Atmintinė siekiant orgazmo

The-Orgasm-Myth-Nicole-Daedone-Stocksy_txp7f9387b5v8w100_Medium_849000-1024x780.jpg
 
Kas gali būti geriau nei orgazmas? Tik daugkartinis orgazmas! Pasirodo, tam, kad tokį gautume, nebūtina parinkinėti maistą arba vaikščioti visą dieną erotiniais apatiniais. „Superorgazmą“ galima susiplanuoti ir organizuoti. Tik lovoje reikia surasti tinkamą pozą.

MOTERIMS

Daugkartinis orgazmas

Dažniausiai tokį galima pasiekti jaudinant G tašką, kuris yra viršutinėje vaginos dalyje. Stimuliuoti jį galima pozicijoje „vyras iš nugaros“: ypač tinkama poza, kai moteris stovi ant kelių lovoje, o vyras šalia jos ant grindų. Taip pat šią jautrią vietą galima jaudinti „pareigūno pozoje“, kai merginos kojos yra ant vaikino pečių (galima po kryžkauliu pakišti pagalvę). Norint paveikti šią jautrią sienelę rekomenduojama ir tokia poza, kai gulėdama ant nugaros moteris sulenkia kojas. Kad įvyktų daugkartinis orgazmas, vyras turi veikti savo peniu tašką G ir tuo pat metu pilvo srityje masažuoti gimdą. Jei moteris dar nerado savo G-taško, tam geriausias pagalbininkas - Didysis G.

Besitęsiantis orgazmas

Jis pasiekiamas kai jaudinamas gimdos kaklelis, kadangi čia yra labai daug nervinių galūnių. Kodėl dauguma moterų nejaučia tokio orgazmo? Paprasčiausiai todėl, kad vyriškas organas nepasiekia gimdos kaklelio. Tokiam orgazmui ideali poza „moteris viršuje, vyras ant nugaros“. Paslaptis yra ta, kad reikia atsilenkti atgal, galima atsiremti rankomis į vyro kojas. Tokioje pozoje gimdos kaklelis stimuliuojamas geriausiai. Jūs turėtumėte keisti aktyvius judesius lėtais, o prieš orgazmą juos nutraukti, kad netrukdytumėtė vaginos susitraukinėjimams. Galima taip pat atsigulti ant nugaros ir pritraukti prie pilvo sulenktas per kelius kojas. Vyras turi prilaikyti jus už šlaunų ir atlikti gilias bei stiprias frikcijas.

Ryškus orgazmas

Jis pasiekiamas, kai stimuliuojamas klitoris. Po to, kai jūs pradėsite užsiimti seksu misionieriaus pozoje, reikia suglausti kojas – taip jūs pasieksite maksimalų penio poveikį klitoriui. Taip pat tinka poza „moteris viršuje“, kai jūs pasilenkiate į priekį ir visu kūnu prisiliečiate prie partnerio. Vyro judesiai turi būti lėti, judant sukamaisiais judesiais – būtent tokia stimuliacija atveda iki ryškaus klitorinio orgazmo. Sekso metu maksimaliai atpalaiduokite tarpvietės raumenis – tai leis jums perjungti intymius receptorius, ir klitoris taps jautresnis stimuliacijai. Jei jums nepatinka lovoje veikti aktyviai, pasirinkite pozą „vyras iš nugaros“ – taip vyras gali jaudinti klitorį pirštu. Tiks bet kokia poza, kurioje jūs turite galimybę apsivyti kojomis partnerį, o jo penis lies jūsų klitorį.

„Dvigubas“ orgazmas

Tai vaginalinio ir klitorinio orgazmo pojūtis. Už vaginalinį orgazmą yra „atsakingas“ raumuo – kontriktorius, esantis apatinėje vaginos dalyje. Jei šis raumuo neišvystytas, moteris negali patirti vaginalinio orgazmo.Treniruoti stebuklingą raumenį galima, reguliariai treniruojantis – po 20-30 kartų per dieną įtraukinėti apatinį įėjimą arba keletą sekundžių sulaikyti šlapimą šlapinantis. Treniruotis galima ir lytinio akto metu – vienu metu suspausti kontriktorių ir kelti dubenį. Receptoriai, atsakantys už vaginos jautrumą, yra ne kažkur jos gilumoje, bet prie pat įėjimo. Todėl partneris turi pagal galimybes savo organą įvedinėti ne taip giliai, o jūs – suspausti vaginos raumenis kiek galima stipriau. Vienu metu jūs arba vyras turi veikti klitorį. „Dvigubas“ orgazmas galimas tokiose pozose, kai penis įeina negiliai, tarkim, kai jūs esate vienas prieš kitą veidu arba kai vyras guli ant lovos, o moteris yra viršuje, veidu į jo kojas.

Sekso metu vyras turi veikti klitorį sukamaisiais judesiais, pradėdamas šiek tiek žemiau ir judėdamas taip, kad atsivertų klitorio „kapišonas“. Pagalba pasiekiat tokį ordazmą su sekso žaislais, labiausiai tam tinka We-Vibe Sekso žaislai poroms.

VYRAMS

Besitęsiantis orgazmas

Egzistuoja nuomonė, kad tik moteris gali justi besitęsiantį orgazmą, o vyro malonumas tęsiasi tiek, kiek trunka ejakuliacija, t.y. keletą sekundžių. Vis dėl to sėklos išsiveržimas ir orgazmas – tai skirtingi dalykai. Kitaip tariant, po sėklos išsiveržimo vyras dar ilgai gali mėgautis ugninga iškrova. Orgazmas trunkantis iki dviejų minučių įmanomas, jei vyras išmoks prailginti patį lytinį aktą. Esmė yra ta, kad reikia išmokti privesti save iki orgazmo ribos, tačiau paskutiniu momentu sulėtinti arba nutraukti frikcijas. Sulaikius ejakuliaciją, galima toliau tęsti frikcijas – ir taip daryti keletą kartų. Du-trys sulaikymai prailgina lytinį aktą keletai minučių, o tai yra be galo svarbu ir jūsų partnerei. Tuo tarpu vyras pajunta labai ryškią iškrovą, kadangi sperma išsilieja su didele jėga ir ilgiau veikia nervines galūnes.

Daugkartinis orgazmas

Žinoma, kad vyriška prostata yra labai jautri stimuliacijai. Tiesa, veikti ją galima tik tuomet, kai vyras yra labai susijaudinęs ir artėja prie orgazmo, kadangi lytinio akto pradžioje jis gali justi ne itin malonius pojūčius. Pagal tyrimus, daugkartinį orgazmą vyras gali jausti gulėdamas ant šono, kadangi taip yra atpalaiduojami reikiami organai. Kai vyras artės prie orgazmo, moteris turi lengvai masažuoti prostatą (ji yra tarp anuso ir apatinės kapšelių dalies) sukamaisiais judesiais. Prostatos stimuliacija po orgazmo sumažina atokvėpį tarp lytinių aktų. Taip vyrui net nereikia „pasiilsėti“ po ejakuliacijos, ir jis gali toliau tęsti lytinį aktą, kitaip tariant, patirti keletą orgazmų iš eilės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras