Ar filmuotis namų video?

1(20).jpg
 
5 komentarai
Kai mobilusis telefonas visada po ranka, natūralu anksčiau ar vėliau savęs paklausti: kiek daug galite sau leisti jį naudoti? Ir kalbama šiuo atveju ne apie interneto naudojimą ar telefono operatorių siūlomus planus, o apie tai, kaip drąsiai leisite sau elgtis su kamera... sekso metu.

Jaudulys filmuojant savo meilės scenas gali įpūsti daugiau aistros į jūsų meilės žaidimus. Tačiau ne paslaptis, kad tai gali sukelti ir nepatogumų ar paskatinti drovėtis savęs. Taigi ar sutikti, ar atmesti partnerio ar partnerės pasiūlymą tapti buitinio kino, tegul ir skirto tik judviejų akims, žvaigžde?

Priežastys, kodėl verta tarti TAIP

Tai – proga išbandyti naujus dalykus. Jei jums patinka eksperimentai meilės žaidimų metu, stoti prieš kamerą, galbūt patiems kurti scenarijų, mylėtis galvojant, kaip tai atrodys ekrane – nauja ir jaudinanti patirtis. 

Puiki galimybė išsakyti erotines fantazijas. Jei esate iš tų porų, kurios linkusios savo erotines fantazijas nutylėti, nes elementariai nežinote, kaip užmegzti apie tai pokalbį, įvertinkite galimybę: kalbėti apie tai, kas turėtų efektingai atrodyti ekrane, jums gali būti daug paprasčiau. Taigi galėsite drąsiau išsakyti ir įgyvendinti savo erotines fantazijas.

Mylėtis filmuojantis – ne tas pats, kas tiesiog mylėtis. Jei jūsų seksas puikus, jaučiatės artimi vienas kitam, meilės akto filmavimas – tai vienas iš būdų peržengti savo komforto zoną ir išbandyti šį bei tą naujo. Esmė tame, kad kai kurie dalykai – pozos, glamonės – puikiai „veikia“ realybėje, tačiau ekrane atrodo nefotogeniškai. Ir atvirkščiai: kai kurie veiksmai, šiaip lyg ir nesukeliantys didesnio jaudulio, ekrane atrodo tikras saldainiukas. Taigi filmuodamiesi turėsite progos išmėginti ir juos, o tai įneš jūsų seksualiniam gyvenimui daugiau įvairovės.

Filmą galėsite... peržiūrėti. Tai – jokia naujiena. Tačiau beveik garantuotas naujas aistros antplūdis. Juk stengsitės perteikti labiausiai jaudinančius vaizdus, tiesa? Beje, yra žmonių, kuriems labiau patinka filmuotis, bet ne žiūrėti į save ekrane. Yra ir tokių, kuriems viskas atvirkščiai: filmuodamiesi jaudinasi ir susikausto, o žiūrėdami tai, ką nufilmavo, patiria intensyvų susijaudinimą. 

Priežastys, kodėl vertėtų pagalvoti iš naujo... 

... ir galbūt atsisakyti šios minties.

Duomenų saugumas. Dauguma žmonių, atsisakančių filmuoti savo meilės žaidimus, daro tai saugumo sumetimais: akivaizdu, kad nei namų kompiuteryje, nei mobiliajame telefone laikomi duomenys nėra visiškai saugūs. Taigi jei kartais tokie filmukai ar nuotraukos patektų į piktadarių rankas – nieko gero tikėtis neverta. Mintis, kad tik judviejų akims skirti vaizdai gali akimirksniu išplisti ekrane ar netgi tapti jus kompromituojančia medžiaga kieno nors rankose, nėra pernelyg paranojiška. Visi žinome atvejų, kai pikantiški žvaigždžių filmukai tapo interneto sensacija. Taigi jei vis dėlto ištarsite TAIP, aptarkite, kur laikysite šiuos vaizdus, kiek laiko juos saugosite ir kaip apsaugosite nuo įsilaužėlių.

Jei norite to ne abu. Filmavimasis sekso metu reikalauja visiško abipusio pasitikėjimo. Jei bent vienas iš partnerių (galbūt tai jūs) abejoja, ar to nori, primygtinai įkalbinėti būtų nesąžininga. 

Jei turite kompleksų. Tikriausiai puikiai suprantate, kad netinkamas rakursas, apšvietimas, prastai parinktas fonas gali jūsų meilės sceną paversti grubia buitinio gyvenimo parodija su porno elementais. Na ir, žinoma, hiperbolizuotai atskleisti visus jūsų figūros netobulumus. Juk žinote tą jausmą, kaip keistai skamba nuosavas balsas įrašuose. Šiuo atveju, matant savo nuogą kūną kadre, gali apimti panašus, tik keliskart stipresnis jausmas. Ir tai – tikrai ne visiems žmonėms malonu. Tad jei kompleksuojate dėl savo kūno netobulumo, geriau nepilkite druskos ant žaizdos.

Jei nevisai pasitikite savo partneriu. Ar jūsų tarpusavio ryšys – tvirtas? Ar pakankamai pažįstate vienas kitą? Jei kol kas jūsų partneris jums nėra itin artimas, minties apie pikantiškus įrašus geriau atsisakyti. Nežinia, kas šaus į galvą šiam žmogui, kai jūs susipyksite, nepateisinsite lūkesčių, kaip patirsite kokių nors nesusipratimų. Tokie vaizdai gali tapti įrankiu jus šantažuoti arba ilgam sudrumsti jūsų reputacijai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Įrašomi CD/DVD po keleto metų gali būti nebenuskaitomi, man jau taip dingo dalis...
CD/DVD po eilės metų tampa nebenuskaitomi, deja...
Labai gera patirtis. Reikia kategoriškai vienas kitą pažinti.
Kriptuotus i google draiva
Laikyti tokius video geriausia CD/Dvd
Naujas komentaras