinoti prieš pasineriant į vienos nakties  žaidimus. Keli patarimai, kurie  padės surasti tinkamą patiną vienos nakties nuotykiui ir neleis vienkartiniam pasilinksminimui drumsti tolimesnio jūsų gyvenimo...

Būkite sąžiningi

Psichologija sekso ir santykių tema nėra kažkas nesuderinamo net jei ir kalbame apie vienos nakties nuotykį. Galbūt mergina ir nėra pasirengusi savo nakties palydovui atskleisti visų asmeninio gyvenimo detalių bei paslapčių, tačiau tai tikrai nereiškia, kad turite meluoti. Tai galioja ne tik moterims, bet ir vyrams. Tad tikrai nereikia girtis apie įsivaizduojamas pareigas stambioje kompanijoje ar vairuojamą prabangios klasės automobilį, šiuo metu esantį  viename iš jūsų prašmatnių apartamentų. 

Jei jūs vyras, imkitės iniciatyvos

Užsimezgus flirtui ir pažinčiai pasiekus intymesnį lygį, galima pereiti ir prie lovos reikalų. Subtilia užuomina pasiūlykite savo naujajai partnerei pratęsti pažintį intymesnėje atmosferoje. Ar tai bus jūsų namai, ar jaukus liuksas viešbučio numeryje, priklauso tik nuo jūsų. Tačiau jei tikrai norite, kad įvyktų tai, apie ką svajojate, privalote griebti jautį už ragų bei imtis iniciatyvos!

Pagaukite nuotaiką

Priežastis, kodėl žmonės pasineria į vienos nakties romaną nėra tik seksas. Dviejų žmonių pažintis įprastai spinduliuoja ne tik geismu ir aistra, bet ir noru geriau pažinti vienas kitą. Tad neskubėkite iš karto eiti prie reikalo. Mėgaukitės nuodėminga aistra, flirtuokite, gurkšnokite kokteilį, kalbėkitės, rodykite vienas kitam savo nuotraukas ar pasakokite tikras neišgalvotas istorijas (girtis savo donžuano savybėmis užkariauti moteris – griežtai  nerekomenduotina). Taigi, skubėti nereikia, juk greičiausiai judviem prieš akis dar visa naktis.

Gerbkite savo teisę keisti mintis

Net jei jau atsidūrėte po menkai pažįstamo vyro antklode, tai jūsų visiškai neįpareigoja seksui. Galbūt jums nepatiko tam tikros jo ištartos frazės, gestai ar tiesiog, šiek tiek prablaivėjusios, supratote, jog tai ne tas partneris su kuriuo norėtumėte patirti nuotykį. Nenorite, nereikia. Jūs turite teisę viską nutraukti bei sustabdyti. 

Saugumas

Jei nenorite, jog vienos nakties nuotykis būtų tolimesnių problemų (galimas nėštumas ir lytiniu keliu plintančios ligos)  priežastis, privalote naudoti prezervatyvą. 

Būkite džentelmenas

Net jei pokalbiu metu ir sutarėte dėl tam tikrų seksualinių pomėgių (pavyzdžiui, fetišo žaidimai, kaip plakimas ir pan.), nepamirškite, kad pirmiausia jūs esate ne valdovas, o džentelmenas, kurio pareiga būti dėmesingam ir švelniam savo gundytojai.  

Būkite atviri, bet ne per daug

Visada reikia ieškoti aukso viduriuko ir niekada negalima perlenkti lazdos. Jei tarp judviejų užsimezgė atviras pokalbis,  galima ir paatvirauti. Bet jeigu jūsų tikslas – audringas nuotykis, jokiu būdų savo naujam partneriui ar partnerei neišliekite skaudančios širdies (nelaiminga meilė, įvairios nesėkmės ir pan.).

Tai nieko nereiškia

Atsitiktinis seksas  yra neįpareigojantis, o mergina atsidavusi jums tą naktį nėra jūsų, tad visus savinimosi metodus turėtumėte pamiršti. Jei negalite išmesti savo viliotojos iš galvos, galite jai tą parodyti, tačiau tik be persekiojimų ir nuolatinių skambučių ar žinučių. Ypač  tuomet,  jei ji yra jums tą sakiusi pati. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras