Ar seksas trise gali sugriauti santykius?

 
10 komentarai
Vyrai turi daugybę įvairiausių fantazijų. Yra fantazijų, kur vyrai yra žymūs sportininkai, įžymybės ar šiaip alfa mega hyper vyrai ir t.t. Tuomet yra fantazijų, liečiančių seksą. Jeigu paklausi vyrų, kokia yra jų slapčiausia ir geidžiamiausia seksualinė fantazija, didžiausia tikimybė, kad išgirsi norą pasimylėti su dviem moterim tuo pačiu metu. Taip, kažkodėl daug vyrų retkarčiais svajoja būtent apie seksą su dviem moterim. Ar seksas trise gali sugriauti santykius?

Kodėl ne tik viena?

Spėju, kad viskas priklauso nuo vyro psichologijos. Juk viena moteris turi iš esmės tas pačias kūno dalis, kaip ir kita moteris. Tai kam vyrams dvi moterys, jeigu viena gali pilnai patenkinti visas užgaidas? Taip, suprantu, tai kvailas klausimas – tas pats, kas klausti, kodėl Bilas Geitsas neišėjo į pensiją uždirbęs pirmą milijardą. Vyrai, kurie mylisi su dviem moterim, susilaukia pagarbos iš jų bendraminčių. Vyras tokiu atveju jaučia pripažinimą, jaučiasi kažko pasiekęs, užkovojęs – pasijunta tikru mačo. O gal, vis dėlto, tiesa nėra tokia saldi?

Teko bendrauti su vyrais, kurie turėjo seksą trise ir visi turėjo panašų jausmą po “procedūros”… Gal nuskambės keistai, bet jie jautėsi nusivylę. Suprantat, fantazijos skirtos tam, kad atsirastų tikslas bei ambicijos, tačiau fantazijos įgyvendinimas gali turėti visiškai kitokį atoveiksmį, negu buvo svajota.

Kai fantazija išsipildo, nelieka to jaudulio ir geismo… Tenka galvotis naują fantaziją, nes seksas trise jau išbandytas ir fantazuoti neapsimoka. Fantazijos paskirtis slypi tame, kad žmogus fantazuodamas gali atitrūkti nuo realaus gyvenimo. Kai tik mūsų fantazijos (bet ne tikslai) tampa realybe, mes netenkame slaptos vietos, kurioje galėdavom ilsėtis nuo kasdienybės streso. Jeigu Tu pagalvosi apie pasekmes, kurios gali atsirasti po sekso trise, suvoksi, kad ne taip viskas gražu, kaip atrodo interneto platybėse: tau gali atsirasti nusivylimo pojūtis bei prarastų ambicijų pasekmės, o tavo partnerei gali kilti nepasitikėjimas tavimi ir paprasčiausias pavydas. Gerai pagalvok, ar nori taip rizikuoti savo santykiais!

Ar trys – tai minia?

Į seksą aš žvelgiu realistiškai. Kiek aš beaiškinčiau vyrams apie visas galima pasekmes, jie vis vien manęs nesiklauso. Beveik kiekvienas vyras, atsiradus progai, užsiims seksu trise. Yra tikimybė, kad tam tikru metu, tavo mergina specialiai iškels tokią temą (sekso trise) tau paerzinti ir patestuoti. Ir ties tokia vieta vyrų smegenys nustoja veikti, kadangi visas kraujas pradeda emigruoti iš šiaurės į pietus – vyras pradeda siekti fantazijos įgyvendinimo. Ko vyrai dažniausiai nesuvokia – moterys dažniausiai specialiai užveda panašius pokalbius siekdamos patikrinti vyrą, sužinoti jo slaptas fantazijas ir panaudoti jas prieš jį.

Moteriai dalinimasis savo draugu/vyru su kita moterimi – ne itin malonus ir priimtinas būdas dar daugiau malonumo suteikti savo partneriui. Normaliam vyrui jo moters dalinimasis su kitu vyru – tas pats, kas matyti savo partnerę prievartaujamą prieš jo akis – gali padaryti neatstatomą žalą psichikai.

Jeigu tu pasiūlysi merginai grupinį seksą, tu sulauksi labai ekstremalaus atsako. Arba ji supras tavo geismą, arba reakcija bus visiškai neigiama. Ir net jei moteris supras tave, vis vien ją lydės dvejonės ir nepasitikėjimas, nes tu prisipažinai, kad trokšti kitos moters. Jeigu tavo mergina reaguos neigiamai, ji galvos, kad tu esi jai neištikimas ir ji nesugeba visiškai tavęs patenkinti. Bet kuriuo atveju jūsų santykiai pasikeis. Jie nebūtinai nutrūks, tačiau laikui bėgant jūs garantuotai susidursite su pasitikėjimo problemomis.

Ar verta tai daryti? Kai kurie vyrai negalvodami sako “Taip. Bent kartą gyvenime vyras turi tai patirti”. Galbūt jie teisūs, tačiau tokiu atveju neverta panašių fantazijų įgyvendinti su mylimu žmogumi. Mano patarimas labai paprastas: jeigu Tu myli savo partnerę ir matai perspektyvą santykiuose, jokiu būdu nesiūlyk jai grupinio sekso (sekso trise). Pasilaikyk savo fantazijas… Tegul jos ir lieka fantazijom, nes be jų gyvenimas taps šiek tiek blankesnis.

Ar seksas trise gali sugriauti santykius? Taip! Bet kuriuo atveju moteris ims tavęs pavydėti, mažiau tavimi pasitikės ir labiau įtarinės, jog tu esi jau neištikimas. Aš rekomenduoju jokiu būdu nesiūlyti ir vengti temų apie seksą trise su savo numylėtine. Jeigu esi vienišas, tuomet, kaip sakoma, esi laisvas daryti ką nori. Jeigu ryžaisi santykiams, elkis atsakingai ir būk vyras, o ne mačo. Vyriškumas – labai plati sąvoka ir greitu metu aš apie ją pakalbėsiu, tačiau vyriškumo ir sekso tema galiu tarti štai ką: tikras vyras – ne tas vyras, kuris gali kiekvieną naktį patenkinti skirtingą moterį, o tas, kuris sugeba tą pačią moterį kasnakt nudžiuginti nepakartojamu seksu.

 
Komentarai (10)
Ax, bet tai ir klausimas "ar gali sugriauti?", o ne "ar visada sugriauna?". Ačiū D., kad pas Jus viskas gerai :)
Tikrai straipsnis, vien tik autores nuomone.Komentaruose atsiliepimai tik prijaučiantis autoriai.Ko tai nėra komentaru tai išbandžiusiu.Mes tai esame išbande ir kažkodėl mūsų santykiai nenutrūko,manau esant progai pakartotume.O jei šeimoje nėra sutarimo,santykiai gali nutrūkti ir dėl kitų priežasčių.
man atrodo tai kiekvienos poros reikalas,jei visems gerai tai kodel gi ne.
Kodėl virėjai neaiškina pilotams, kaip valdyti lėktuvą? Ar padavėjai nemokina advokatų, kaip laimėti bylą? Tai ne jų kompetencijoje. Taigi, ar moteris tikrai turi užtektinai kompetencijos teigti, kas dedasi vyro galvoje?
Drįsčiau ginčytis su autore, nes ji išvadas padarė is savo varpinės. Jeigu jos paklausčiau ar ji turi pažįstamų propaguojančių grupinį seksą, ar bent bandžiusius, atsakymas turbūt būtų "nežinau" nes ji to nedrįso paklausti arba net nesidomėjo. Jei kalbėsiu tik iš savo varpinės, tada straipsns yra niekinis, nes mūsų poros nepasiekė autorės minėtos, galimos problemos :)Sutinku tik su tuo, kad visada viskas pirmą kartą įdomiau nei antrąjį ir t.t.
O jeigu kalbam apie tikrą vyrą, tai kas yra lengviau: nustebinti kiekvieną vakarą kitą moterį ar tą pačią moterį kiekvieną vakarą :)Vat kai atsibosta, pavargsti skirtingas stebinti, tada ir susirandi ramų uostą, pageidautina apsaugotą nuo bangų ir audrų.
Labai teisingas straipsnis ... po to kai mano vyras prabilo apie tai , as pradejau ji itarineti ir pavyduliauti be priezasties :(
Geras straipsnis :) Yra naudingų patarimų ir tikrai vertas skaitymo :)
Manau, kad gali. Net turiu pavyzdžių aplinkoj.
Strp. yra gerų patarimų.
Viskas aiskiai ir idomiai pasakyta.
Idomiai cia parasyta, bet tiesos sios autores zodziuose yra
Naujas komentaras