Analiniai džiaugsmai

e92f78bed59f3ce531ae95e90926e25b.jpg
 
19 komentarai
Jei išvis kokiam nors sekso aktui žūtbūt reikia geresnio įvaizdžio, tai pirmiausia jo reikia analiniam, nes analinis seksas - pajuokos objektas, homofobijos auka, jis kaltinamas nehigieniškumu, juo užsiimama paslapčia arba gėdijantis...

Nežinantiems turime pasakyti, kad analinis seksas yra ne tik nauja padėtis, bet ir visiškai kitokie pojūčiai. Be abejo, galbūt tai ne tie pojūčiai, kuriuos norite patirti kiekvieną naktį, bet įtraukdami juos į savo seksualinių “reikmenų” komplektą turėsite dar vieną paįvairinimo galimybę.

Šiame straipsnyje aptarsime analinį seksą, jo privalumus, pasirengimą prieš jį. Remiuosi nuostabia Em ir Lo parašyta knyga Seksas. Kaip visa tai daryti, kuriame galite rasti ir daugiau patarimų sekso klausimais.

Mitai ir tikrovė

Analiniai džiaugsmai tikrai ne kiekvienam, bet tai patinka gerokai didesniam skaičiui žmonių, nei jums atrodo. Vis dar nepritariamai spaudžiate užpakalio žandus? Gerai, padarykite sau seksualinę paslaugą ir bent jau atmeskite analinį seksą dėl tinkamos priežasties, o ne dėl vienos iš milijono galimų neteisingų priežasčių.

Jei jūs analinį seksą vieną kartą pabandėte prieš kelerius metus ir jums nepatiko, tai nereiškia, kad nereikia bandyti dar kartą. Galimas daiktas, jūs ar jūsų partneris praleidote gyvybiškai svarbų dalyką, pvz., kad analinis seksas be lubrikanto yra gryna kankynė.

Būgštaujate, kad analinis seksas skirtas gėjams? Hmm, tik tada, jei jūs tai darysite su kitu vyru. Žmonės yra homoseksualūs; sekso aktai - ne. Manote, kad toks seksas “nepagarbus”? Tik tuomet, jei jūs darote tai nepagarbiai, pvz., “Oi, ne ta skylė”.

Tiesą pasakius, tariamai draudžiamas aktas gali jus netgi labiau suartinti. Ir jei jūs atliksite jį teisingai, jis bus gašlus tik gerąja prasme.

Atminkite, analinis seksas ne visuomet turi būti smarkus kaip dulkinimas per išangę arba pusvalandį trunkantis stimuliavimas liežuviu. Kartais tai gali būti tik analinis stimuliavimas mažuoju pirštu oralinio arba “rankinio” sekso ar net sueities metu. Galbūt analinis seksas jums nieko daugiau ir nereiškia. Tai taip pat priimtina.

Truputis anatomijos žinių

Lyginant su tikrosios sueities įvairove, analinis seksas nėra paprasčiausias kištuko A įstatymas į plyšį B. Išangė ir tiesioji žarna daug rečiau dovanoja klaidas ir mažiau prisitaiko negu makštis, todėl dar prieš ten “įsibraunant” vertėtų sužinoti truputėlį daugiau apie tai, su kuo esate susidūrę.

Visų pirma yra du maži sfinkteriai, kurie formuoja trumpą išangės kanalą (žr. žemiau esančią iliustraciją). Kuo labiau žmogus susijaudinęs ir įsitempęs, tuo stipriau šie du raumenys susispaus ir sakys: “Neeeee!”. Taigi norint, kad raumenys atsipalaiduotų, svarbiausia yra praktika, kantrybe ir specifinė preliudija.

Už išangės yra tiesioji žarna, kuri, priešingai visuotiniam tikėjimui, nėra vieta, kur kaupiasi “ruda medžiaga” (išskyrus atvejus, kai turite tuoj pat “nueiti ten, kur karaliai pėsti vaikšto”). Ne, tai vyksta gaubtinėje žarnoje.

Atsiprašome jautresnių žmonių, bet šis tiesmukumas - iš tikrųjų vienintelis būdas įtikinti kai kuriuos žmones, kad analinis seksas nėra toks “gašlus”, kaip jie mano. Tiesioji žarna yra S formos, o jūsų varpa, dirbtinė varpa ar pirštas tikrai ne S formos. Taigi svarbu išbandyti pozas, kol surasite tokią, kuri atrodys priimtiniausia.

Vis dėlto jokia poza šios kreivės visiškai neišlygins, todėl įvesdami varpą, dirbtinę varpą ar pirštą atsiminkite: kuo greičiau ir atmestiniau jūs įeisite, tuo didesnė tikimybė, kad pataikysite į kreivės sienelę. Jei įeinate lėtai, švelniai ir įsiklausote į savo partnerį, pakoreguodami padėtį reikiamu būdu, turėtumėte išvengti nepatogumų.

Taip pat turėkite galvoje, kad išangės kanalas (kitaip nei makšties) savaime nesudrėksta. Taigi svarbu naudoti lubrikantą. Be to, išangės kanalą sudarantis audinys daug pažeidžiamesnis nei makšties sienelės. Taigi analinis seksas be apsaugos priemonių gana pavojingas, t.y. daug lengviau užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis, jau nekalbant apie fizinio sužalojimo pavojų per skubėjimą, naudojant jėgą ir atsisakius lubrikanto.

Iš to, kas paminėta, neturėtumėte daryti išvados, kad būsite “nelauktas svečias”. Norėta tik pabrėžti, kad turite elgtis labai labai atidžiai.

Psichologinis ir fizinis pasirengimas

Spontaniškumas ir planavimas nėra vienas kitam prieštaraujantys dalykai miegamajame. Juk niekas taip negadina nuotaikos, kaip paprasčiausios neplanuotos smulkmenos, pvz., jūs jau palinkusi prie savo draugo, ir tik tuomet pastebite, kad viršutiniame naktinio staliuko stalčiuje nebėra lubrikanto.

Norėdami tapti “užkulisio” partneriais, turite vienas kitu pasitikėti ir atvirai bendrauti, nes niekuomet nesijaučiate tokie pažeidžiami, kaip užsiimdami analiniu seksu.

Apsikeitimas vadovaujamu vaidmeniu taip pat gali duoti nelauktų rezultatų: daugelis vyrų vien nuo minties apie analinį seksą visiškai suglemba. Tai reiškia, kad moteris gali pajusti svaiginantį galios antplūdį, kai vyras atsistoja prieš ją šuniuko poza atsirėmęs rankomis ir keliais į lovą.

Psichologinis pasirengimas tuo ir baigiasi, tad laikas aptarti keletą kūno reikalų, be kurių analinis seksas neteiks tiek džiaugsmo.

Valgykite pusryčiams dribsnius! Kasdienė ląstelienos dozė jūsų maiste labiau sukietins išmatas, dėl to “ten” bus švariau ir patogiau. Jei žinote, kad jūsų laukia karšta analinio sekso naktelė, pasistenkite 24 val. prieš tai vengti Briuselio kopūstų ir kitų “dujų gamintojų”.

Išsituštinkite. Apsiprauskite. Geriausia - po dušu. Apsikarpykite nagus. Kuo labiau “užsivesite”, tuo labiau bus paruošas ir pasiruošęs visas jūsų kūnas. Moterims iš pradžių patyrus orgazmą taip pat atsipalaiduoja visos aplinkinės sritys.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (19)
To Julie žinai ką pasakysiu iš praktikos kad taip nėra kaip tu galvoji su žmona šį sekso būdą praktikuojamas jau 20 metų ir nereikia jokio protologo nei dar kažko viskas laikosi ir niekas nekrinta
Svarbiausia malonų kaištį įsigyt
To Julie žinai ką pasakysiu iš praktikos kad taip nėra kaip tu galvoji su žmona šį sekso būdą praktikuojamas jau 20 metų ir nereikia jokio protologo nei dar kažko viskas laikosi ir niekas nekrinta
"Normali" gal geriau varyk i vienyolyna
Daug kas netiki, kad moteris jaucia analini orgazma, kuris yra daug intensyvesnis uz vaginalini ar klitorini. Pabandykit tai pasiekti ir galesit visa negatyvia literatura sudeginti, o internetinius straipsnius ir ju atsiliepimus skaityti su sypsena :-)
Tai desertas :-) O pyragaicius juk ne kasdien valgome, tiesa? :-)
Suteikit moteriai pirma orgazma, ji bus visiskai atsipalaidavusi ir jos naturalios sultys atstos visus dirbtinius lubrikantus.
kartą per mėnesį gerai, man patinka kai masažuoja prostątą, daugiau spermos nubėga
Taip, tai jėgelė. Kartą į mėnesį visai nekenkia, o jei labai bijote, tai apie tai galite pažiūrėti filmukų, kad ir su Pierre Woodman. Negatyviems, Pabandykit, o tik po to nusišnekėkit ;(
Aš suaugusi, net labai. Ir mano vyras jau suaugęs, ne mažvaikis-žino ką į kur kišti
--> normali <---
uzauk mergyte......
Analinė masturbacija, o ne seksas. Seksas yra, kai susijungia vyro ir moters lytiniai organai. O subinė tikrai nėra lyties organas, kaip ir burna.Kiekvienas daiktas turi savo paskirtį. Raktą reikia kišti į jam pritaikytą spynelę, o ne į bet kokią skylę, pvz kanalizacijos angą, elektros lizdą ir pan. O čia kaišioja savo organus kaip iškrypėliai į visokias skyles. Gerai kad dar į nosį ar ausį negrūda
Geras straipsnis,wisa tiesa apie analini sexa :) merginos,nesibaidom sito malonumo,bent karta gywenime pabandyti werta ;) o kas sia ekstaze megaujasi,sakau saunuoliai,o ir as prie jusu :)))
Moterys!Tik nepamirskit kad veliau teks lankytis pas proktologa:)))) Uz malonumus teks susimoket...
Issamu, geras, protingas straipsnis. Analinis seksiukas, ne baubas :0
Tokie žaidimai juk nevyksta kasdien:) Tai savotiškas desertas........:) Man nėra tabu lovoje:) p.s.nesu gėjus:)
Simai, drasus ;D as tai nezinau, o po tokio dalyko moteriai neprades atrodyti jog jos vyras tik skuduras ir tiek? Juk manau nekiekvienai patiktu isgirsti is savo vyro: "brangioji, gali mane per subiniuka siandien?a?" ;DD
o, pagaliau kazkoks normalus straipsnis sia tema, o ne siaip pasakeles. Saunuoliai.
sakyčiau aštru...
Man patinka strap-on žaidimai:)
Naujas komentaras