Ar jis turi kitą? Meilužės patarimai žmonai, kur ieškoti įkalčių

pupa(2).jpg
 
Kaip nustatyti, ar jis turi kitą? Visais laikais daugybė žmonų iš įvairiausių požymių mėgindavo atspėti, ar kartais jų brangusis neturi romano šalia šeimos. Deja, dažniausiai visos dvejonės taip ir likdavo tik spėjimais, o jei tiesa ir išaiškėdavo – tai kur kas konkretesniu pavidalu, nei tik svetimų moteriškų kvepalų dvelktelėjimas nuo marškinių. Ir vis dėlto tam tikrų bendrų požymių, kad vyras suka į kairę, yra. Tik kur kas geriau nei žmonos juos žino kita barikadų pusė – meilužės.

Portalas „Kleo.ru“ kaip tik ir nusprendė tai išsiaiškinti bei paklausinėjo tų, kurias vyrai nuo savo žmonų taip preciziškai slėpė: iš kokių požymių galima atpažinti neištikimybę?

Netikėta impotencija

Mano draugas pasakojo, kad žmona lovoje jam tiesiog nusibodo. Visada vienas ir tas pats, jokios įvairovės. Kad ir kaip banaliai tai beskambėtų, meilužė atsiranda tam, kad lovoje būtų maloniau. Mano Edikas lovoje tokius dalykus išdarinėjo... Neabejoju, kad grįžęs namo jis jau būdavo be jėgų. Jas visas palikdavo pas mane. 

Taigi jei santykiuose staiga sumažėjo sekso, mano galva, tai – jau pavojaus varpai. Kad ir ką bemeluotum, faktai kalba patys už save. Stebiuosi jo žmona, kad ji taip ilgai nieko nesuprato. Ką gi ji veikdavo naktimis? Gal jie abu buvo praradę susidomėjimą vienas kitu?..

Marina, 26 metai.
 

Žvilgtelėk į darbo reikalus

Esu turėjusi du vedusius meilužius. Pirmasis – meniška asmenybė, jam tik ką pagimdžiusi žmona ir buitis buvo pabodę. Taigi jis ieškojo meilės ir įkvėpimo – to jam trūko namuose. Visą laisvalaikį jis leisdavo su manimi, net ir per išeigines bei šventes. Žmona tuo metu bųdavo namuose su vaiku. Meluodavo, kad išeina į eilinį vakarėlį su bičiuliais dailininkais. Ji tikėdavo, kaip kokia nuo pasaulio atitrūkusi kvaiša. O jis – egoistas. Ir ką tokiu atveju galima patarti? Manote, jei jau dailininkas, tai jo galvoje – tik kūrybinis įkvėpimas? Mačiau aš tokį įkvėpimą... lovoje. Rekomenduočiau žmonoms nusiimti rožinius akinius ir nepasitikėti gražiais žodžiais, daugiau žiūrėti, ką jis įrodo darbais.

Antrasis meilužis – tarnautojas. Nuolat pradingęs darbuose, namo pareidavo tik pernakvoti. Su manimi likdavo darbe iki vėlumos, kartais važiuodavome į jo draugų butą. Žmonai suokdavo, kad daug darbo, reikia uždirbti. Kažkodėl ir pirmuoju, ir antruoju atveju žmonos vyrams skambindavo labai retai. Man atrodo, kad jei jau vyrui staiga atsirado labai daug darbo, arba nuolat trukdo kokie nors itin skubūs reikalai – pats metas jį patikrinti, nes tai – įtartina.

Pamėginkite padaryti jam staigmeną – nuvažiuokite netikėtai į darbą, tarsi atsitiktinai. Kas pats saugosi, tą ir dievas saugo – čia tuo atveju, kad galbūt vyras iš tikrųjų nuoširdžiai pluša darbe.
 

Svetlana, 32 metai.
 

Nauji žodeliai

Esu buvusi abiejose barikadų pusėse: ir meiluže, ir žmona, kurios vyras laksto į šoną. Aš nė nenumaniau, kad jis kažką turi, kol mano meilužis man neatvėrė akių. Tiesiog ėmiau pastebėti, kad mano meilužis vis nusigriebia žodžių iš mano leksikono (aš – dizainerė), ir staiga praregėjau dėl savo vyro: pastaraisiais mėnesiais jis dažnai kalba apie teisinius terminus ir kulinariją, nors jo darbas su tuo nesusijęs. Iš pradžių maniau, kad tai – koks nors naujas jo pomėgis, bet dėl visa ko patikrinau. Tiesiai į dešimtuką! Jo meilužė – juristė, konsultuojanti jų firmą, be to, mėgstanti ruošti maistą namuose. Ir dar. Kartą mačiau, kaip mano meilužis eina gatve su žmona. Tai štai, jis nuolat stengėsi eiti žingsniu priekyje žmonos, fiziškai mėgindamas nutolti nuo jos. Vėliau pastebėjau, kad ir mano vyras elgiasi taip pat.
 

Ella, 27 metai.
 

Legenda

Turėjau tris vedusius meilužius. Visi labai atidūs. Visi turėjo šeimas. Įkalčius slėpdavome labai kruopščiai: plaukai, kvapai... Aš apskritai stengdavausi prieš pasimatymus nesikvėpinti – jie to prašydavo. Niekada jiems neskambindavau, jokių žinučių. 

Vienas iš jų vis pasiimdavo mane į komandiruotes. Turėjome ir savo legendą (jei kartais kiltų kokių netikėtumų): „Kartu važiuoja kolegė iš darbo, koordinuojanti mūsų skubų projektą“. Nė karto neįkliuvom. Jis labai bijojo, kad žmona sužinos. Kai su ja kabėdavo telefonu, be perstojo meilikaudavo. Taigi aš manau, kad jei vyras ėmė meilikauti – tai labai įtartina, vertėtų suklusti.

Liusjena, 30 metų.
 

Ieškokite ir rasite

Moterys, nusipurtykite dulkes nuo ausų ir netikėkite savo vyrais! Visi meluoja, tik ne visi įkliūva. Jei suvoksite save ne kaip žmoną, o kaip moterį – greitai viską suprasite. Jei tik ką nors įtariate, bet faktų nėra – ieškokite. Rasite antrą SIM kortelę – susimąstykite. Ilgiau užtrunka darbe – metas pašnipinėti. Dažnai važinėja į komandiruotes – juo labiau. Iškrėskite kišenes, vaistinėles – galite rasti prezervatyvų. Domėkitės, kokius apatinius dėvi. Ar kartais prieš išeidamas ir ką tik grįžęs ne pernelyg ilgai užtrunka vonioje. Patikrinkite jo elektroninį paštą, patikrinkite telefono išklotines – darykite ką tik galite. 

Nusisuka kai bučiuojate jį grįžusį iš darbo? Susirūpinkite. Sekso nėra daugiau nei 2 savaites? Tikrai metas kažko imtis. Kodėl turėtumėte nuolaidžiauti išdavikui? Apuostykite jį – kam jums duota nosis? Jei jis neištikimas, pėdsakų tikrai rasite. Tai sakau kaip meilužė su stažu. Ilgai laikyti paslaptyje savo romano neįmanoma. Jei ir toliau jo nematote – vadinasi, tiesiog nenorite jo matyti. Jums naudinga užmerkti akis.

Tamara, 50 metų.
 

Įžeidinėja? Vadinasi, nemyli

Mums su meilužiu pasisekė. Jo žmona visiškai nemokėjo naudotis kompiuteriu, taigi mes susirašinėdavome ir susitikimus derindavome elektroniniu paštu. Jis man tokius laiškus rašydavo... Nesuprantu, kodėl nenorėjo palikti žmonos, jei jos visai nemylėjo. Telefonu su ja kalbėdavo labai grubiai. Jei vyras su jumis grubus – neapsimetinėkite, kad to nematote. Aš klausiau: nejaugi žmona nenutuokia? Jis atsakydavo: ne, todėl, kad aš ją puikiai patenkinu naktimis (šia prasme jis tikrai buvo gigantas). Štai ji ir prarasdavo budrumą, manė, kad vyras tiesiog yra grubus, priprato... Taigi jei vyras savo santuokinę pareigą atlieka sąžiningai, tai dar nieko nereiškia. Gali būti ir kitų simptomų.

Anastasija, 28 metai.
 

Kodėl toks laimingas?

Buvau įsimylėjusi savo draugės vyrą. Taip, aš niekšė. Bet aš iš tikrųjų įsimylėjau. Jis taip pat. Jis su žmona turėjo tris vaikus, taigi nusprendėme nieko nekeisti. Tačiau man iki šiol atrodo keistas draugės elgesys (ji taip nieko ir nesužinojo). Esmė tame, kad mes su juo darydavom daug klaidų. Pavyzdžiui, man patinka baltos lelijos, jis man dažnai jų dovanodavo. O jausdamas kaltę tuo pačiu nupirkdavo gėlių ir žmonai. Ir štai man draugė kartą sako: „Klausyk, nesuprantu, kame reikalas. Aš negaliu pakęsti baltų lelijų, Paška, atrodo, tai žino, bet pastaruoju metu nuolat man jas dovanoja. O man nepatogu jo prašyti, kad verčiau pirktų rožių. Ir apskritai jis pasidarė toks keistas. Vaikšto sau visas laimingas, tarsi būtų kokį prizą laimėjęs“.

Štai, štai! Mielos žmonos, jei jūsų sutuoktinis ėmė pamiršinėti kokias nors svarbias detales iš jūsų bendros praeities, atkreipkite į tai dėmesį. O jei jis dar ir nei iš šio, nei iš to ėmė elgtis keistai romantiškai – juo labiau.

Sonia, 36 metai.
 

Ieško preteksto susipykti

Maniškis meluodavo paprastai. Kai jis susiruošdavo į pasimatymą su manimi, namuose imdavo kabinėtis prie smulkmenų, ieškodavo preteksto susibarti su žmona. Ir suvaidinęs, kad jį visi „užkniso“, išeidavo.

Į žmonos klausimą, kur buvo, vėliau atsakydavo: „pas meilužę“. Ir žmona nusiramindavo, nes nė karto nepatikėjo. Kartais vyrai tikrai būna gudrūs, ir kuo gudresni – tuo patiklesnės jų žmonos. Ir mano šviesių plaukų keletą kartų automobilyje rado, ir sėdynė nustumta atgal, o jis nė nemirksėdamas tikindavo, jog nieko nevežė, jai vaidenasi. Ir ji tikėdavo!

Oksana, 32 metai.
 

Nauji triukai lovoje

Turėjau labai seksualų meilužį, lovoje tikrai buvo be ribų. Aš leisdavau jam viską. Bet pati turiu tam tikrų erotinių įpročių, savo stilių. Ir kartą jis man prisipažino, kad išbandė tuos mano įpročius namuose, su žmona. Aš išsigandau (nenorėjau kad jis paliktų žmoną, pati buvau ištekėjusi): „Bet juk taip ji supras, kad tu turi romaną!“ Ir jis greitai liovėsi. Taigi jei vyras staiga keičia savo įprastą taktiką lovoje, atkreipkite dėmesį. 

Ir dar, mes turėjome griežtą susitikimų grafiką, tris kartus per savaitę. Jis įtikino žmoną, kad tuo metu turi reikalų. Kartą aš negalėjau susitikti. O jis vis tiek nevažiavo namo, kažkur klaidžiojo – kad nesukeltų žmonai įtarimo.
 

Nina, 30 metų.

 

 
Komentarai
Naujas komentaras