Atsitiktinis seksas: kaip nesugriauti malonumo?

4834055(1).jpeg
 
Nei tikėjimas vienintele didžiąja meile, nei polinkis į trumpus aistringus romanus neturėtų jums sutrukdyti patirti sekso malonumų. Visa, ko reikia - tai pažvelgti į savo santykius teisingu kampu.

Seksualinė revoliucija - jau praeitis, emancipacija - įvykęs faktas, sulyginęs vyrų ir moterų teises. Bene vienintelė teisė, dėl kurios moterims vis dar tenka pakovoti - tai teisė į seksą be įsipareigojimų.

Ir nesakykite, kad tokią teisę moterys taip pat jau turi seniai. Nors ir gyvename feminizmo idėjoms palankiame amžiuje, dvigubi standartai kalbant apie seksą vis dar egzistuoja. Vyras, suviliojęs kelias dešimtis moterų, laikomas pleibojumi ir patraukliu alfa patinu. Moteriai analogiška patirtis vis dar biografijos nepuošia. Ir net nenustygstanti vietoje Samanta Džons iš "Sekso ir miesto" nepajėgė išblaškyti visuomenės prietarų: moteris, praktikuojančias laisvą meilę, vis dar priimta smerkti ar bent jau jų gailimasi.

Pasak sociologų, vidutinė statistinė moteris per visą savo gyvenimą atsiduoda šešiems partneriams. Ir tai - ne tik baimė būti pasmerktai visuomenės. Vienai ieškoti atsitiktinių malonumų trukdo skrupulingumas, kitų paprasčiausiai nejaudina seksas be gilesnių jausmų. Beje, kaip tik pastaroji savybė laikoma išskirtinai moterišku požiūriu į seksą.

Nepaisant to, kad "pasileidėlės" nuolat susilaukia kritikos, moterys, kurioms būdingas "vyriškas" požiūris į seksą - anaiptol ne retenybė. Pasak statistikos, 17 procentų moterų, kurių amžius - iki trisdešimties metų, yra pasirengusios seksui per pirmąjį pasimatymą, o tarp moterų, perkopusių 30 metų slenkstį, tokių entuziasčių - jau 29 procentai! Taigi kovoti ar ne už teisę į laisvą seksą - kiekvienos moters asmeninis reikalas. Svarbiausia - kad tokiu atveju seksas būtų saugus ir priimtinas abiems partneriams.

Jei neįsivaizduojate sekso be meilės

Daugiau atlaidumo! Teisti ir smerkti - neverta. Jūsų subtilus požiūris į seksą nedaro jūsų nei geresne, nei blogesne už kitus. Todėl moralizavimą palikite praeities epochoms. Ir atsikratykite pernelyg pretenzingų vilčių: "Maniau, kad tarp mūsų viskas rimta, juk mes - mylėjomės! O jis ir vėl savaitgalį leidžia su draugais ir dar nepasiūlė gyventi kartu (neišsiskyrė, nepristatė jūsų savo mamai)" Atpažinote tokiuose svarstymuose save? Vadinasi, metas keistis. Moterys, kurios pernelyg rimtai vertina seksą, įsitikinusios, kad su jomis lovoje atsidūręs vyras jau savaime prisiima daugybę įsipareigojimų. Pamąstykite logiškai: jei jokių įsipareigojimų iš anksto neaptarėte, visa idilė baigiasi vos jūsų aistros objektas išlipa iš lovos.

Niekada nesakykite "niekada". Visiems tenka suklysti. Ir jei, prieštaraudama savo principams, vis dėlto atsidūrėte lovoje jau per pirmąjį pasimatymą su menkai pažįstamu vyru, nesigėdykite to, kas įvyko. Užduokite sau paprasčiausią klausimą: ar jums buvo gera? Jei atsakymas - "Taip!", vadinasi, viskas puiku. Pasak mokslininkų, šiuolaikinės moterys turi vidutiniškai tris kartus daugiau partnerių nei jų bendraamžės turėjo 1960 - aisiais.

Jei seksas jums - tik seksas

Ieškokite santykių be įsipareigojimų už savo pažįstamų rato. Draugai, draugų draugai, juolab kolegos - ne pati tinkamiausia kandidatūra vienos nakties nuotykiui, nes tai gali komplikuoti jūsų santykius ateityje, o bendrauti vis tiek reikės. Mėgaukitės seksu ir neleiskite moralizuotojams gadinti jums malonumo. Taip, jums patinka seksas, o įsipareigoti nenorite. Tai - jūsų gyvenimas ir jūsų asmeninis pasirinkimas. Ir taip, tai visiškai normalu - kaip ir visa, kas vyksta tarp dviejų suaugusių žmonių abipusiu sutikimu. O jei tik po aistringo sekso suvokėte, kad būtų malonu pažintį su tuo žmogumi pratęsti - kodėl gi ne? Seksas - ne tokia jau prasta įžanga į tolimesnius santykius!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras