Apie ką pasakoja Jo bučinys

buckisss.JPG
 
Kiekvienai moteriai vyro bučinys turi savo vertę ir vos vienas bučinukas gali atskleisti didžiausias jausmų paslaptis. Bučiniai gali būti labai skirtingi: draugiški, įsimylėjėlių, kupini aistros ir net pavydo bei nieko nereiškiantys. Taigi, kaip išmokti skaityti žmogaus jausmus iš bučinio?

Pirmiausia, jūs turite suprasti, kaip pats žmogus reaguoja į savo bučinį. Kiekvieno reakcija į bučinius  yra labai individuali, tačiau faktas vienas – bučinys turi teikti malonumą. Jei pastebėjote, jog bučiavimosi metu partneris kvėpuoja tolygiai, o po to ima kalbėti absoliučiai apie kitas temas, vargu  ar tokį bučinį galima interpretuoti kaip tikrų jausmų atspindį. Greičiausiai toks bučinys nieko nereiškia ir nežada nieko gero.

Padovanotas bučinys moteriai į skruostą reiškia, jog jis yra linkęs būti su ja.

Vyro bučinys moteriai į kaklą reiškia ne ką kitą, o  tai, kad jis jūsų nori ir geidžia. 
 


Kai vyras  pabučiuoja moters ranką – tai pagarbos ženklas ir jam draugystė su jumis yra labai svarbi. 

Švelnus bučinys į nosies galiuką byloja apie begalinį moters žavesį. Tad jei gavote bučinuką į nosytę, žinokite, tai geras ženklas, tačiau aktyvesnių veiksmų imtis pačioms nederėtų. 

Jis jums padovanojo bučinį į lūpas ir užmerkė akis? Tai gali reikšti tik vieną dalyką: vyras yra apimtas meilės ir aistros bei savo jausmais nori pasidalyti su jumis. Jei bučinį lydi lūpų krimstelėjimai, tai išduoda, jog jūsų partneris yra labai pavydus žmogus ir yra linkęs varžytis dėl savo mylimosios dėmesio.
 

Bučiniai, reiškiantys meilę:

 • Paprastas bučinukas į lūpas. Pakštelėjimas tiesiai į lūpas gali byloti apie meilę. Tačiau vertėtų žinoti, jog kai kuriose pasaulio šalyse pasisveikinimas pasibučiuojant į lūpas yra visiškai įprastas ir kasdieniškas reiškinys. Tad reikėtų atskirti, paprastą mandagumą bei draugiškumą nuo meilės jausmo. Dažniausiai trumpu bučiniu į lūpas, viens kitą apdovanoja tik porelės. Jei dažnai sulaukiate tokio gesto iš savo antrosios pusės, neabejokite jo meile jums. 
   
 • Prancūziškas bučinys. Kai liečiasi partnerių lūpos ir liežuviai. 
   
 • Bučinys ir veido glamonės. Jei jus ne tik pabučiuoja, bet ir savo rankomis liečia jūsų veidą, tai meilės požymis. 
   
 • Bučinys “Drugelis”. Bučiniai į įvairias veido sritis švelniai prisiliečiant blakstienomis. Taip bučiuojasi tikri įsimylėjėliai. 
   

Aistros bučiniai:

 • Bučiuojama, apžiojama, kiek tempiama apatinė lūpa.
   
 • Bučiuojantis vyksta kalbos dvikova.
   
 • Laipsniškas bučiavimas, kada partneris bučiuoja miegančią meilužę, kol ši pabunda. 
Bučinys gali sukelti euforiją, užburti, pakerėti ir  priversti raudonuoti. Kartais bučinys gali  nepalikti jokių emocijų. Tad geriausias ir vienintelis būdas tai išsiaiškinti, tai pabučiuoti savo damą taip, kaip tik jums norisi!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras