Aistros mokslas: 9 gundymo paslaptys

maxresdefault(1).jpg
 
Lytiniai santykiai su mylimu žmogumi visada turi teikti džiaugsmą, jaudulį ir emocinę pilnatvę. Tačiau poroje pragyvenus ne vienerius metus, dažnai šie dalykai išblanksta ir seksas tampa įprastu reikalu. O kur gi aistra, drugeliai ir dar krūva kitų meilės prieskonių?

 Jie čia pat, tik kartais reikia šiek tiek daugiau pasukti galvą ir paieškoti to, ką vadiname magnetine trauka...

Geriau ryte

Amerikos šeimos terapeutas Jane Greer teigia, jog  seksas ryte pasižymi  daug pikantiškesnėmis akimirkomis nei vakare. Nauja diena – nauja jėga, ir tai pasireiškia skubėjimu gauti kuo daugiau švelnumo ir aistros. Prie tokios rytinės laimės ir pasitenkinimo antplūdžio gerokai prisideda padidėjęs testosterono kiekis vyro organizme. Taip pat mokslininkai apskaičiavo, kad rytinio sekso metu žmogaus organizmas net kelis kartus daugiau  laimės hormono – oksitocino. Tebūnie palaimintas rytinis seksas!
 


Be sustojimo

Ekspertai rekomenduoja glamonėtis ir rodyti savo antrajai pusei  švelnumą kiekvieną dieną. Tai nebūtinai reiškia lytinius santykius. Glėbesčiuokitės, pasibučiuokite, prisiglauskite šalia partnerio, pažvelkite jam į akis. Visa tai darykite kuo dažniau. Tai nieko nekainuoja, tačiau turi teigiamos įtakos bendravimui ir didesniam intymumui. 


Mylėjimosi etapai

Amerikos psichologas Beverli Ann George Foster rekomenduoja poroms mylėtis pagal keturių etapų taisyklę:  

1. Suvilioti partnerį. 

2. Palaukti, kol partneris parodys savo jautrumą ir pasiduos.

3. Išlaikyti preliudijos intensyvumą.

4. Seksas

 

Ekspertai teigia, kad toks lytinių santykių etapų laikymasis užtikrina  abipusį pasitenkinimą. Kai nei vienas iš partnerių nesijaus nepatogiai (tarsi būtų verčiamas mylėtis ne savo noru), bus lengviau pasiekti orgazmą. 


Pasitikėjimas

Mokslininkai ragina nesustoti kalbėtis apie judviejų seksualinį gyvenimą. Laimingas lytinis gyvenimas tarp partnerių padeda užsimegzti stipresniam dvasiniam ryšiui ir artumui. Nutylėjimas, melas ir orgazmo vaidinimas silpnina ir ardo tarpusavio santykius. Kada poros įklimpsta į melo ar nutylėtos tiesos pinkles, imama sąmoningai ignoruoti savo norus, o to pasekmės gali pasireikšti impotencija, seksualinio apetito sumažėjimu ar neištikimybe. 
 

Mylėkite save

Preliudija ir tinkama meilės atmosfera suteikia lytiniams santykiams daugiau spalvingumo ir žaismo. Vyrus jaudina moterys, dėvinčios aukštakulnius, kojines, seksualų apatinį trikotažą. Moterism geismą sužadina sportiškas ar atletiškas vyro kūnas, kvapas,  kiek paaugusi ir tvarkinga barzda. Jauskitės seksualiais ir patraukliais. Tai sužadina geismą ir suteikia pačiam seksui daugiau ekstravagancijos. 
 13 minučių

Pensilvanijos psichologas Erikas Corti atliko lytinių santykių trukmės tyrimą. Apklausoje dalyvavo 50 dalyvių. Eksperimento dalyviai įvardino, kad septynių minučių aktas yra normalus, labai ilgas trunka pusvalandį. Susumavęs apklausos rezultatus E. Corti apskaičiavo aukso viduriuką. Pasak psichologo, ne ilgesnė kaip 13 minučių akto trukmė yra optimaliausias variantas. 


Parašyk laiškelį

Psichologai pataria poroms pasinaudoti  Epistolary rašymo žanru. Tai įprasta forma, apimanti dienoraščio įrašus, SMS, iškirptas žinutes iš laikraščio, sudėliotą sakinį iš magnetų ant šaldytuvo ir kt. Pasinaudokite tuo ir atėjus įkvepiančiai minčiai, nepalikite jos užmaršty. Pasakykite tai, ką norite, jaučiate, netikėtai suvokėte.


Amžina romantika

Ne vienas žmogus yra padaręs išvadą, kad geriausias seksas būna per lietų, perkūniją, audras. Tai romantika, kuri įkvepia net tuos, kurie sako, kad tai banalybė.


 

Bendros atostogos

Gydytojas Sebastianas Filep kelis mėnesius studijavo kelionių dviese poveikį. Filep padarė išvadą, jog partneriai, kurie praleidžia atostogas keliaudami dviese, vienas kitam tampa gražesni, patrauklesni ir seksualesni. Keliaukite tik po du, tai suteikia galimybę mėgautis audringu ir iki sielos gelmių jausmingu seksu!
 

Jau pajutote kaip geismas ir didžiulė lytinė trauka užliejo jūsų kraują? Pirmyn , tačiau pernelyg neskubėkite bei pasirūpinkite, jog tokias pat emocijas sužadintumėte ir savo antrosios pusės mintyse. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras