Analinis seksas

boob-free-screensavers-play-60093.jpg
 
Nors analinis seksas – viena iš temų, kuriomis diskutuoti vengiama, tačiau juo užsiima tiek normalios, tiek tos pačios seksualinės orientacijos porų. Ne paslaptis, kad stipresnį malonumą analinio sekso metu be išimties patiria vyrai, nes jų išeinamojoje angoje išsidėstę daugiau nervinių ląstelių.

 Analinis seksas – paslapčių ir mistikos kupina tema, nieko nuostabaus, kad apie ją sklando įvairiausių mitų bei legendų. Kartais sunku susigaudyti, kurie iš jų yra tiesa, kurie melas. Todėl pateikiame keletą tikrų ir įdomių faktų apie seksą.

Analinis stimuliavimas yra neskausmingas, tačiau privalu jį atlikti teisingai.

Įsitikinimas, kad analinė stimuliacija, yra skausminga – mitas, sklandantis jau daugybę šimtmečių. Stiprus skausmas patiriamas tik tokiu atveju, jei analinio sekso metu ši sritis nėra pakankamai lubrikuojama bei drėkinama. Tačiau jei žinosite kaip teisingai užsiimti analiniu seksu, tai bus ne skausmo, o begalinio malonumo šaltinis.

Svarbiausia turėti kantrybės ir leisti išeinamosios angos raumenims pakankamai atsipalaiduoti, kitu atveju – įsiskverbimas tikrai nebus malonus. Nesijaudinkite, panaikinkite visą Jus supantį diskomforto jausmą bei atsipalaiduokite.

Jei jaučiate, kad tokiai sueičiai esate nepasiruošęs arba turite iš praeities kankinančių fizinių traumų, analinio sekso kuriam laikui vertėtų atsisakyti. Jei visgi nusprendėte jį išbandyti, nepamirškite aistringų, švelnių glamonių bei kokybiško lubrikanto.

Analiniu seksu galima mėgautis net ir tuomet, jei jis praeityje kėlė skausmą bei diskomfortą.

Net jei praeityje teko išgyventi nemalonius analinio sekso pojūčius, tai nereiškia, kad nuo šiol visą gyvenimą nenorėsite juo užsiimti. Kilusią įtampą nesunkiai sumažinsite glamonėmis bei švelniais prisilietimais.

Pažintį su analine anga galite išbandyti vandenyje. Prileiskite vonią šilto vandens, įpilkite mėgstamo kvapo eterinio aliejaus ir atsiduokite malonumams bei mokykitės atpalaiduoti išangės raumenis. Kai išmoksite tai padaryti, analinis seksas tikrai nebus toks baisus.

Analinė stimuliacija gali teikti net keletą malonumų rūšių.

Didžiausia nervinių galūnių koncentracija išsidėsčiusi apie analinę angą. Juos geriausiai pajusti galima pirštu. Kai į analinę angą įsiskverbia penis arba kitas objektas, patiriami kiti malonumai. Išorinėje dalyje yra keletas nervinių galūnių, o vidinė dalis labiausiai reaguoja į spaudimą. Vyrams prostata, esanti už išangės sienelės, gali teikti ypatingą malonumą masažuojant ją pirštu, stimuliuojant varpa arba kitu objektu.

Analinė stimuliacija ir orgzmas.

Analinis įsiskverbimas orgazmą labiau suteikia vyrams, nes jų išangės srityje daugiau nervinių galūnėlių. Susitraukinėjimą kelia ir varpos galūnėlės netiesioginis stimuliavimas. Moterims kiek kitaip, jos malonumą patiria tik ritmingai susitraukinėjant dubens sričiai.

Orgazmai dėl analinės stimuliacijos dažniausiai pasiekiami, kai partneriai pilnai pasineria į pojūčius ir fantazijas. Užtikrintas būdas nepasiekti orgazmo – jo laukti. Reikia atminti, kad daugumai žmonių, norint pasiekti malonumo viršūnę, reikalinga lytinių organų stimuliacija. Ir tik nedaugelis patiria orgazmą grynai dėl analinio jaudinimo.

Analinis seksas ir intymūs žaisliukai.

Įdomu tai, kad tiek pradedantiesiems, tiek analinio sekso techniką jau įvaldžiusiems asmenims siūloma išbandyti intymius žaisliukus. Pirmą kartą bandantiems, labiausiai tiktų nedidelės apimties analiniai kaiščiai, pavyzdžiui Analinis kaištis Somethink Forbidden, Smoke arba Analinis kaištis Mažutis. Turintiems patirties patariama išbandyti vibraciją turinčius analinius žaislus, pavyzdžiui Analinis kaištis Delicious Fullness ar Tylutis.

Didesnį prekių asortimentą rasite apsilankę mūsų internetiniame puslapyje prekes.suaugusiems.lt.

Suaugusiems.lt 

 
Komentarai
Naujas komentaras