Ar paprasta išlaisvinti seksualines fantazijas?

 
Vyrų ir moterų seksualinės fantazijos bei elgesys, kurio tikimasi iš partnerio, dažnai skiriasi, todėl tarp parterių gali atsirasti nesusipratimų.

Kai moteris kalba apie seksualines fantazijas, ji dažniausiai omenyje turi įsivaizduojamus tam tikrus vaizdus ar veiksmų, kuriuos ji atliktų mylėdamasi, scenarijų.

Taigi ji gali būti paprasčiausiame miegamajame priemiestyje esančiame name kartu su savo ilgamečiu sutuoktiniu, tačiau jos vaizduotė gali sukurti vaizdą, kad ji yra Rytų princesė hareme, kurią paima šaunusis ir galingasis valdovas, ar kažką panašaus.

Moterys retai įsivaizduoja tai, ko jos tikisi ar net tai, ką norėtų, kad nutiktų.

Moterys pakankamai dažnai įsivaizduoja savo išprievartavimą. Tai tikrai, tikrai nereiškia, kad jos norėtų tokios patirties realybėje. Veikiausiai moteris tokios svajos išlaisvina, nes tai padeda joms peržengti tam tikrus draudimus.

Jei jos gali įsivaizduoti, jog yra verčiamos mylėtis, jos gali daugiau atsipalaiduoti ir labiau mėgautis seksu. Be to, įsivaizduojamas išprievartavimas toli gražu neprilygsta tikram išprievartavimui, kuris neatsiejamas nuo didžiulio skausmo, teroro ir pažeminimo.

Moterys tai labai aiškiai supranta, todėl pasilaiko seksualines fantazijas sau. Net jei jų svajonės yra pakankamai santūrios, jos nerimauja, kad pasidalinusios jomis su savo partneriu jos įžeis jo jausmus ar privers jį jaustis nepilnaverčiu.

Paprastai slaptos moterų seksualinės fantazijos padeda joms mėgautis seksu, dėl kurių jos neturi jaustis kaltos, kad ir kokios baisios jos yra. Jei paklaustumėte apie ką svajoja vyrai, dažniausiai sulauksite tokio atsakymo, kurį paprasta pritaikyti praktikoje.

Kur kas mažiau tikėtina, kad tai bus egzotiška svajonė, o veikiausiai kokia nors sekso technika, kuria jis ypač mėgaujasi, tačiau ji nėra tokia priimtina jo partnerei. Taigi vyrai sako, jog jų seksualinės svajos yra oralinis seksas, vaidmenų žaidimai ar grupinis seksas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras