Ar įmanoma mylėtis rūpestingai?

 
3 komentarai
Rodos, koks klausimas gali kilti apie tvarkingumą ir rūpestingumą, kai kalbama apie seksą. Tačiau pažvelkime į viską plačiau.

1 situacija: buitinė.

Nereikia ir kalbėti apie kūno švarą, nuo kūno sklindančius kvapus, nereikalingus plaukelius ir panašiai. Visi esame civilizuoti žmonės ir daugumai panašūs dalykai yra aksiomos.

Tačiau būna visko. Kai kurie užkietėję viengungiai ne itin dažnai keičia lovos patalynę. Arba, pavyzdžiui, rūkymas lovoje... Kai kas mėgsta parūkyti prieš ar po meilės akto. Gal čia nieko smerktino ir nėra, tačiau prirūkytas kambarys ir dvokiančios nuorūkos greta panaudotų prezervatyvų – ne itin romantiką žadinančios smulkmenos.

Kitas kraštutinumas. Pasakojo man apie vieną vaikiną, kuris prezervatyvus laikydavo ant specialios lentynėlės, o prieš eidamas į lovą su moterimi apsivilkdavo iš komodos ištrauktus pastelinių spalvų marškinėlius. Net ir lovoje jis būdavo supertvarkingas. Jo tvarkingumas buvo... kiek atstumiantis. Būna ir tokių merginų, kurios lovoje bijo susigadinti šukuoseną ar kruopščiai atliktą makiažą. Tai taip pat geriausiu atveju kelia nuostabą.

2 situacija: fizinis aspektas

Kartais pasitaiko tiek vyrų, tiek moterų, kurie yra nerūpestingi lytiniuose santykiuose. Neįpareigojantis seksas pagal principą "kad tik atsikratyti", kai partneriai nededa jokių dvasinių ir fizinių pastangų, visiškai nesistengia pasitelkti fantaziją, dažniausiai pasitaiko porose, kurios bendrauja ilgą laiką. Su tuo reikia kovoti. 
Kitas variantas – santykiai pagal "kupė" principą. Prisiminkite filmą "Stotis dviems".

Fiziniam aspektui galima priskirti ir nedėmesingumą partnerio kūnui, kas žeidžia abiejų lyčių atstovus, preliudijos nebuvimą, grubius judesius akto metu, sukeliančius nelauktą skausmą ir t.t.

Kitas kraštutinumas. Itin didelis ir atsargus dėmesys partnerio kūnui. Pavyzdžiui, yra jaunuolių, kurie su savo partnere elgiasi kaip su trapiu mechanizmu, kuris gali sulūžti neatsargiai elgiantis. "Tau neskauda? Ar viskas gerai?" – klausinėja kas minutę. Kyla jausmas, jog gulite ne lovoje, o ant operacinio stalo. Nors neretai galima sutikti ir moterį, pernelyg atsargiai besielgiančią su vyrišku "pasididžiavimu".

3 situacija: žodžiai

Čia kalbama apie tuos, kurie lydi bučinius, apkabinimus ar dar ką nors daugiau. Nors tylėjimas – taip pat nerūpestingo sekso išraiška. Be to, nerūpestinga leksika gali užmušti bet kokį geismą. Nors kai kuriuos necenzūriniai žodžiai meilės akto metu sujaudina.

Kitas kraštutinumas. Visą laiką labai kruopščiai parenkami žodžiai ir bijoma pasakyti ką nors nereikalingo. Bijomasi įžeisti ir partneriui išsakyti savo slaptus troškimus bei pasakyti, kas jame jums nepatina.

4 situacija: "užšokti" ar "atsiklausti"

Kai kurie žmonės linkę pernelyg grubiai "užšokti" ant partnerio, nepriklausomai nuo to, ar partneris nori su juo šiuo metu (arba apskritai) mylėtis. Įkyrus "lindimas" netinkamu metu ir netinkamoje vietoje – ne pats maloniausias dalykas.

Kitas kraštutinumas. Kai kuriose kultūrose priimta, jog vaikinas merginos atsiklausia, ar gali ją pabučiuoti. Pavyzdžiui, kai kurie amerikiečiai anksčiau klausdavo damos: "Ar galiu uždėti ranką tau ant klubų? Ar galiu dabar apkabinti tavo liemenį?" Panašioje situacijoje buvau atsidūrusi, kai draugavau su vienu vokiečiu. Mes plaukiojome valtele, tiksliau ne irklavome, o bučiavomės. Tai buvo pirmieji mūsų bučiniai. Po 20min. aistringų glamonių staiga jis manęs paklausė: "Ar tau netrukdo, jog aš tave bučiuoju?" Buvo labai juokinga. Kitą kartą, kai buvome pas mane namuose ir supratome, jog tuoj reikalas prieis prie svarbiausio, jis pasakė :"Tu gali atsisakyti bet kurią akimirką". Štai koks seksualinis atsargumas.

5 situacija: kontracepcija

Ne veltui yra terminai "saugios dienos", "pavojingos dienos". Jų skaičiavimas nėra pats saugiausias kontracepcijos metodas. Patikimiausias metodas yra prezervatyvų naudojimas, nors, būna, plyšta ir jie. Lytinio akto nutraukimas vyrui – saugaus sekso viršūnė (tačiau ir tai negarantuoja šimtaprocentinės apsaugos).

Jei partneriai elgiasi nerūpestingai, jų santykiai gali turėti nepageidaujamų pasekmių.

Kitas kraštutinumas. Draugė pasakojo, kaip jos kitatautis partneris itin bijojo, kad kokia moteris nuo jo nepastotų. Jis įprato naudotis prezervatyvais, tačiau ji, kaip ir dauguma, nejautė lytinio pasitenkinimo ir ėmė vartoti hormoninius kontraceptikus. Tačiau jos draugas sekso metu būdavo nervingas ir mylėdamasis vis sakydavo: "Oi, nenoriu vaiko!" Iš tikrųjų toks perdėtas atsargumas gan gąsdina...

Taigi aukso vidurio taisyklė niekam nepakenks.

 
Komentarai (3)
Dauguma vyrukų neatsakingi, nemoka apsaugoti moterį.
mamyciukai nekalti:)mes pacios juo padarom
Žinoma, kad įmanoma. Nesugeba tik mamyčiukai - mamų išpaikinti, išlepinti, sukvailinti besmegeniai -teroristai.
Naujas komentaras