9 keisti faktai apie vyrų orgazmą

Vyroorg.jpg
 
Siūlome susipažinti su įdomiais faktais apie vyrų orgazmą. Tikimės, kad šie faktai bus ne tik įdomūs,bet ir naudingi dviejų žmonių partnerystei.

1.  Orgazmo trūkumas sukelia vėžį. Graikijos medicinos studentai nustatė, kad vyrai, kurie patiria orgazmą bent šešis kartus per mėnesį rečiau serga krūties vėžiu. Ši, atrodytų, moteriška liga atsiranda dėl žemo testosterono lygio vyrų kraujyje. Be to Kanados sociologų apklausa nustatė, kad tūkstančiai vyrų imituoja orgazmą. 43% apklaustųjų teigė, kad jie ne kartą imitavo orgazmą, net jei jie turėjo ejakuliaciją. Pasirodo, kad ejakuliacija negarantuoja nepamirštamo malonumo. 
 

2. Greita ejakuliacija – psichologinė problema.  Seksologijoje, ši psichologinė liga yra įvardijama kaip „greitos ejakuliacijos problema“. Tačiau psichologija turi kitą terminą, kuris nėra susijęs nei su ejekuliacija, nei su seksu. Psichologijoje ši problema vadinama disharmonija. Keista, tačiau daugumui „skubančiųjų“ šią ligą gali padėti įveikti vienas ar keli pokalbiai su terapeutu. 
 

3. Po orgazmo vyrų jautrumas sumažeja. Kodėl daugumai vyrų po lytinio akto reikia „atsikvėpti“? Toks poilsis gali trukti nuo kelių minučių iki kelių valandų. Faktas, kad po orgazmo vyrai išgyvena ugninį laikotarpį, kuris pasireiškia kaip laikinas nesidomėjimas seksu ir nenoras tęsti intymių santykių. Todėl net labai temperamentingus vyrus, kartais erzina, kai moteris iš karto po ejakuliacijos aktyviai skatina seksualinį susijaudinimą glamonėjant jo varpą. 
 

4. Galingas vyro orgazmas priklauso nuo tinkamos laikysenos. Tinkamo žvilgsnio kampas preliudijos metu leis vyrui patirti nepamirštamą orgazmą. Tiesus žvilgsnis į moters nuogą kūną prieš seksą, padeda vyrui pasiekti nepamirštamų pojūčių orgazmo metu. 


5. Staigi ejakuliacija  - tai spermatorrhea ženklas. Tai liga, kada vaizdinis erotinis susijaudinimas sukelią staigų sėklos išsiliejimą. Tai gali pasireikšti žiūrint erotinį žurnalą ar filmą “suaugusiems”. Jeigu tokie vaizdiniai sukelia staigią ejekuliaciją, tai greičiausiai susiję su spermatorrhea. Tai liga, kuri sukelia raumenų uždegimą aplink prostatą. Tokiu atveju geriau kreiptis į gydytoją ir išsiaiškinti susirgimo kilmę bei pradėti gydymą. 
 

6. Oralinis seksas ryte nerekomenduojamas. Oralinis seksas ryte tikrai suteikia vyrui didžiulį malonumą. Nepaisant to, toks seksas turi daug nepageidaujamų pasekmių, pavyzdžiui, orgazmo nebuvimą.  Šis neigiamas aspektas susijęs su bakterijomis, kurios per naktį kaupiasi moters burnoje. Tad jei norite, kad oralinis seksas ryte nesukeltų padarinių, geriau prieš tai nueiti į vonią ir pasirūpinti burnos higiena. 


7. Vyrai taip pat dejuoja. Pasirodo, kad kad 50% vyrų, kurie pasiekia dangiškąją palaimą yra linkę rodyti smurtines emocines reakcija – jie dejuoja, pasireiškia kūno traukuliai, kartais ginčijamasi arba verkiama. Ir tik 20% vyrų orgazmo metu nerodo jokių emocijų ir tyli. 
 

8. Tantrinis seksas yra pavojingas. Jeigu vyras kiekvieną kartą bando dirbtinai pratęsti lytinį aktą, jis tikrai nėra prastas meilužis, tačiau seksologai nerekomenduoja Tantros sekso praktikos, nes tai gali pakenkti vyro sveikatai, ypač tada jei taip mylimasi virš 40 -ies metų. Pagrindinis tantrinio sekso principas – vyriškos energijos sukaupimas ir jos neeikvojimas siekiant kuo ilgiau pratęsti malonumą. Kartais tai tapatinama su frikcijų nebuvimu. Seksologai teigia, kad toks seksas, gali sukelti panašių problemų, kurios atsiranda susilaikant nuo sekso.


9. Vyro savanaudiškumas yra neišvengiamas prieš orgazmą. Net jeigu jūsų partneris yra puikus meilužis, kuris žino kaip suteikti moteriai malonumą, tai dar nereiškia, kad paskutinę minutę prieš orgazmą, jis pamirš save ir galvos kaip atitolinti ejakuliaciją. Šiuo momentu vyras natūraliai sutelkia dėmesį į savo pojūčius, ritmą, judesius ir viskas daroma instinktyviai, todėl šiuo klausimu neteisinga jį kaltinti savanaudiškumu, neatsargumu ir egocentriškumu. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras