Apie ką mąsto žmonės sekso metu?

keksas(25).jpg
 
Įkyrios mintys miegamajame yra varginančios, bet tu nesi vienintelis su jomis susiduriantis. „Au... ai.. kažkas čia ne taip“, „lėčiau, kodėl taip skubi“, „baik, man skauda“. Skamba pažįstamai? Nesigėdink – tu nesi vienintelis ar vienintelė apie tai pagalvojęs / usi sekso metu.

Įkyrios mintys miegamajame yra varginančios, bet tu nesi vienintelis su jomis susiduriantis. „Au... ai.. kažkas čia ne taip“, „lėčiau, kodėl taip skubi“, „baik, man skauda“. Skamba pažįstamai? Nesigėdink – tu nesi vienintelis ar vienintelė apie tai pagalvojęs / usi sekso metu. Megan Fleming, licencijuota klinikinė psichologė, dirbanti kaip šeimų terapeutė ir sekso konsultantė iš Niujorko, teigia, kad nuo tokių minčių nei vyrai, nei moterys nėra apsaugoti. Pasak psichologės, yra labai svarbu nesusikoncentruoti ties įkyriomis mintimis ir atsipalaiduoti.

Kaip tai padaryti? Žemiau bus nurodytos dažniausiai pasitaikančios nepageidaujamos mintys sekso metu su ekspertų patarimais kaip jas nutildyti ir vėl pasijusti seksualiam.

O, kad jis / ji būtų geresnė darant tai!


Jei jauti nuobodulį miegamajame – geriau iškart pasisakyk! Atvirumas yra vienas iš gero sekso komponentų, todėl kažko nutylėti ir nepasakyti partneriui nėra sveikintinas dalykas. Psichologė M. Fleming teigia, kad jei tau nepatinka tavo partnerio sutelktas dėmesys tik į krūtis, nors svajoji apie jo lūpas ant tavo kaklo, iškart pasisakyk – tai gali ji dar labiau užvesti.

Jausmas toks, lyg būčiau Saharoj...


Sekso metu pasinaudoti keliais lašais lubrikanto yra normalu. Akušerė - ginekologė Pari Ghodsi (iš Dalaso, Teksase) teigia, kad sausumo pojūtis sekso metu pasitaiko dažnai porai. Aišku, jeigu tai kartojasi kiekvienos sueities metu, vertėtų sunerimti. Yra daugybė veiksnių, kurie gali sukelti makšties sausumą – stresas, hormonų pasikeitimai ar naudojami vaistai. Nepatingėk ir nueik pas gydytoją, kad išsiaiškintum kas sukelia šią problemą.

Reikia nepamiršti išskalbti tuos drabužius rytdienai... Tikiuosi, ilgai netruksim.


Turi tiek nedaug laiko, bet kiek daug visko dar liko nuveikti! Besisukantis darbų sąrašas galvoje yra normalus dalykas. „Nekaltink savęs, kad galvoji apie tai, bet nepamiršk, kad šią akimirką svarbu kai kas kita“, - sako santuokos ir sekso terapeutė Kat van Kirk. Ką daryti? Jei grįžai į namus daug anksčiau nei tavo partneris, atlik svarbius darbus dabar – pasigamink pietus rytdienai, įdėk į skalbimo mašiną nešvarius drabužius. Taip pat nepamiršk savęs – atlikusi svarbiausius darbus pažiūrėk televizorių, panaršyk internete ar paskaityk knygą. Tik atsipalaidavimas padės mėgautis seksu.

Man tiesiog nėra nuotaikos...


Matai, kad tavo partneriui neužteko glamonių prieš miegą ir jis jau yra pasiruošęs seksui, bet tu nori pasakyti „ne“? Psichologė M. Fleming siūlo prieš seksą padaryti tai, kas tave įkaitina. Patinka švelnus erotinis masažas su laiminga pabaiga? Mėgsti gaminti su partneriu ir su malonumu meilės žaidimais užsiimi virtuvėje? Pasiūlyk partneriui tai, kas sukasi tavo galvoje ir galbūt tavo pasiūlyta preliudija taps karšto ir aistringo sekso pradžia?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras