Ar moki sekso kalbą?

 
2 komentarai
Tai būdas, kaip galima išsiaiškinti, ko nori moteris, net jei ji tyli.

Vyrai negali suprasti, kodėl bendraujančios ir kalbios moterys lovoje apsimeta kurčiomis ir nebyliomis. Vis dėlto, toks paaiškinimas nevisiškai tinkamas apibūdinti jų elgesį. Moterys šaukia, dejuoja, verkia iš malonumo, tačiau negali išreikšti savo erotinių fantazijų paprastais žodžiais. Tikriausiai vieną dieną Idealiame pasaulyje Ideali moteris galės pasakyti kažką panašaus į „Mielasis, ar galėtum švelniai įkąsti mano klitorį ir pajudinti savo galvą taip, tarsi pieštum aštuonetą? Gali būti, kad tai paįvairins mano pojūčius.“

Tikriausiai tai bus įmanoma Idealiame pasaulyje. Tačiau šiame, kuriame gyvename dabar, moterys negali garsiai ištarti tokių baisių žodžių, bent jau pirmaisiais santykių metais.

Lovoje moterys mėgsta komunikuoti užuominomis, gestais, mirksniais ir visais kitais įmanomais būdais. Jos tikisi, jog partneris yra pakankamai gudrus, kad nuspėtų, ko jos nori. Vis dėlto, ši technika pasiteisina ne visada.

Situacija atrodo beviltiška, o blogiausia yra tai, kad moterys neturi bendrai priimtos seksualinės komunikacijos koduotės. Viskas būtų daug paprasčiau, jei moterys sutartų, pavyzdžiui, užmerkti savo kairiąją akį, kai nori, kad mylimasis būtų greitesnis, arba parodyti liežuvį, kai mano, jog pats laikas šuniuko pozai ar pasinaudoti sekso žaisliukais. Tuomet vyrų gyvenimas būtų paprastesnis, tačiau kiekviena moteris vis tiek išranda savo ženklus ir užuominas, kad parodytų, ko ji nori. Vis dėlto, mes pabandėme surinkti ir susisteminti visus šiuos gestus.

Šnabždesiai: „Taip, taip, taip!

Galima pagalvoti, kad ji yra pasirengusi užlipti ant virtuvinio stalo ir ten pašėlti. Iš tikrųjų, ji prašo tęsti tai, kas pradėta.

„Kai man patinka, ką jis daro, aš sušnabždu „taip“, kad jis žinotų, kaip aš mėgaujuosi šiuo ritmu ir poza. Deja, kai kurie vyrai mano, jog aš noriu pasakyti, kad artinasi orgazmas. Taigi jie skverbiasi dar giliau, juda greičiau ir taip viską sugadina“. (Paulina, 24)

Ji ima velti partnerio plaukus, kai jis bučiuoja jos krūtis

Galima pagalvoti, kad ji nori suvelti partneriui dredus. Iš tikrųjų ji nori oralinio sekso.

„Aš niekada neišdrįsčiau pastumti jo galvos į apačią, kad parodyčiau, jog noriu oralinio sekso. Aš suprantu, kad tai gali erzinti. Vienintelis dalykas, ką galiu padaryti, tai velti jo plaukus, kol jis bučiuoja mano krūtis ar bambą. Manau, tai gali pasufleruoti jam, jog noriu, kad jo galva atsidurtų dar kiek žemiau“, (Lina, 22)

Ji ima murmėti ir nusisuka į šoną

Galima pagalvoti, kad ji užspringo plaukais ir bando juos išspjauti. Iš tikrųjų, ji nenori keisti pozos.

„Kai mano vaikinas bando pastumti mane į kitą pozą, aš imu murmėti „m-m-m?“ ir pasuku savo galvą į šoną. Deja, jis ne visada mane supranta“. (Kristina, 28)

Ji sako: „Oho, man tai patiko!

Galima pagalvoti, kad ji patenkinta savo partneriu. Iš tikrųjų, ji nori su juo pasikalbėti.

„Man patinka mylintis kalbėtis su partneriu. Man patinka kai jis komentuoja savo judesius, kai jis sako, ką jis žada daryti toliau, ką jis jaučia. Man gėda apie tai kalbėti (bent jau pradžioje), taigi sumurmu kažką panašaus į „O, Dieve“, ar „Oho“. Mano vaikinas jau žino, kad šitaip bandau jį prakalbinti“. (Laura, 29)

Ji bučiuoja partnerio ausį

Galima pagalvoti, kad ji nori būti panaši į Maiką Taisoną. Iš tikrųjų ji nori, kad partneris darytų tą patį.

„Aš galiu išprotėti iš malonumo, kai mano vaikinas bučiuoja mano ausį. Tikriausiai ausis yra viena mano erogeninių zonų. Kaip aš priverčiu savo partnerį laižyti man ausis? Viskas labai paprasta – aš pradedu bučiuoti ir laižyti jo ausis!” (Karina, 25)

Ji laižo savo lūpas

Galima pagalvoti, kad ji niekaip negali užmiršti tos plytelės šokolado, kurią suvalgė prieš atsigulant į lovą. Iš tiesų ji nori būti pabučiuota.

„Pabučiuok mane!” skamba seilėtai ir žeminančiai. Kai aš noriu būti pabučiuota, imu laižyti savo lūpas. Nė vienas sveiko proto vyras negalėtų to suprasti kitaip, todėl iš karto ima jas bučiuoti“. (Irena, 28)

Priešingai nei moterys, dauguma vyrų nesikuklina paaiškinti, ko mylėdamiesi jie nori ar nenori. Vis dėlto, jie galėtų tai daryti kiek švelniau. Žemiau pateikiami keli patarimai tiems, kuriems mandagumas nėra artimas.

Partneris nori, kad moteris liautųsi būti tarsi žaislinė lėlė ir bent kiek pajudintų savo nuostabų kūną:

Blogai: „Beje, kada nors girdėjai dainą „Judink savo užpakaliuką“?“

Gerai: „Nagi, mieloji, nagi, padėk man. Ooooh!”

Partneris nori, kad moteris judėtų kiek greičiau ir aktyviau, smagindamasi su geriausia jo kūno dalimi:

Blogai: „Ar tu kairiarankė?“

Gerai: „Taip, taip! Nebijok, tu manęs nesužeisi! Taip, nagi, nagi!” (Nereikia bijoti per didelių emocijų ir džiaugsmo šūksnių)

Partneris nori, kad blogiausias jo gyvenime oralinis seksas virstų į kažką bent kiek įdomesnio:

Blogai: „O, mieloji! Nesuprantu, kaip tu gali gerti ir valgyti, turėdama tokias nejudrias lūpas ir liežuvį!”

Gerai: „Tu nuostabi! Tu brangakmenis! Dievaži, tu darai tai nuostabiai”.

Svarbu pagirti ir padrąsinti partnerę. Tuomet ji norės daryti viską dar geriau!

Partneris nori, kad moteris patirtų orgazmą, nes daugiau susilaikyti negali:

Blogai: „Turi penkias minutes baigti!“

Gerai: „Pasakyk man, ko nori, ir aš viską padarysiu! Myliu tave ir noriu, kad būtum su manimi laiminga“.

Kai kurios sentimentalios moterys patirs orgazmą vien nuo tokių mielų žodžių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
gerass :)
Tobulas straipsnis, tikrai LABAI daug tiesos!
Naujas komentaras