Akių kontaktas sekso metu

9b8a469ce92cf6954209febe9a518480.jpg
 
11 komentarai
Kai kurios poros intymiausiu momentu drąsiai žvelgia į vienas kito akis, kitos – mėgaujasi malonumais užsimerkę. Tačiau, kai atsiranda nauji santykiai, kitoks nei prieš tai buvęs įprastinis elgesys gali kelti klausimų. Ar verta nerimauti, jeigu sekso metu vyras nežiūri moteriai į akis?

Dažna dailiosios lyties atstovės iš karto pradėtų galvoti, jog tokiu būdų bandoma išlaikyti atstumą arba vyras slapta galvoja apie idealių formų šviesiaplaukę. Tačiau dažniausiai dėl akių kontakto nebuvimo nerimauti neverta. Šitokia situacija gali būti dėl visiškai priešingų priežasčių, negu iš pradžių manoma. Tikėtina, kad vyras nežiūri moteriai į akis dėl to, kad ši per daug jį jaudina. Jeigu toks žvilgsnis būtų išlaikomas ilgiau, paprasčiausiai dėl stipraus susijaudinimo visi meilės sesijos reikalai pasibaigtų kur kas greičiau, negu norėtųsi.

Blogiausias scenarijus: gali būti, kad vyras iš tikrųjų galvoja apie kitą moterį. Tačiau tai tėra tik seksualinės fantazijos, kurių, beje, nevengia ir dažna moteris. Ir tai jokiais būdais nereiškia, kad vyras, įsivaizduodamas kitą partnerę, iš tikrųjų norėtų su ja būti. Problema gali kilti tik tada, kai jis į fantazijas leidžiasi nuolatos. Kitu atveju, nerimauti neverta.

Žinoma, niekada nesužinosi, kas iš tikrųjų verda vyro galvoje. Net ir paklausus, jis greičiausiai atsakytų tai, ką moteris norėtų girdėti, o ne, tai, kaip yra iš tikrųjų.

Atitraukti partnerio seksualines fantazijas miegamajame galima paprasčiausiai pasirinkus labiau jaudinančias pozas. Jeigu moteris bus viršuje, tikėtina, kad matydamas realų jos kūną, vyras išnirs iš įsivaizduojamo pasaulio ir susifokusuos į realybę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
ciulpk bibi
Agne jei man patinka zmogus tai as ir ziuriu i akis, o sekso metu jei mergina nusisukus tai aisku negalesi ziureti i akis
As pritariu tau Petrai tu visiskai teisus
matyti moterį mylėjimosi metu - pats nuostabiausias dalykas. matyti ją orgazmo metu - kas gali būti geriau...
Labiau reikėtų rūpintis, kodėl moteris nežiūri vyrui į akis sekso metu :) dėl vyrų tai čia labai jaudintis nereikia :)
Na jai negali ziuret zmogui i akis kuris tau patinka tai arba tu nesubrendes arba per didelis bailys.
as ziuriu i akis, i kuna, mane tai labiau jaudina, net buciuojantis megstu atsimerkt kartkartem.
to kajakas, pritariu, bet būna kartais, kad nejučia įsitempi... :)
@Masha buciuojantis nereikia susikaupti, reikia atsipalaiduoti :D
Na man sunku ziuret i akis net buciuojantis, nes negaliu susikaupti.
Kartais šiaip sunku patinkančiam žmogui į akis žiūrėti, o čia dar sekso metu... :)
Naujas komentaras