Aistringas seksas tyloje

iStock-618061808-840x420.jpg
 
8 komentarai
Negalite vienas nuo kito atsiplėšti, degate aistra ir kuo greičiau norite pasinerti į meilės malonumus. Tačiau, ką daryti, kai už sienos yra viską puikiai išgirsti galinčių asmenų – tėvai ar vaikai?

Sekso atsisakyti tikrai nereikėtų, tiesiog darykite viską kiek tyliau. O tai jaudina ne ką mažiau! Štai keletas patarimų, kaip pasinerti į malonumų sūkurį nebijant būti išgirstiems:

  • Visų pirma, būkite pasiruošę greitesniam sekso seansui.  
  • Paleiskite šiek tiek garsiau nei įprastai muziką arba pagarsinkite televizorių. Nors tai irgi yra triukšmas, tačiau jis natūralesnis, nekeliantis įtarimo bei užgožiantis jūsų meilės akto garsus.  
  • Mylėkitės ant grindų. Tokiu atveju nereikės jaudintis dėl girgždančios lovos. Jeigu negalite susilaikyti nuo garsių aimanų – įsikniaubkite į pagalvę arba burną prisidenkite servetėle. Tik, norėdami išvengti šių garsų, nesuleiskite dantų į partnerio kūną!
  • Išmėginkite seksą neįprastose vietose, tokiose, kaip garažas, rūsys ar skalbimo kambarys. Nepamirškite ir dušo – krintančio vandens garsas itin gerai užgoš visus kitus.

Atminkite, namų svečiai ar kiti asmenys tikrai neturėtų jūsų atitraukti nuo seksualinio gyvenimo. Priešingai, tokios situacijos suteikia didesnio azarto! 
 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
grasu, geras
Aprasimas neatitinka straipsio pavadinimo. Jei aistringas seksas tyloje, tai ir turetu buti ne kur kitur, o miske, kur visiskai tilu
O taip! Tai labai jaudina ir ikaitina dar stipriau, kai zinai, kad gali buti uzkluptas :) pamenu, kai neseniai mudu mylimes ir kazkas pasibenldzia i duris ir ieina... !!! apsimetem , kad miegam :)))
kaip tik reikejo pries pusvalandi paskaityti siuos patarimus,nes vaikai uzklupo
...dar reikėtų pridėti instrukciją-kaip saugiai mylėtis ant žemės arba neuždusti nuo pagalvės -:D...Nors šiaip, malonus straipsnis.
dabar, kai mylėsiuos, servetėlę valgysiu - pagal straipsnio reziumė, tai suteikia didesnio azarto! ;))
straipsnio autorius tokia naujiena pasake...tikriausiai to niekas nezinojo..
O vau tikrai labai "naudingas" straipsnis..
Naujas komentaras