Analinis seksas: norite išbandyti?

 
1 komentaras
Analinis seksas dažnai pristatomas kaip vienas didžiausių su meilės žaidimais susijusių tabu. Dėl mūsų visuomenėje tvyrančio socialinės gėdos ir diskomforto jausmo, kuris diegiamas kalbant apie išeinamąją angą, daugelis žmonių šią zoną laiko savotišku užribiu, o prisipažinti, kad prisilietimai prie analinės angos ar jos stimuliavimas teikia malonumą – apskritai gėda. Tačiau iš tikrųjų gėdytis tikrai neturėtumėte.

Analiniai malonumai gana ilgai buvo įprasta meilės žaidimų dalis tiek homoseksualiuose, tiek heteroseksualiuose santykiuose. Analinės angos stimuliavimas pirštais, analiniais žaislais ar netgi liežuviu yra kur kas labiau paplitęs, nei jums atrodo. Analinėje angoje apstu jautrių nervų galūnių, kurių švelnus stimuliavimas daugumai žmonių yra nepaprastai malonus.

Svajojate išmėginti analinį seksą? Būtinai aptarkite tai su partneriu(-e). Paklauskite, ką apie tai mano. Jei jis ar ji atvirai prieštarauja – tęsti pokalbio kol kas nevertėtų. Tačiau tikrai galite kartu paskaityti literatūros šia tema ir grįžti prie savo erotinių fantazijų kai turėsite daugiau informacijos. Savo norus reikškite subtiliai, atsižvelkite ir į partnerio jausmus. Vis dar gana daug moterų nenori kalbėti apie analinį seksą ir bijo jį išbandyti, nors apie tai jau senokai svajoja. Dauguma vyrų taip pat smalsauja išbandyti šią meilės žaidimų formą, tačiau yra įsitikinę, kad partnerė niekada nesutiks. Taigi saugiausias ir geriausias būdas rasti kompromisą – bent jau pradėti jo ieškoti, tai yra tiesiog pasikalbėti apie tai ir išsakyti kiekvienam savo mintis, baimes bei lūkesčius.

Analiniai žaidimai

Jei nė vieno iš jūsų nebaugina idėja tai išbandyti, pradėkite lėtai. Išmėginkite keletą skirtingų lubrikantų kol atrasite, kuris jums tikrai tinka. Tada pradėkite nuo švelnių prisilietimų. Jei jaučiatės nepatogiai, keletui minučių sustokite, pereikite prie jums įprastesnių glamonių formos, jaudinkite vienas kitą toliau, kol pajusite, kad esate pasirengę eksperimentą tęsti. 

Dauguma žmonių prisipažįsta, kad jiems malonu kai partneris(-ė) švelniai įveda pirštą į anusą. Pirštą galima pasukioti, pajudinti arba atlikti judesį pirmyn-atgal, taip stimuliuojant sfinkterio raumenis. Vėliau galima pridėti ir oralines glamones – rimingą. Tai  - oralinių glamonių forma, kai liežuviu ir lūpomis liečiamas anusas. Daug malonių pojūčių suteiks ir eksperimentai su falo imitatoriais, analiniais kamščiais, rutuliukais ir kitais erotiniais žaislais, skirtais analiniams žaidimams. Svarbiausia – nepagailėkite lubrikanto ir niekada nekiškite į anusą nieko, kas neturi išplatėjimo gale: juk jūs tikrai nenorite iš miegamojo patekti tiesiai į ligoninės priimamąjį!

Analinis seksas

Daugybė vyrų ir moterų domisi analiniu seksu, mano, kad tai būtų jaudinanti ir nepaprastai maloni patirtis, tačiau ryžtis tam – sunku. Vis dėlto apsvarsčius, kokios priemonės padėtų jaustis maksimaliai patogiai, viskas stojasi į savo vietas:

Į burną – tik nusiprausus. Niekada nepraktikuokite porno filmuose populiaraus scenarijaus, kai penis ar sekso žaislas, ištrauktas iš išeinamosios angos, keliauja tiesiai į burną – prieš tai jį būtina nuplauti, jei nenorite užsikrėsti žarnyno infekcijomis, kurios gali būti net labai pavojingos. Lygiai taip pat nenuprausto penio ar žaislo negalima kišti iš išangės tiesiai į makštį – tai gali sukelti makšties ar šlapimo pūslės uždegimą. 

Naudokite prezervatyvą. Tai ne tik padės apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų, bet ir supaprastins perėjimą nuo analinio sekso prie įprasto: tereikės pasikeisti prezervatyvą. To paties naudoti negalima!

Dar švariau. Jei daugiausia nerimo kelia mintis apie kontaktą su fekalijomis, prieš analinį seksą rekomenduojama pasinaudoti enema – išeinamąją angą praplaunančia mikroklizma, kurią galite įsigyti erotinių prekių parduotuvėje arba vaistinėje.

Slydimas. Išeinamojoje angoje nėra lubrikacijos, todėl jūsų žaidimams prireiks daug lubrikanto.

Atsipalaiduokite ir darykite tai lėtai. Kvėpuokite ramiai, palaikykite akių kontaktą arba kalbėkitės vienas su kitu apie tai, ką jaučiate. Taip bus lengviau apsispręsti, kiek toli galite nueiti.

Mažais žingsneliais. Pradėkite nuo išorinės stimuliacijos, įsiskverbimui naudokite nedidelį, siaurą objektą – pavyzdžiui, pirštą arba mažą analinį kamštį. Leiskite analiniam sfinkteriui apsiprasti su naujais pojūčiais, ir tik tada judėkite toliau.

Maži suktukai. Švelniai judinkite objektą viduje, sukamaisiais judesiais. Sfinkteryje apstu jautrių nervų galūnių, todėl tokie švelnūs, nedidelės amplitudes judesiai turėtų būti malonūs. Jei taip nėra – nustokite tai daryti arba pakeiskite kitokiomis glamonėmis.

Teritorijos žvalgymas. Kai abu būsite pasirengė judėti toliau, iš pradžių išbandykite įsiskverbimą penio imitatoriumi arba vibratoriumi. Tai leis geriau kontroliuoti savo veiksmus, be to, partnerei bus lengviau apsiprasti su naujais pojūčiais.

Tarsi sulėtintam kine. Kai būsite pasirengę penio arba didesnio sekso žaislo įsiskverbimui į anusą, darykite tai lėtai ir atsargiai. Partnerė turėtų kvėpuoti giliai ir ramiai, susikoncentruoti į išangės raumenų atpalaidavimą.

Platesni mostai. Nepraleiskite ir kitų kūno vietų stimuliacijos. Jei skverbiantis pro “užpakalinės duris” bus stimuliuojamas klitoris ar krūtų speneliai – partnerė patirs daugiau malonumo ir lengviau atsipalaiduos.

Stop ženklas. Jei bet kuris iš partnerių pajus diskomfortą ar staiga apsigalvos – būtina tuojau pat liautis. Šiandien ištartas “ne” dar nereiškia, kad kitą dieną negalėsite prie to sugrįžti ir pradėti nuo ten, ties kur baigėte. Tačiau jei į “ne” nebus sureaguota, prarasite pasitikėjimą vienas kitu, ir su mintimi apie analinį seksą tikriausiai reikės atsisveikinti.

Pabandėte – ir jums nepatiko?

Deja, analinis seksas išties nėra skirtas visiems. Taigi vieniems jis gali būti neįtikėtinai malonus, kitiems – netgi šiek tiek skausmingas. Svarbiausia – bent jau pamėginti, kad žinotumėte. Ir jei nuspręsite, kad šis malonumas – ne jums, nieko baisaus, tiesiog daugiau to nebebandysite. Analinis seksas turėtų būti abiems maloni patirtis. Jei taip nėra – netęskite jo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Noreciau isbandyti analini seksa su moterimi
Naujas komentaras