Antrosios pusės sugebėjimai lovoje: kas tai atskleidžia?

1368151.jpg
 
Žinoti, jog Jus ir kitą žmogų sieja beprotiška trauka, dar kitaip vadinama chemine reakcija, beveik neįmanoma tol, kol su tuo žmogumi neišbandomi intymūs malonumai. Mergina ar vaikinas gali būti didžiuliai flirto virtuozai, geriausi oratoriai pasaulyje, gebantys savo žodžių galia bei taiklumu apsukti bet kam galvą, tačiau neapsigaukite. Sugebėjimų lovoje šie dalykai tikrai neatskleidžia, todėl atsakymo į šį klausimą reikia ieškoti šiek tiek giliau.

Mokslininkai teigia, jog nuspėti potencialaus kandidato į Jūsų širdį intymius sugebėjimus galima labai paprastu būdu – bučiniu. Jei šiuo momentu ji/jis nežino kaip naudotis liežuviu, elgiasi nerangiai ar per daug seilėjasi – lovoje meilės eksperto, dar kitaip vadinamo guru tikėtis taip pat nereikėtų.

Žinoma, jei žmogui jaučiate šiltus jausmus, tačiau turite abejonių dėl jo/jos patirties miegamajame – nuleisti rankų ir nutraukti santykių tikrai neverta, juk pataisyti, patobulinti įmanoma net iš pirmo žvilgsnio nepataisomus dalykus.

Keletas patarimų, padėsiančių patobulinti intymius reikalus ir mylimajam, šioje srityje esančiam dar naujokui mylimajam suteikti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

1. Nepamirškite lubrikacijos. Vienareikšmiškai galime teigti, jog lubrikantas šiuo atveju nepamainomas pagalbininkas. Natūralu, jog antroji pusė ir taip jausis įsitempusi, drovėsis dėl įgūdžių ir sugebėjimo stokos, bijos jus nuvilti, todėl natūralios lubrikacijos gali nepakakti. Nors lubrikantas nepamainoma priemonė tiek vyrų, tiek moterų lytinių organui drėgnumui sekso metu palaikyti ir užtikrinti, tačiau pastarosioms (kenčiančioms nuo pernelyg išsausėjusių lytinių organų ir sekso metu dėl to keliamo skausmo) jis tampa nepamainoma priemone, leidžiančia intymių santykių metu patirti didesnį malonumą. Tiesa ta, jog moteris natūraliai susijaudina sekso metu ir jo metu išsiskiriantis drėgnumo pojūtis anaiptol neatskleidžia jos susijaudinimo lygio. Įsidėmėkit tai, vyrai!

2. Nesiekite tobulumo. Pasipuikuoti savaisiais gebėjimais daugiau ar mažiau norime kiekvienas, o jei dar kalba pakrypsta intymiu klausimu – progos praleisti tikrai nesinori. Tačiau visa tai palikite kitiems kartams, mat Jūsų tobulumas ir noras pademonstruoti geriausią gali išgąsdinti antrąją pusę. Dar blogiau – jo/jos nepasitikėjimas savo jėgomis gali dar labiau išaugti.

Šiuo atveju svarbiausia susikoncentruoti ne į atlikimo techniką, o į patiriamą malonumą bei pagalbą mylimajam pasijusti kaip galima geriau, atsipalaiduoti.

3. Kritika. Pamokymai, pamokslai ir kritika tiek savo, tiek antrosios pusės atžvilgiu šiuo atveju nė kiek nereikalingi. Jei esate iš tų žmonių, mėgstančių ''pamokyti'' kitus, miegamajame (bent jau pirmaisiais kartais) šių dalykų venkite. Šiuo atveju bet kokių žodžių ir kalbų atsisakykite, verčiau savuosius norus ir patarimus išreikškite gestais, kūno kalba ar žvilgsniu. Visi liks patenkinti, o antrajai pusei suteiksite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir tokiu būdu išreikšite rūpestį.

4. Emocinė sekso pusė. Kaip manote, kokie veiksniai daro įtaką nepriekaištingam porų seksualiniam gyvenimui? Mokslininkų teigimu tai kartu išgyventos emocijos, prisirišimas, pasitikėjimas vienas kitu, todėl nieko keisto, kad pirmaisiais lytinių santykių kartais su nauju žmogumi dažniausiai jaučiamės nejaukiai, dėl to negalime atsipalaiduoti, ne retai iš baimės sustingsta visas kūnas, o ką jau kalbėti apie nepriekaištingų seksualinių įgūdžių nepademonstravimą. Tai praktiškai neįmanoma! Įsidrąsinti, atsipalaiduoti ir pasirodyti visas savo gerąsias savybes bei sugebėjimus miegamajame galime tik praėjus kuriam laikui. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras