Apie ką ji galvoja sekso metu?

 
Apie ką šiomis akimirkomis galvoja vyras, nėra abejonių. Jei jis galvos apie kažką kitą, jo organizmas paprasčiausiai nustos tinkamai funkcionuoti reikiamu režimu. Taip jau sutvarkyta vyriška fiziologija, kai pilnai erotinio susijaudinimo realizacijai reikalingas susikaupimas. O štai moterys, įsivaizduokite, dažniausiai sugeba atsirasti visai kitose srityse. Ir gal gerai, kad vyrai nepatiria moteriškų svajų gilumo, kurios tik paaštrina abipusę aistrą ir papildo glamones.

Taigi, apie ką gali galvoti moteris? Tarkim, apie kitą vyrą. Ir čia, kaip taisyklė, nėra nieko blogo, kadangi nėra jokio poreikio išduoti savo mylimąjį. Esmė ta, kad moteriška psichologija sutvarkyta taip, kad net ir fiziniai santykiai netrukdo jai romantiškoms platoniškoms fantazijoms.

Atsiduodama savo mylimajam visa širdimi, ji vienu metu prieš save gali išvysti ir herojų iš mėgstamos „muilo operos“, lyderį iš seksualiausiųjų vyrų šimtuko, neseniai sutiktą taksistą ar netgi šalies prezidentą. Tačiau iš tikrųjų moteris šiam vyrui nieko nejaučia, ką jau kalbėti apie seksualinį potraukį, o mintys apie jį tik suteikia paslaptingumo šeimyniniam seksui.

Sekso metu su savo pastoviu ir labai mylimu vyru moteris gali paprasčiausiai galvoti apie... seksą. Tai gali būti erotinės fantazijos apie kokias nors neįprastas lytiniam aktui vietas, apie neįprastas pozas, apie nepadorias glamones. Jūs niekada jų nesate naudoję savo erotinių žaidimų metu, o jūsų moteris yra per daug kukli, per daug kompleksuota, kad pati paprašytų jūsų arba nukreiptų jūsų rankas. Todėl ji, atsiguldama į priimtiną ir daug metų naudojamą tą pačią pozą, vienu metu galvoja visai apie kitką, gali būti, nepadorias jai sekso pozas ar jo rūšis. Ir tai padeda moteriai pasiekti maksimumą malonumo, o taip pat suteikti malonumą ir vyrui.

Tačiau dauguma atvejų jūsų moters mintys pačiomis intymiausiomis akimirkomis yra toli toli nuo erotinių fantazijų bei sekso apskritai. Priimdama jūsų glamones, ji vienu metu gali mąstyti, kokius marškinius jums ryt išlyginti, ką pagaminti pietums, kokius batus pasirinkti prie naujo savo sijono.

Esmė ta, kad moterys šiomis dienomis, deja, per daug išvargusios ir turi per daug atsakomybės šeimai, vaikams, namų išlaikymui, buities tvarkymui ir tuo pačiu karjerai. Ši atsakomybė neleidžia moteriai atsipalaiduoti nei minutei, net ir pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Jai atrodo, kad ji nebekontroliuos situacijos, ji kažką praleis, kažko nespės padaryti, ir paskui viską reikės taisyti. Tad jei norite, kad žmona ar jūsų mylimoji galvotų tik apie jus ir apie tai, kas vyksta šiuo metu, jei norite užvaldyti jos kūną, jausmus, mintis ir svajones – reiktų iš pat pradžių pasirūpinti, kad ji neturėtų jokių rūpesčių ir pilnai atsipalaiduotų.

Suprantama, kad kiekvieną naktį jūs tokio malonumo jai nesuteiksite. Tačiau jei iš tikro mylite savo moterį, suraskite laiko ir galimybių suteikti jai tokį pasitenkinimą – tik tada jūs sužinosite, kas yra neįprastas seksas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras