Analinis seksas: penkios saugumo taisyklės

Stocksy_txp25d99db8FXb000_Small_526213.jpg
 
6 komentarai
Paieškos sistemos sulaukia nuo 6 iki 21 milijono užklausų apie šį klausimą. Tad nereikėtų klausti, kam apie tai reikia rašyti. Yra juk žmonių, kuriems tai yra aktualu ir įdomu!

Daugumai vyrų, kurie svajoja apie analinį seksą, iškyla nemažai klausimų. Pavyzdžiui, kaip prasitarti mylimajai apie tokį norą, jei ant kaktos parašyta „Nelįsk – užmuš!“ O gal ji staiga nuspręs, kad jis iškrypėlis arba užsislaptinęs homoseksualistas? Arba paprasčiausias egoistas, galvojantis tik apie savo malonumą?

Moterys forumuose dažnai su pasididžiavimu pasakoja jų atsakymus į tokias vyrų užklausas: „O gal AŠ tau įkišiu ką nors į tavo žavų užpakaliuką, ir tuomet, brangusis, pašnekėsim apie tai?“ Tolimesnis pokalbis, kaip taisyklė, daugiau nebesirezga.

Kelių eismo taisyklės

Nors iš pažiūros – padorūs žmonės, tačiau atmetę tai, įsižiūrėkite į savo partnerio ar partnerės akis: gal vis dėl to jose kažkur giliai slepiasi velniukas, kuris norėtų išbandyti šį tą naujo. Tik pačioje pradžioje – pagrindinės taisyklės.

1.      Naudokite rankinį valdymą ir pirmąją pavarą. Jokios automatikos!

Kuo daugiau laiko skirkite preliudijai. Šiuo atveju „kuo daugiau“ reiškia – ilgai ir labai ilgai. Jei jūsų partnerė niekada neturėjo analinio sekso – arba dar blogiau – turėjo skausmingą ir traumuotą patirtį, viską reikia daryti labai lėtai.

Pabučiuoti moterį ir paskui iškart įeitį į ją nestandartiniu būdu – čia jau skamba sadomazochizmu, tad jei jo nepropaguojate savo santykiuose, geriau to ir nedarykite. Glamonėkite ją, leiskite atsipalaiduoti, derinkite tradicinį seksą su analinio elementais, tarkim, glamonėkite sfinkterį (raumenų žiedą) vaginalinio sekso metu. Juk turite ne tik penį, bet ir pirštus! Kartais psichologinis pasiruošimas gali trukti ir ne vieną naktį. O merginos tuo tarpu dėl šių treniruočių galėtų apsilankyti sekso reikmenų parduotuvėse: jei raudonuojate vos ištarusios žodį „sekso žaisliukai“, apsipirkite elektroninėse tokio pobūdžio parduotuvėse.

2. Važiuoti tik degant žaliai šviesai

Vyrai, jei jau pajutote, kad galima įeiti, darykite tai iš lėto. Jei partnerei skauda, kai jūs esate jos viduje, sustokite, išjunkite galvutę ir įjunkite galvą: neišeidami trumpam apmirkite. Išeiti tikrai nebūtina, nes antrąkart greičiausiai neįeisite.

Skausmas, kurį ji jaučia, greičiausiai signalizuoja apie tai, kad įsitempė antrasis sfinkteris (taip, jų yra du – vienas išorėje, kitas viduje). Jei pirmąjį galima atpalaiduoti stimuliuojant rankomis valios pastangomis, antrojo atpalaidavimas tuo tarpu slypi smegenyse, t.y. vegetacinėje nervų sistemoje. Todėl ir reikia stengtis panaikinti partnerės įtampą. Tačiau šiek tiek palaukę, galite pasiekti teigiamo rezultato.

Pirmą kartą reiktų judėti lėtai, o įeiti – ne itin giliai ir aštriai. Dėmesio: jei naudojate kremus su lidokainu, mergina greičiausiai nepajus skausmo. Tad jei elgsitės grubiai, skausmą mergina pajus kitą dieną. Ir labai stiprų.

3. Likviduoti spūstis keliuose

Šio nemalonumo daugiausiai bijo kuklios merginos, o ne gašlūs vyrai. Jei jūs manote, kad klizmos statymas – geriausias būdas proceso pasiruošimui, atminkite, kad šis būdas nėra greitas: tam reikia mažiausiai pusvalandžio. Atlikti tai penkias minutes prieš seksą, vadinasi, kad šiandien sekso nebus. O klizmos priešininkai teigia, kad pastovus organizmo valymas sudarko normalų virškinimą, tad su analiniu seksu galite atsisveikinti gan ilgam. Analinio sekso šalininkai tvirtina, kad ši procedūra nėra būtina.

Vis dėl to, jei esate ypatingos higienos šalininkai, sekso reikmenų parduotuvėse jums pasiūlys platų asortimentą įvairių higienos reikmenų analiniam seksui.

4. Laiku pakeisti gumas

Prezervatyvų jums prireiks nemažai, ir visi jie turi būti pastorinti. Sutruks – neišvengsite infekcijos. Ir atminkite: jei nusprendėte pereiti nuo analinio sekso prie vaginalinio – prezervatyvą pakeisti būtina.

5. Iš anksto planuokite maršrutą

Jokiais būdais nepradėkite nuo pozos, kai merginai labai patogu ant nugaros pastatyti alaus bokalą. Žinoma, šis rakursas labai patrauklus. Tačiau šioje pozicijoje, jai gali labai skaudėti, kai jūsų penis įsirems į tiesiąją angą. Pradėkite nuo pozos ant šono, pasiūlykite jai atsisėsti iš viršaus. Ir nepamirškite klitoriaus! Švelnių ir pastovių glamonių pagalba galite priversti ją pamiršti apie viską pasaulyje – ir pirmo karto baimę, ir apie skausmus proceso metu. Tik nespauskite jo taip, lyg jis būtų stabdis, o priekyje – praraja.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
tai yra super.....
sigita net skaitant as taves jau noreciau yeit.. as vyras ir man patinka paneliai padaryt analiny cool
Ilgai mane ikalbinejo, o kai ikalbejo - paasiskejo kad anoje skyluteje dar geriau nei tradicineje!! (Na cia pagal kiekvienos moters individualia fiziologija - kas kam geriau). Jei vyras i tai ziuri atsakingai, merginos, rekomenduoju pabandyti...
Apie analinio privalomus yra toks kietas Pierre Woodman filmukas: ,,Lenna first porn casting", ar kaž kas panašaus. Tai jame Pierre"as įkalbinėja jauną 18 ar 20 metų mergina analiniam. Po to kai ji sutinka, padaro švelnų anuso masažiuką su daug lubrikanto, ir įeina į ją. Likus porai minučiu pasiūlo merginai baigti į pussy, tačiau tada jau mergina nebesutinka, kad jis ištrauktų iš anuso, ir prašo pabaigti ten. Štai jums ir puikus pavyzdys. O jei taip baiminatės pasekmių, tai šiuo būdu nesimylėkit kas dien. Lai tai būna speciali proga, kartą į mėnesį, ar kartaą į 3 mėn.
1.Reikia neskūbėti;2. vyras turi moterį stipriai sujaudinti bei padėti jai atsipalaiduoti; 3. prieš pereinant prie anuso, reikia kunilingo, ar pasimylėti vaginaliniu būdu; 4. į anusą, labai lėtai įvedamas lubrikantu sudrėkintas smilius; 5. pastoviai tepant lubrikantu smiliu lengvai judinti pirmyn-atgal; 6. su lubrikanto pagalba į anusą įvedamas didysis pirštas, nykštys; 7. visais atvejais stebima moters(merginos) reakcija, o jei kas neaišku paklausiama; 8. iš lėto su gausiai lubrikanto į anusą įvedami sukryžiuoti smilius ir didysis pirštai (gali būti nedidelis vibratorius); 9. juos lėtai įvedus, kiek palaikyti ramiai dar sutepant lubrikantu; 10. lėtai ir švelniai judinti pirmyn-atgal (mergina tuo pat metu gali masažuoti sau klitorių); 11. anusui praplatėjus 2-3 cm, jau galima bandyti švelniai įvesti varpą (patartina su prezervatyvu); 12. VISKAS DAROMA LABAI ŠVELNIAI, NESKUBANT, SU GAUSIU KIEKIU LUBRIKANTO (PATARTINA TIRŠTESNIU ŽELE, AR TEPALO KONSISTENCIJOS) ATYDŽIAI SEKANT MOTERS REAKCIJAS BEI PAGEIDAVIMUS. Sėkmės mielieji :)
protingi patarimai. pažinkit save ir iekada nesakykit niekada tam, ko nebandėt ir nežinot, kaip reaguotumėt. Čia toms, kurios nebandę šaukia, kaip analinis baisu, iškrypėliška ir skausminga.
Naujas komentaras