Ar Jūs pakankamai geras lovoje?

seksas-76701215.jpg
 
Tikriausiai šis klausimas kirbina širdį nuo tada, kai pirmą kartą pasimylėjote su partneriu. Kiekvienas norime būti geriausias meilės meno žinovas ir kiekvieną kartą stebinti mylimąjį bei suteikti nepamirštamus įspūdžius. Tačiau vertėtų žinoti, jog mylėjimas - viena iš meno rūšių, kurios technikai įvaldyti reikia nemažai laiko ir pastangų. Tobulumui ribų nėra, todėl jo siekti galite kasdien, mažais, mažais žingsneliais judėti tikslo link.

Tačiau kaip žinoti, kad Jūsų glamonės mylimąjį tikrai beda iš proto? Keletas ženklų, kurie paliudys šį faktą.

Sugniaužtos rankos ir kojos. Jei bučiuojant tam tikras mylimojo kūno vietas, partneris sugniaužia rankas arba kojas, tai reiškia vieną - einate teisingu keliu. Sveikiname, radote vieną iš jautriausių mylimojo kūno vietų, nenustokite jos glamonėti.

Dar kartelį. Tik pasibaigus meilės seansui, mylimasis trokšta Jūsų vėl? Puiku, tai reiškia, kad lovoje naudojama technika pasiteisina ir veda mylimąjį iš proto. Sekso niekada nebus per daug, todėl mylėkitės kaip galima dažniau.

Flirtas. Visą dieną mylimasis jums siunčia erotinio pobūdžio žinutes? Tai vienas iš būdu, kuriuo galite parodyti partneriui, kad apie jį galvojate kiekvieną laisvą minutėlę. Pikantiško turinio žinutėmis kuo puikiausiai galite sužadinti ir išlaikyti geismą iki pat tos akimirkos, kol susitiksite namie ir pulsite vienas kitam į glėbį.

Instinktai. Sekso metu vyrai gali būti pašėlę kaip liūtai ir švelnūs kaip lapės, tereikia sužadinti jame tūnantį žvėrį. Išmokite atsipalaiduoti, išlaisvinti visa savyje glūdinčią energiją ir atsiduokite meilei. Kiekvieną meilės naktį galite būti vis kitokie, priklausomai nuo akimirkos nuotaikų ir nusiteikimų.

Tiesos pripažinimas. Jei Jūsų antroji pusė nežarsto nesibaigiančių komplimentų apie tai, koks nuostabus esate lovoje, vadinasi pasistengti dar yra kur. Šiuos nekasdieniškus ir intymius dalykus išsakome tik tada, kai jaučiame širdimi. Iš kitos pusės, nebūtina kaskart to kartoti, nes žodžiai gali netekti prasmės. Šypsena - geriausias palaikymas ir padrąsinimas.

Naujovės. Matote, kaip partneris stengiasi išbandyti tam tikras naujoves miegamajame? Tai reiškia, kad Jūs esate pakankamai geras meilužis, todėl mylimasis nenori atsilikti nuo Jūsų ir stengiasi kiek įmanydamas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras