Apatinis trikotažas: kaip tapti stilinga gundymo diva

diva.jpg
 
Seksualūs apatiniai puošia moters kūną, sužadina vyro geismą ir suteikia gerą nuotaiką abiems. Tačiau pasirinkti tinkamą apatinį trikotažą nėra lengva. Renkantis seksualius naktinukus ar apatinius yra svarbi kiekviena detalė, o vyrai tikrai atkreipia dėmesį į subtiliausius elementus: spalvą, medžiagą bei stilių. Neprakeiskite nieko!

Taigi, kaip sukurti seksualios, bet ne vulgarios sekso deivės įvaizdį bei pradžiuginti ne tik partnerį, bet ir pačią save!
 

Pastelinės arba lino spalvos

Seksologai pataria sužadinti vyro intrigą dėvint pastelinių ar lino spalvos apatinį trikotažą (išskyrus viršutinę apatinių drabužių dalį). Šiuo atveju  dėmesys bus sutelktas  būtent į jūsų kūną, nes bus sukuriamas netikėtumo efektas. Šviesesnės spalvos apatiniai drabužėliai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į kūno spalvą bei odos toną. Toks erotiško ir seksualaus apatinio trikotažo elementas tik pabrėš jūsų kūno grožį, bet ne jį užgoš. 
 


Žaismingi spalviniai tonai ir charakteris

Patraukliausio spalvos vis dar yra klasikinė raudona, juoda ir  balta. Tačiau viliotojos apranga turi turėti bent 5 – 10 įvairių atspalvių ir stilių. Tad nebijokite savo spintoje turėti įvairesnio apatinio trikotažo net jei ir turite vieną ar dvi savo mėgstamiausias spalvas. Rausvos, smėlio spalvos, šokolado bei mėlynos spalvos gali sukurti žaismingos, stilingos ir erotiškos vilioklės įvaizdį. Svarbu suprasti ir tai, jog vairūs spalviniai tonai lengviau padės atsiskleisti jūsų charakteriui. 

Audiniai

Medžiaga iš kurios pasiūtas erotinis trikotažas turėtų būti malonus liesti. Vyrus jaudina glotnūs ir švelnūs audiniai ant nuogo kūno, o ir pačioms tokie švelnūs prisilietimai sužadins didesnę aistrą. Tad yra naudinga ieškoti apatinio trikotažo, kuris būtų pasiūtas iš šilko, satinos, organzos, polimido. Taip pat rekomenduotini ir rankų darbo nėrinukai. Dėvint tokios medžiagos drabužėlius nereikėtų galvoti apie praktiškumą ar kasdienius poreikius. Reikia suprasti, kad apatiniai drabužėliai iš tokių audinių yra sukurti būtent viliojimui ir kūno linijų išryškinimui. 


Diržas arba keliaraištis

Keliaraištis arba diržas, prilaikantis kojines vyrus veikia ne blogiau nei “Viagra”! Vien mylimojo mintis apie jus su tokiu dirželiu gali jį išvesti iš proto. Taigi neignoruokite tokių patyrusių damų, kaip Dita, patarimų bei  išsirinkite pagal jūsų kūno formas labiausiai tinkantį diželį.Kelnaitės

Vyrus traukia  seksualūs šortukai, stringai ar provokuojančios kelnaitės. Tiesa, spalva – nebūtinai juoda. Pasistenkite kelnaites paversti išskirtiniu jūsų apatinių komplekto spalvų dekoru. Viliojanti tamsioji deivė su sodriomis nėriniuotomis kelnaitėmis, argi tai nepatrauklu?
 

Tai ko nori jūsų krūtys ir Jis

Dažnai moteriai liemenėlės pasirinkimas yra labai subtilus klausimas, nes privalu suderinti patogumą ir komfortą su bendru krūtinės vaizdu. Jei jūsų krūtys ganėtinai mažos vertėtų pirkti push - up modelio liemenėles. Didesnei krūtinei tinkami balconette, angelica modeliai (šie liemenėlių tipai išryškina krūtinės grožį ir padės pakelti dideles krūtis). Vertinga pasirinkti ir per priekį atsegamas liemenėles arba atviras (jos suteiks jūsų krūtims norimą formą, o nusisegti tokios liemenėlės nė neprireiks). 


   
Korsetas

Jei jūsų talija ar pilvas nėra tobulos formos, korsetas taps puikia priemone išryškinti jūsų kūno linkius bei paslėps trūkumus. Korseto nereikia nusiimti net sekso metu, o tokie intymūs ir pusiau nuogi pasispardymai lovoje, suteiks daugiau atraktyvumo ir sustiprins kiekvieno vyro jaudulį bei įspūdžius. 
 

Jokių užrašų

Kartais moterys norėdamos būti seksualios, stilingos ir šmaikščios renkasi drabužius, kelnaites ir apatines maikutes su užrašais (Pavyzdžiui, “I am virgin”, “ A`m your bich” ir t.t.). Tačiau rinktis tokio apatinio trikotažo nerekomenduojama. Pirmiausia todėl, jog vyras mažiausiai norės kreipti dėmesį į tai, kas parašyta ant jūsų. Juk jūs ne prekė, o jūsų apranga (nors ir apnuoginta) turi sužadinti paslaptingumą. Jei dievinate žaismingus drabužius, tuomet geriau pasirinkite apatinį trikotažą su gėlių ar žirniukų ornamentu. 
 

Specialus apatinis trikotažas

Erotinių prekių parduotuvėje galite įsigyti erotinio apatinio trikotažo kiekvienos moters skoniui bei nuotaikai. Rafinuotos damos tikrai išsirinks patrauklų chalatėlį ir šilkinius bei seksualius apatinius, o drąsios ir seksą mėgstančios asmenybės, neprašaus įsigyjusios seksualios kalaitės kostiumą. Moterų itin mėgstamos kūno kojinės puikiai tiks toms damoms, kurios su partneriu gyvena jau ne vienerius metus ir miegamajame trokšta daugiau intrigos bei įvairovės. Įsigijusios tokį kostiumą nepamirškite įsispirti į aukštakulnius ir pasileisti plaukus. Tai bus viskas, ko jums reikės siekiant išprovokuoti mylimąjį!
 

Kad ir kokį apatinį trikotažą beišsirinktumėte, vadovaukitės savo vidiniu balsu ir rinkitės tik tokį aprėdą, kuris atitiktų jūsų emociją bei charakterį! Nebijokite išbandyti įvairių apatinio trikotažo elementų, jie padės išryškinti privalumus ir paslėps trūkumus. Būkite žaismingos ir kaip ir kasdieniame gyvenime, taip ir lovoje, nevenkite spalvų ir įvairių spalvinių tonų. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras