9 dalykai, kurių neturėtumėte daryti prieš seksą

40da1fb511cb553198d81c0e8c5531b7(1).jpg
 
3 komentarai
Moterys mėgsta planuoti, o kai kalba pakrypsta apie seksą, planas įprastai prasideda nuo dušo, pačių įvairiausių gražinimosi procedūrų bei kitų, romantiškam vakarui taip reikalingų dalykų... Tačiau kartais nutinka taip, jog visi planai sutikti audringą naktį ištirpsta kaip pavasarinis sniegas, o viso to didžiausias kaltininkas – smulkmenos.

Taigi, jeigu norite jog suplanuotas romantiškas vakaras pavyktų, vertėtų atkreipti dėmesį į šiuos kelis paprastus, bet labai vertingus patarimus....
 

1. Neatlikite depiliacijos procedūrų prieš pat seksą

Glotnios  iš šilkas kojos ir nepriekaištinga bikini šukuosena – erotiška, seksualu ir labai moteriška. Tačiau neretai, depiliacijos procedūros sukelia dirginimo ir diskomforto jausmą, o intymi vietelė yra ypač jautri. Po lytinių santykių gakta ir išoriniai lyties organai gali dar labiau sudirgti. Taigi, jei norite sumažinti galimus neigiamus pojūčius, nieko nenutiks jei prieš aktą vonioje neapsilankysite, arba depiliaciją atlikite dieną prieš suplanuotą naktį.

2. Negalvokite apie savo trūkumus

Moterys iš prigimties yra sau labai kritiškos. Net ir lieknos panelės labai mėgsta frazę:  “Aš stora”. Ignoruokite visas neigiamas mintis, pamirškite apie visus  savo “defektus” ir sutelkite dėmesį į tai, kas teigiama bei išryškinkite tas kūno dalis, kuriomis esate patenkintos. Galbūt sunku patikėti, bet tai turi įtakos pačio sekso kokybei. 
 

3. Nenaudokite elektrinio dantų šepetėlio

Amerikiečių sveikos gyvensenos ekspertė Krissy Brady teigia, jog elektriniai dantų šepetėliai gali padidinti riziką susirgti lytiškai plintančiomis ligomis. Tai yra todėl, jog elektrinio dantų šepetuko šereliai dantenose palieka mikro įbrėžimus. Tad prieš pat oralinį seksą geriau dantis išsivalykite dantų pasta ir paprastu dantims skirtu šepetėliu. 
 

4. Nekalbėkite apie sąskaitas

Tikriausiai niekas tai nežudo noro mylėtis, kaip kalbos apie mokesčius, sąskaitas ir finansinius įsipareigojimus. Tokios kalbos ne tik prašosi nuobodaus aptarimo, bet ir sukelia bereikalinga stresą ir įtampą. Tad jei jūs norite tiesiog pasimylėti, neverskite jo sukti galvos apie darbus ir tai, kaip uždirbti daugiau pinigų, jog apmokėti sąskaitas.
 

5. Jums galvos neskauda

Tikra tiesa, jog moterims dažnai skauda galvą. Tačiau nėra melas ir tai, jog seksas turi analgetinį nuskausminantį poveikį. Galbūt sakydamos, jog jums skaudą galvą omenyje turite tai, kad jums reikia sekso? Tačiau jis to nesupras. Daugeliui žmonių galvos skausmas asocijuojasi su nenoru mylėtis. 
 

6. Nevartokite antihistamininių vaistų

Hormoniniai ir antihistamininiai vaistai neigiamai veikia makšties gleivinę. Net ir ilgesnės preliudijos metu jūsų makštis bus sausa, o trintis kels diskomfortą. Be to, sausas seksas padidina makšties gleivinės pažeidimo tikimybę. Tad pasistenkite apsieiti be vaistų, kurie sausina makšties gleivinę, arba bent turėkite po ranka lubrikantą. 
 

7. Sočiai  vakarienei – NE

Daugelį moterų romantiškai nuteikia vakarienė prabangiame restorane, tačiau jei norite, jog vakaras baigtųsi audringu seksu, neskubėkite paragauti visų gurmaniškiausių patiekalų. Geriau padauginkite vyno, nei sočių užkandžių. Pilnas pilvas žmogų paverčia tinginystės vergu. Tad venkite persivalgyti!
 

8. Nepamirškite prezervatyvo

Vienas vienintelis pamirštas dalykas ir su viltimis turėti lytinių santykių, galite atsisveikinti. Jei esate vyras, jokiu būdu neturėtumėte pamiršti su savimi  pasiimti prezervatyvo. Tačiau žinant faktą, jog vyrai yra labai užmaršūs,  nieko blogo nenutiks jei  šiuo klausimu iš anksto pasirūpins moteris. 

9. Nepadauginkite alkoholio

Žinoma,  taurė vyno ar šlakelis stipresnio gėrimo tikrai nepakenks ir padės judviem lengviau atsipalaiduoti. Tačiau nepersistenkite, nepadauginkite ir juo labiau nemaišykite gėrimų. Vargu, ar svaigieji gėrimai padės jums susikoncentruoti į svarbiausią tikslą – seką!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
socios vakarienes tikrai neapsimoka :)
Ačiū už pastebėjimą, pataisėme :)
kodel antrastej 11 o yra tik 9 ? maziau gerkit rasytojai xrenavi
Naujas komentaras