Analinis moterims: gidas vyrams

ftop_ru-76937.jpg
 
Analiniai žaidimai – vis dar pakankamai nauja tema, kurios daugelis moterų stengiasi išvengti. Dažniausiai jas tokiai patirčiai įkalba jų partneriai. Nauji potyriai vienoms tampa tikrų tikriausiu atradimu, kitos, patenkinę smalsumą, juos mielai užmiršta. Ir vis dėlto svarbiausia – žengti pirmąjį žingsnį ir pabandyti. Ar partneris gali tam padrąsinti?

Visų pirma vyrams derėtų žinoti, kad padaryti to paslapčia, netikėtai – neverta. Nes tai veikiausiai bus pirmas ir paskutinis kartas su šia partnere. Taigi visų pirma – pokalbis, jei jo nepakaks – antras, trečias, ketvirtas: tiek, kiek reikia, kol ją perkalbėsite. Arba išgirsite vienareikšmišką ir tvirta NE.

 

Geriausia pradėti nuo užuominų, kai moteris nusiteikusi erotiškai, susijaudinusi. Visų pirma – todėl, kad susijaudinę žmonės lengviau ryžtasi seksualiniams eksperimentams. Antra – todėl, kad jei ji pagaliau sutiks, galėsite tuojau pat ir išbandyti, neliks laiko apsigalvoti. 
 


 

Bet visų pirma – kokių klaidų nedaryti?

Analinis – staigmena. Kaip jau minėta, tai būtų itin grubi klaida. Taip sugriautumėte partnerės pasitikėjimą, įžeistumėte ją ir veikiausiai sukeltumėte fizinį skausmą. Po tokios patirties, labai tikėtina, ji nebenorės jokio sekso su jumis.

Nepakankamai lubrikanto. Tai gali sugriauti net ir geriausius ketinimus. Todėl pasirūpinkite, kad netoliese turėtumėte lubrikanto, ir nė nemėginkite to daryti duše, vonioje ar baseine. Kai nepakankamai slidu – skauda.

Netinkamas lubrikantas. Lubrikantų yra įvairių rūšių ir tipų. Analiniam seksui geriau rinktis ne taip greit susigeriantį lubrikantą, pavyzdžiui silikoninį arba vandens pagrindo, kuris būtų skirtas analiniam seksui. 

Per greitai ar per stipriai. Apsiprasti su naujais pojūčiais reikia laiko. Todėl skubėti – nepatartina, nepraraskite savitvardos. Susitaikykite su mintimi, kad viskas vyks lėtai, ir kažin ar iš karto suteiks malonumą.

Pamiršti kitas vietas. Ypač klitorį. Moteriai tikrai gali patikti analinis seksas. Bet vis dėlto didžiausią malonumą teikia klitorio stimuliavimas. Todėl nepamirškite jo ir palaikykite pakankamai stiprų jos susijaudinimą.  

Idealiam pirmajam kartui prireiks daug lubrikanto vandens pagrindu, taip pat puiki idėja pasinaudoti vibratoriumi. Lubrikantu gausiai ištepamas moters anusas ir partnerio penis. 

Geriausia poza – moteris viršuje: taip ji galės kontroliuoti įsiskverbimo gylį, frikcijų greitį. Partneris apskritai pirmą kartą neturėtų daryti jokių judesių, jo užduotis – tik išlaikyti tvirtą ir statų penį, visa kita tegul daro pati moteris, pasikliaudama savo pojūčiais. 

Pageidautina taip pat tuo metu stimuliuoti jos klitorį. Tam ir pravers vibratorius. Arba galima tai daryti ranka.

Tik tada, kai jau būsite jos viduje, ir ji pajus, kad gali leisti jums judėti aukštyn-žemyn, pamėginkite lėtai atlikti šį judesį. Be to, judesio amplitudė turėtų būti visai nedidelė. Stenkitės neištraukti penio visiškai – pirmą kartą visai natūralu, kad kartą jį ištraukus, vėliau įkišti nebepavyks, taigi su maloniais pojūčiais tektų atsisveikinti iki kito karto. 

Jei nesiliausite stimuliuoti klitorio ir jaudinti moters, gali būti, kad net ir pirmą kartą viską vainikuos orgazmas. Vėliau vibratorius pravers jei moteriai norėsis dvigubos stimuliacijos: vibratoriumi ji gali žaisti pati, o jūsų rankos bus laisvos kitiems veiksmams.
 

Dar kartą

Jeigu partnerei patiko ir po analinio ji nesijautė blogai, tikėtina, kad patirtį norės pakartoti. Taigi jūsų užduotis – pasirūpinti, kad tiek analinio metu, tiek po jo ji maksimaliai pasitenkintų.

Nepamirškite visa laiką išlikti korektiškas, nelaidyti juokelių jos atžvilgiu. Analinį seksą vis dar gaubia tam tikra socialinė stigma, taiga nepamirškite, kad ji, net ir norėdama, veikiausiai vengs ta tema kalbėtis – pasistenkite užtikrinti, kad ji turėtų galimybę pasikalbėti apie tai su jumis, nesijaustų nejaukiai, ir būkite supratingas, net jei ji prisipažins, kad buvo ne itin malonu. Tam, kad jums būtų suteiktas antras šansas, ji turi jaustis kuo geriau po pirmojo karto, ne tik seksualinio pasitenkinimo, bet ir emocinių pojūčių prasme. 

Higiena

Apie tai taip pat žinoti labai svarbu. Ir čia galioja esminė taisyklė: bet kas, kas pabuvojo jos tiesiojoje žarnoje ar lietė išangę, neturėtų liestis ar juo labiau skverbtis į vaginą. Taigi pereiti prie vaginalinio sekso iš karto po analinio – negalima. Nes išangės bakterijoms patekus į makštį, gresia lytinių organų infekcija. 

Be to, lytiniu keliui plintančios ligos gali persiduoti ir analinio sekso metu. Taigi jei analinį praktikuojate ne su nuolatiniu partneriu ar partnere – būtinai naudokite šiam santykių būdui tinkamą prezervatyvą. Ir nors sargis šiek tiek susilpnina pojūčius, jį užsimauti verta – ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl to, kad numovus galima nieko nelaukiant ir nedarant pauzės apsiprausimui pereiti prie vaginalinio sekso.

 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras