Atsitiktinis seksas: Taisyklės

DIIk01fXYAAyKo5.jpg
 
Neseniai nutraukėte santykius, tačiau nesate pasirengę nutraukti seksualinio gyvenimo? Na, laimė, yra prezervatyvai, tad atsitiktinis seksas gali būti išeitimi. Štai kelios taisyklės:

Seksas ir meilė

Atsitiktinis seksas nėra tinkamas tiems, kam seksas yra tapatus su romantiškais įsipareigojimais ir visuomet simbolizuoja meilę. Seksas ir meilė yra skirtingi dalykai. Žinoma, jie yra susiję, tačiau lygiai taip pat, kaip galite mylėti be sekso, taip ir seksas gali būti nepadori, laukinė, jausminga, varanti iš proto patirtis... be meilės.

Jei negalite ar nenorite atskirti sekso ir meilės, atsitiktinis seksas jus skaudins. Būkite atidūs savo jausmams, niekada nebandykite seksu pakeisti meilės, kurios iš tikrųjų norite. Būkite nuoširdūs ir viskas bus gerai.

Kaltė

Lygiai taip pat, jūs neturėtumėte per daug jaudintis ar kaltinti savęs dėl sekso. Jokios minties, kad tai yra negerai. Jokių “geros mergaitės to nedaro”. Tiesa ta, kad yra ir daugybė vyrų, kurie per daug jaudinasi dėl atsitiktinio sekso. Toks požiūris dažniausiai atsiranda per socialinį, moralinį ir religinį auklėjimą vaikystėje, tačiau čia jis nėra labai reikalingas, nebent, jums patinka kaltės jausmas. Jei jūs jaučiate kaltę dėl sekso, dėl atsitiktinio sekso, ir vis tiek tai darote, po kurio laiko galite patys sau atrodyti pigūs ir sutepti. Tai nėra gerai.

Žinoti rezultatą

Tam, kad išlaikytumėte gerą psichologinę būseną, neturėtumėte į tai žiūrėti kaip į itin svarbų dalyką. Vis dėlto, tam tikras socialinis, moralinis ir religinis auklėjimas vaikystėje turi tam didelę reikšmę.  Gali rastis ir tam tikrų praktinių pasekmių, liudijančių fatališką potraukį, tad iš esmės svarbu įsitikinti, kad jis ar ji, jūsų atsitiktinis sekso partneris, nesitiki nieko daugiau kaip trumpas romanas.

Tiesiog paklauskite: “Juk mes tik smagiai leidžiame laiką, tiesa? Jokių įsipareigojimų? Mes tik gėrėsimės vienas kitu, tarsi rytojaus nebūtų, tiesa?”

Tikriausiai įsivaizduojate, kad drąsa jūsų siekių atžvilgiu gali suteikti vakaro eigai tam tikro žavesio.

Rasti progą

Žinoma, gali būti ir taip, kad vakaro pabaigoje paprasčiausiai su draugu ar drauge įvirstate į lovą ir nusprendžiate, kad, be kita ko, galite ir pasimylėti.

Antraip, gali būti ir taip, tik eigoje suprantate, kur visa tai veda.

Tokiu atveju, leiskite sau pajusti prabangą. Elkitės taip, tarsi jums nėra ribų. Susikurkite vakarą kaip filme. Jei paprastai vakare gurkšnojate kelis alaus – išbandykite šampaną ir / ar kokteilius. Pasivažinėkite rikša arba, jei įmanoma, pajodinėkite parke arkliais. Darykite dalykus, kurie priverčia jus abu kikenti. Gatvėje nupirkite rožę – tačiau nieko įpareigojančio ar brangaus. Vienai nakčiai gerame viešbutyje netgi galite virsi ponu ir ponia Smith.

Kalbant apie grįžimą į vieno iš jūsų namus – taip, tai turi būti maloni aplinka, tačiau nesijaudinkite, jei neplanavote turėti intymių svečių. Glamonės tuo metu, kai įeinate pro duris, turėtų nustatyti tinkamą toną.

Instinktai ir jausmai

Atsitiktinis seksas gali būti kur kas primityvesnis nei tas, kuriuo užsiimate su kuo nors, ką įsivaizduojate kaip ilgalaikį savo partnerį. Bet, ko gi čia nerimauti? Jei rytojui atėjus jūs abu norėsite padaryti tai dar kartą – puiku. Jei ne – žinote, kur yra durys.

Tai gali būti tikras seksualinių instinktų išlaisvinimas su maksimaliais ištvirkavimais. Taisyklė: leiskite sau daryti tik tai, ko norite.

Užsiiminėjant atsitiktiniu seksu gali būti lengviau fantazuoti, nes toks seksas jau savaime gali būti tam tikra fantazija. Galite įsivaizduoti, kad mylitės su kino žvaigžde, kuria  žavitės. Galite įsivaizduoti save esant tokiu meilužiu ar meiluže, kokiu norite būti. Fantazijoms čia atsiveria tikrai platus spektras.

Vis dėlto, su savo keistenybėmis, jei tokios jus traukia, elkitės atsargiau. Be jokių užuolankų atsineškite egzotiškiausius sekso žaisliukus ir staiga, tam nepasiruošusiam partneriui ar partnerei seksas gali pasirodyti tikrai bloga idėja. Ir tikrai, tikrai bloga idėja pasakyti taip, jei jie siūlo antrankius. Nesvarbu, kokie rožiniai ar pūkuoti jie bebūtų.

Kalbėkite

Dažnai sakoma, kad pirmas kartas niekada nebūna geriausias. Vienas iš būtų to išvengti – pokalbis. Kalbėkite, daug kalbėkite apie tai, ko jūs abu norite. Sakykite, ką norite, kad jie jums padarytų. Dar kartą: būkite drąsūs. Turite įvertinti tai, kad patinka kitam ir šiek tiek duodami, šiek tiek imdami, mėgautis seksu, kokio norite abu.

Su draugais?

Taip, įmanoma užsiiminėti seksu su draugais ir po to tokiais pat išlikti. Taip yra su viena išlyga: nei vienas iš jūsų neturėtų slapta norėti kažko daugiau: tapti ilgalaikiais partneriais, ilgalaikiais meilužiais. Įsitikinkite, kad taip nėra. Daugiausiai, ką galite padaryti su savo draugu – tai paklausti. Tad paklauskite.

Po visko

Jei seksas buvo geras, tikriausiai norėsite palaikyti kontaktą ir padaryti tai dar kartą. Galbūt, netgi sekančią dieną. Arba jūs galite norėti tiesiog praleisti naktį kartu, pasigaminti pusryčius, pasikalbėti ir išeiti.

Kitu atveju, jūs tikriausiai nenorėsite kartu sutikti ryto. Tokiu atveju geriausia išeitis – dingti iš ten naktį.

Jei norite, kad išeitų kitas asmuo, pasiūlykite iškviesti taksi. Jei tokia užuomina nesuveikia, paaiškinkite, kad rytoj jums sunki diena ir turite anksti keltis. Jei dar vakaro pradžioje žinote, kad norėsite, jog jis ar ji išeitų, iš karto pasakykite, kad jis ar ji negalės likti per naktį arba paprasčiausiai nesiveskite jų į savo namus.

Svarbiausia, būkite malonūs, kuo taktiškiau paaiškinkite tai, ko norite ir gerbkite kito norus.

Tuomet, atsipalaiduokite, jauskitės gerai, neprisileiskite nusivylimo ar neigiamų emocijų ir nebūkite pagyrūnais.

Saugumas

Prezervatyvai yra neabejotinai būtini. Saugumo klausimas visuomet turi būti priešakyje.

Turite paklausti savęs: ar šis žmogus yra pakankamai saugus, kad galėčiau su juo būti? Ar yra išprievartavimo ar smurto galimybė? Ar manęs nebandys apsvaiginti?

Niekada negalima atsakyti 100 proc. ir išprievartavimo galimybė neturėtų būti ignoruojama. Tai ypač svarbu jei esate mergina, praneškite patikimam žmogui, kur esate. Geriausia yra pasitikėti savo jausmais, apsvarstykite, ar yra tikrai taip, kaip galvojate, ir viską atšaukite, jei yra bent menkiausių abejonių. 

Suaugusiems.lt

Kaip vertinate atsitiktinį seksą?
 
Komentarai
Naujas komentaras