Ar pasitiki savo vibratoriumi?

09a49ead-74c6-420a-a917-913ca34f81f0-shutterstock_1307935906-1.jpg
 
Moterys, kurios pasitiki savo vibratoriais gali pajausti didesnį seksualinį pasitenkinimą ir pasiekti daugiau orgazmų.

Teigiamo mąstymo galia buvo įrodyta jau daugybėje gyvenimo spektrų, o dabar norėtumėme į šį sąrašą pridėti dar vieną: seksualinį pasitenkinimą. Kalbant konkrečiau, pridėkime vibratorius. 

Taip, tikėjimas savo vibratoriaus galia, o tuo pačiu ir galimybė pasiekti orgazmą, veda į didesnį seksualinį pasitenkinimą, teigiama neseniai atliktame Indianos universiteto Seksualinės sveikatos skatinimo centro tyrime. Mokslininkai siekė išsiaiškinti ne tik tai, ką apie savo seksualinio pasitenkinimo žaisliukus mano amerikiečiai, bet ir tai, kaip sekso kokybė priklauso nuo nuomonės apie vibratorius.

Tai, ką jiems pavyko išsiaiškinti iš tikrųjų intriguoja. Maždaug 75 proc. moterų ir 80 proc. vyrų apklausoje atsakė, kad jie mano, jog vibratoriai padeda moteriai pasiekti orgazmą ir yra „sveika dalis daugybės moterų seksualiniame gyvenime“. Tik mažiau nei 10 proc. tikino, kad moterys tampa priklausomos nuo vibratorių, jei nori pasiekti orgazmą, arba jie „baugina moterų partnerius“.

O čia kai kas tikrai pikantiško – mokslininkai taip pat atrado, kad pozityvus mąstymas apie vibratorius buvo susijęs su aukštesniu seksualinio pasitenkinimo lygiu. Moterys, kurios naudojo vibratorių per pastarąsias 30 dienų (ir pasitikėjo jo jėgomis!) atsakė stipriau susijaudinančios ir labiau sudrėkstančios. O geriausia, jos patyrė daugiau orgazmų ir lytinio akto metu jautė mažiau skausmo. 

Tuo tarpu moterys, kurios naudojo vibratorius, tačiau buvo neigiamos nuomonės apie juos, nejautė jokio seksualinio pasitenkinimo padidėjimo.

Prieš išeinant ir nusiperkant savo vibratorių, derėtų žinoti dar kelis dalykus. Mokslininkai tiki, kad moterys, kurios pozityviau galvoja apie savo kūną ir seksą yra dažniau linkusios naudoti vibratorius  ir turi mažiau seksualinių problemų, kas ir gali lemti tokius rezultatus.

Lygiai taip pat, moterys, turinčios didesnį lytinį potraukį, gali būti labiau seksualiai patenkintos iš esmės ir yra linkusios naudoti vibratorių. Taigi, jei jūsų netenkina esamas seksualinis pasitenkinimas, nebūtinai galima tiesiog pasakyti: „Eik, nusipirk vibratorių“.

Vis dėlto, tikrai nieko blogo –pabandyti! 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras