Ar verta merginai pavydėti vibratoriaus?

Stocksy_txp5f3fcae7wuY000_Small_550261.jpg
 
1 komentaras
Ką pirmiausia pamanys vyras kai įžengęs į naujai sutiktos moters kambarį pamatys ant naktinio staliuko stovintį dildo? Nustebsite, apsidžiaugsite, kokia bus Jūsų reakcija?

Teisingo atsakymo nėra, bet iš to spręsti apie savo draugę tikrai nereikėtų. Žinoma, moteriai galbūt derėtų šiuos žaisliukus laikyti ne tokioje matomoje vietoje, jeigu jai svarbi vyro nuomonė apie ją. Juk užsukus į naujo draugo kambarį dažna mergina tikriausiai neapsidžiaugtų pamačiusi krūvą pornografinių žurnalų ar prezervatyvų.  Aišku, pagirtina, kad tokie radiniai byloja apie saugius santykius, tačiau kaip bebūtų ir ką besakytų moterys, jos vyrams nori būti vienintelės ir nepakartojamos, o besimėtantys prezervatyvai tikrai neleis jai pasijausti išskirtine.

Taigi, o kaip yra su moters kambaryje esančiais radiniais – vibratoriais ir kitais sekso atributais? Ką galvoti vyrui visa tai išvydus? Jei jau taip atsitiko, o mergina ar moteris krito Jums ne tik į akį, bet ir į širdį – nepanikuokite. Tai visai nereiškia, kad ji yra pasileidėlė ir kekšė. Tiek pat kiek ir vyrams, taip ir moterims svarbu patenkinti savo seksualinius poreikius, o kaip tai padaryti jei tinkamo vyro reikiamu momentu tiesiog nėra? Tad vadinasi pasisekė abiems, jūs turite galimybę pasimėgauti audringu seksu, o kodėl į visa tai dar neįtraukus ir naujosios draugės žaislų?  

Jei moteris naudoja sekso žaisliukus ir turi ne vieną vibratorių, tai visai nereiškia, jog ji yra jų vergė ir, kad seksas su vyrais moters nedomina. Tiesiog ne kiekvienas turi antrąją pusę, tačiau dėl to juk nedingsta noras mylėtis. Juk nuostabu jei į masturbacijos žaidimus moteris gali įtraukti jai patinkančius žaisliukus  ir taip patenkina sveiką sekso poreikį.

Nepaisant to, mūsų visuomenės nemaža dalis vis dar smerkenčiai žiūri į tokius daikčiukus ir juos prilygina net seksualiniams iškrypimams, tačiau nerimauti tikrai nėra dėl ko. Sąžinė neturėtų graužti nei vieno besimasturbuojančio asmens.

Jei Jums nepatinka, jog jūsų mergina naudoja vibratorių, verta pasvarstyti kodėl. Ar ji tiesiog bando pakeisti Tave, ar tiesiog nori būti nevaržoma. O ar ne apie tokią merginą visada svajojote?


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
KĄ GALIU PASAKYTI ,KAD TAI PUI KU AUKSINIAI ŽODŽIAI
Naujas komentaras