Apie ką svajoja moterys sekso metu

01-Simple-Ways-to-Improve-Your-Sex-Life-_514795243-VGstockstudio-760x506.jpg
 
8 komentarai
Moterys tikrai turi seksualinių fantazijų, tačiau toli gražu ne visos apie jas ryžtasi papasakoti. Džiugi žinia yra ta, jog daugelis dailiosios lyties atstovių svajoja apie tuos pačius dalykus. Vyrai, sukluskite ir pasinaudokite nuostabia galimybe išpildyti savo moters įnorius bei užbėkite jos kuklumui už akių.

Viskas ką jums reikės padaryti, imtis veiksmų ir būti iniciatoriais!

Merginos svajoja apie spontantišką seksą

Seksas ir lova yra gerai, bet kartais tai per daug nuspėjama. Daugelis merginų būna suviliotos svetimoje vietoje ir tai tiesiog atsitinka savaime. Galbūt dėl šios priežasties jos mėgsta sakyti: „Aš ne tokia...“ arba „Aš įprastai taip nesielgiu“. Ir tą sakydamos jos nemeluoja, tačiau reikiama atmosfera ir vyro meistriškumas prieiti, gali nugalėti net pačios rimčiausios damos įsitikinimus. 

Jei norite nudžiuginti ją spontanišku seksu, pagriebkite  ją automobilyje, lauke, draugų vakarėlyje ar viešbutyje. Vargu ar ji galės atsispirti tokiam nuotykiui. Na, nebent savo svajonių damai jūs nepasirodėte patrauklus. Tuomet  prieš imantis aktyvesnių veiksmų patartina šiek tiek  geriau ją pažinti, jog suprastumėte, ar ji jumis tikrai žavisi...

Merginos svajoja apie vaidmenų žaidimus

Mokytojas ir mokinė, pacientas ir slaugytoja, direktorius ir sekretorė, piktadarys ir nekalta mergelė, klientas ir prostitutė, meilužis ir žmona, terapeutas ir pacientė, santechnikas ir namų šeimininkė, viešbučio svečias ir kambarinė. Yra daugybė nuostabių žaidimų, didinančių seksualinę įtampą tarp porų. Įsikūnykite į jums patinkantį vaidmenį ir pradėkite žaidimą! Bus išties keista, jei visa tai jai nepatiks. 

Moterys svajoja apie sekso žaislus

76% europiečių moterų, gyvenančių aktyvų seksualinį gyvenimą naudoja sekso žaislus. Be sekso žaisliukų, moterys taipogi gan dažnai perka gundantį apatinį trikotažą ir yra suinteresuotos tokiais daikčiukais, kaip antrankiai ir kaukė. Erotinių prekių parduotuvės siūlo platų šių prekių asortimentą. Tad, kodėl jos nenudžiuginus seksualiais naktinukais, nedideliu vibratoriumi ar šiuo tuo erotišku, tačiau netikėtu? Pažaiskite ir įteikite jai  dovaną, kuria mėgausitės abu. 

Jos svajoja apie išprievartavimą

Išžaginimas yra gana jautrus klausimas, tačiau aktualus. Pagal statistiką, 35% - 55% moterų fantazuoja apie smurtą. Kodėl taip yra? Tai gali būti siejama su baimės jausmu (baimė didina seksualinę įtampą), o taip pat nereikėtų pamiršti ir kitos priežasties, -  prievarta moteriai suteikia emancipacijos teisę, todėl  nenusižengdama savo moraliniams įsitikinimams, ji gali visiškai atsiduoti į iškrypusio sekso vergiją. Trumpai tariant, imituotas prievartos aktas padeda išlaisvinti moters slapčiausias seksualines fantazijas. Tad jei jūsų antroji pusė yra jums užsiminusi, jog norėtų būti išžaginta, metas užsidėti kaukę ir apsimesti kažkuo kitu. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Visiškai pritariu. Jokie žaislai netraukė niekada ir netraukia. Ką gali tas plastiko gabalas, jei yra patinkantis vyras, na o jei nėra tam kartui, viską galima puikiai savo rankelem:)
Apie nieką nesvajoji :)))
nu jau, jei seksas geras ir vyras kelia man aistra, apie jokius sekso zaisliukus visiskai nesvajoju. Tai tas pats kaip valgant skanu patiekala, ant jo uzvaryti sintetinio kecupo
to Juozas, ką padaryti, apie ką tu čia?
na man tai atitinka, o tai apie ka dar svajoja moterys, ko nebutu galima ipaisyt i reklamos konteksta? Reklamuoja ta ko zmonem reikia...
Jei dar nepastebėjot, visuose šiuose straipsniuose paslėpta sekso prekių reklama ir tik tam jie ir yra skirti.
maziau galvot reikia, o imt ir padaryt
Kažkodėl galvojau, kad moterys apie tokius dalykus svajoja ne sekso metu.
Naujas komentaras