8 vietos greitukui

 
11 komentarai
Žinoma, ilgos glamonės, seksas – labai malonu, tačiau kartais norisi tiesiog jaudinančio „greituko“. Svarstote, kur galėtumėte tai padaryti? Labiausiai kaitina bei jaudina netikėta, neplanuota aistra.

Pateikiame 8 greitam seksui palankiausias vietas. Kitą kartą, kai būsite užklupti aistros, neskubėkite namo, o pabandykite vieną šių vietų...

1. Liftas

Liftas – viena puikiausių vietų „greitukui“, nors kilimo ar leidimosi laikas ir yra per trumpas. Patariame sustabdyti liftą (tik nekviesti avarinės pagalbos, neįjungti aliarmo – nebent jus kaitina rizika būti užkluptiems), pasimylėti ir toliau nuvažiuoti (išlipti). Beje, išlipti patariame ne pagrindiniame aukšte.

Ideali poza: Atremkite moterį į sieną, pakelkite ją už šlaunų ar sėdmenų, įeikite. Dailiosios lyties atstovė taip pat gali prisilaikyti už sienos ar turėklo.

2. Kino teatras

Kad ir kaip įprastai tai skambėtų, intymios glamonės kino teatre – iš tiesų jaudinanti patirtis. Beje, kino teatre tikrai nedidelė tikimybė būti užkluptiems (žinoma, nebent partnerė mėgsta labai garsiai dejuoti). Tinkamiausias šiuo atveju – oralinis seksas bei vienas kito masturbacija. Pasimėgaukite! Žinoma, ne pirmose eilėse...

Ideali poza: Kalbant apie vaginalinį seksą, geriausia, jei sėdint paskutinėje eilėje mergina tiesiog pasikelia sijonuką ir atsisėda jums ant kelių.

3. Klubo ar restoranas kampelis

Esate karštame pasimatyme, diskutuojate apie seksualius dalykėlius, abu susijaudinate... Raskite tamsiausią klubo vietelę (galite išbandyti ir tualetą) ir greitai pasimylėkite. Žinoma, yra galimybė būti pastebėtiems ar išgirstiems, tačiau pasistenkite netriukšmauti, neignoruokite aplinkos ir viskas bus gerai.

Ideali poza: Vaginalinė ar analinė sueitis stovint.

4. Laiptinė

Jeigu jūsų kambario draugas ar šeima namuose, o mergina turi vos 10 laisvų minučių, liftu pakilkite į viršutinį laiptinės aukštą ir keletą minučių drąsiai pasismaginkite.

Ideali poza: Misionieriaus, kai moters nugara – aukščiau laiptelių.

5. Automobilis

Na, galbūt tai ir ne originali idėja, tačiau automobiliu galite nuvykti ten, kur jums niekas netrukdys, nebūsite užklupti ar suimti... Ideali vieta seksui! Jeigu turite nedaug laiko (bet daug aistros), išsukite iš kelio, keletui minučių sustokite ir pasimėgaukite!

Ideali poza: Misionieriaus arba ji viršuje.

6. Skersgatvis

Neįsivaizduokite žiurkių, valkatų ir girtuoklių. Kalbame apie gražią paprastą siaurą gatvelę už jūsų mėgstamo restorano. Idealiu atveju, kai moteris dėvi sijoną, jūs tik po pietų ar vakarienės ir prieš nakties glamones. Štai ką galime vadinti puikia pertraukėle!

Ideali poza: Stovite, moteris nugara atsirėmusi į sieną ir viena koja apglėbusi jus.

7. Biuras

Ar tai į jūsų darbą užsukusi žmona, ar žavi vieniša sekretorė,- kartais seksas darbe padaro gyvenimą geresnį. Jei įmanoma, įtraukite šią „užduotį“ į dienos ar savaitės darbų sąrašą.

Ideali poza: Moteris nugara atsiremia į sieną, o kojomis apsiveja jūsų liemenį. Žinoma, taip pat puikiai pasitarnauti gali ir jūsų stalas.

8. Persirengimo kambarys

Kiek kartų sukaitęs ir pavargęs laukėte merginos prie parduotuvės persirengimo kambario? Na, ar ne malonesnis apsipirkimas būtų jei įslinktumėte į kabiną ir tyliai, bet aistringai pasimylėtumėte?

Ideali poza: Stovint vaginaliniu ar analiniu būdu.

Greitas seksas – naudinga

Kartais iš tiesų neturite laiko grįžti namo seksui, esate susijaudinę, tačiau toli nuo namų ir jums nepatogu. Greitas seksas – puiki išeitis, tai ne tik malonu, tačiau taip pat paįvairina seksualinį gyvenimą bei apskritai poros santykius.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
man patinka greitukai.uch :)
man labiausiaipatiko neiprastojevietoje kaiptraktoriuje,atveziau vyrui kuro i laukus o jis man pasiule drauge vaziuoti su traktoriumi,ir viduryje lauku sustojome pasimyleti,gerai kad didelis ir kondicionierius buvo,tai paisdykavome super....
aš už tokį seksą :) Kartais reikia paįvairinti :) draugas kartais nelabai pasirašo, bet padarau taip, kad pats norėtų :) Timūrai, čia tai super idėja :)) Liuks ;D
to uch , nebutinai , kad visi ziutetu, juk gali uzsikelt savo meile i pvz krano kabina , ziurek ir miestas bus kaip an delno ir malonumas neispasakytas :))))
Pavydžiu tokios merginos, su mano šitaip nebūna :/
nu čia ir išsireiškei... žinoma kad atsiranda noras, bet ne daryt, o pajust mylimojo kūną, jo glamones, juk būna kad ir šiaip hormonai užsiautėja :)
Bet ar atsiranda tas impulsyvus noras sexui dienos metu kur nesvarbu kur darysi - svarbiausia darysi?
jug greitai nusibostų, jei ir turint pastovius santykius vien tvarkingai lovoj viskas vyktų. reikia paįvairint ir seksualinį gyvenimą nors kartkartėm įliejant daugiau adrenalino :)
Įdomu ar yra merginų kurios taip puola į aistrą, kad neišlaukia kol bus galimybė ir vieta rimtam sexui. Vyrai tai impulsyvus tam, tačiau moterys - rimtoje poroje - nežinau, laukiu nuomonių :/
biuras, ofisas, restoranai... o ka daryt jei dirbi stroikej? pasikviest zmona i statybu aikstele ir su visais " ze, jonas tratina savo boba" pamylet ja?
tualetas,laiptine ne daug romantikos nei
juros nei menulio...gerai tiem zuikiniams..
Naujas komentaras