Atrastas dar vienas moterų jaudulio taškas

 
2 komentarai
Naujas pasitenkinimo taškas

Kol visi karštai aptarinėja G-taško temą, sekso tematikoje atsirado ir dar viena tema – taškas PS. Jei pirmąją zoną reikia stimuliuoti priekinėje vaginos sienelėje, maždaug 5 cm nuo įėjimo, tai taškas PS įsitaisęs tarpvietės gilumoje tarp genitalijų ir išange.

PS zona jautri pati savaime, be to, prideda malonių pojūčių, kai yra stimuliuojama vagina arba anusas, išsidėstę šalia.

Šią zoną galima stimuliuoti minkštais ritmingais judesiais, pirštu arba kitomis kūno dalimis. Vis dėl to, nereikėtų į tai žiūrėti kaip į panacėją siekiant orgazmo. Kai kuriems ši stimuliacija gali nepasirodyti maloni.

Seksas pašalina stresą

Seksas gali būti geriausia priemonė stresui pašalinti. Lytinis aktas teigiamai veikia svarbiausias psichologines organizmo funkcijas. O taip pat mokslininkai paneigia plačiai paplitusią nuomonę, kad sportininkams būtinai reikia atsisakyti sekso prieš varžybas.

Priešingybės netraukia

Paskutiniai tyrimai, kuriuose dalyvavo 300 santuokinių porų, įrodo, kad būtent charakterių sutapimas santykius paverčia patikimais ir patvariais.

SMS flitas leidžia užkariauti partnerį

SMS žinučių siuntimas pavirto į labai svarbų apžavėjimo instrumentą, mano psichologai. Tai labai svarbu tiems, kurie moka žaisti žodžiais.

Erotika – ne tik vyriška silpnybė

Tyrėjai nusprendė, kad vyrai ir moterys susijaudina per 30 pirmų sekundžių, žiūrėdami sekso scenas. Tiems, kas mano, jog vyrams kenkia erotinių ar porno filmų žiūrėjimas, siūloma patiems tai išbandyti ir įvertinti rezultatus, kurie nustebintų ir pačias ciniškiausias moteris.

Svarbiausiai – kalibras

Kai kokios naujovės gali nuvilti kai kuriuos vyrus ir atverti jiems naujus kompleksus: pasirodo, 90 proc. apklaustų moterų penio storis yra žymiai svarbesnis siekiant orgazmo, nei jo ilgis. Plati penio apimtis geriau stimuliuoja klitorį ir visiškai užpildo vaginą. Beje, ir penio apimtis nėra „auksinis raktelis“ į malonumo viršūnę. Dauguma tyrimų parodė, kad vagina prisitaiko prie individualių penio savybių, kad atitiktų jo dydžius.

Sekso ir telefono suderinamumas

30 proc. vyrų ir 43 proc. moterų mano, kad galėtų atsiliepti į telefoninį skambutį lytinio akto metu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Oo kaip faina
Tašką PS stimuliuoja maskatuojantys kiaušai
Naujas komentaras