Be ko neapsieis seksas

 
1 komentaras
Šiek tiek pamirškite apie atodūsius ir vaikščiojimus mėnesienoje, apie lakštingalas, rožes ir kitą poeziją. Būkime nepoetiški ir pakalbėkime apie problemą, kuri tiek išplėtota, kad jei ne erotikos pramonė, žmonija vargu, ar iš viso daugintųsi.

Šiek tiek mechanikos

Jei norite, kad mechanizmas veiktų ir negestų, jį reikia karts nuo karto sutepti, nepamirštant besitrinančių detalių – tai jums rekomenduos bet kuris autoservisas. Motulė gamta, ruošdama homo sapiens dauginimosi metodą, žinoma, įsitikino, ar viskas apgalvota aukščiausiu lygmeniu.

Moterims prieš įeinant į makštį yra Bartolino liauka, ir moteriai susijaudinus, išsiskiria išskyros, be kurių lytinį aktą faktiškai atlikti neįmanoma (jei kažkas galvoja kitaip – ką gi, tegul pabando ir papasakoja). Vyrų įdirbis šiame rimtame reikale tiesiog juokingas – vienas kitas lašas, kurio užtektų sutepti galvutei. Tačiau vyrus visuomet traukia „drėgni ežerai“. Sudrėkus – vadinasi, susijaudinus, o susijaudinus – vadinasi, pasiruošusi mylėtis.

Kalbant apie intymias situacijas, pačios nemaloniausios juk ir būna tos, kai moteris nėra sudrėkusi. Protingas vyras susimąstys – ar tikrai jis geras meilužis? Kvailas – prikaišios moteriai, kad ji šalta kaip žuvis. O priežastys šioje situacijoje gali būti įvairios – stresas, per trumpa preliudija, hormonų sutrikimas, vaistų vartojimas... Tačiau nėra padėties be išeities: juk dabartinė sekso industrija garantuoja jums įvairiausius pojūčius.

Kiekvienam pagal skonį

Lubrikantai – tai seksualinė kosmetika, kuri rekomenduojama visoms sunkiai drėkstančioms moterims. Kodėl gi verta naudoti ne natūralų aliejų, bet lubrikantą? Žinoma, aliejus – puiku. Tačiau šiuolaikiniai lubrikantai palengvina ne tik sueitį, bet ir turi visą puokštę naudingų savybių. O rinktis juos reikia priklausomai nuo jūsų galimybių ir poreikių.

Tarkim, kaitinantis tepaliukas leis sutekėti kraujui į lytinius organus ir atitinkamai užkaitins jus pačius. Nuskausminamieji atneš daug džiaugsmo mėgstantiems analinį seksą. O jei persistengėte su analiniu seksu – prašom, jūsų poreikiams regeneruojantis tepaliukas, kurį sudaro natūralūs komponentai. Skonio lubrikantas padės oralinio sekso mėgėjams, tik nereikia jo tepti storai, kaip braškių uogienės ant rytinės duonos.

Taip pat yra tepalai, kurie leidžia pratęsti lytinį aktą – juo naudojasi vyrai, objektyviai vertinantys savo erotinį talentą. Tiesa, tokių mažoka.

O kas gi viduje?

Vandens pagrindo lubrikantai – pats praktiškiausias tepalas. Jie geri, nes puikiai dera su lateksiniais produktais, tarkim prezervatyvais. Jie greitai ir lengvai nusiplauna vandeniu netgi be muilo, netepa patalynės ir drabužių. Jie kaip taisyklė hipoalerginiai, kadangi jų pagrindą sudaro glicerinas.

Silikono pagrindo lubrikantai – patys slidžiausi ir veikia ilgiausiai. Nedidelės porcijos tepalo užteks ilgam. O jei susiruošėte užsiimti seksu vandenyje – be to netgi neapsieisite. Kiti pliusai: nesigumuluoja, o kontaktuojant su oru nedžiūsta. Tačiau tokį tepalą nusiplausite tik su šiltu vandeniu ir muilu. Ir pats didžiausias minusas – jokiais būdais negalima silikoninių lubrikantų naudotis, jei užsiimate seksu su prezervatyvu ir silikoniniais žaisliukais.

Riebalinio pagrindo lubrikantai – pats sunkiausias tepalas ir savo konsistencija primena riebų kremą. Dažniausiai tokie kremai naudojami masturbuojantis ir išoriniams kontaktams, pavyzdžiui, erotiniam masažui. Šis tepalas taip pat netinka kontaktui su prezervatyvu.

Saugumo taisyklės

Jei niekada nenaudojote dirbtinio tepalo, rekomenduojama vengti lubrikantų su „3D efektu“ ir rinktis kuo paprastesnį. Jei jums tai tiko ir patiko – eksperimentuokite toliau, priklausomai nuo to, kokias erotines fantazijas norite išpildyti. Tačiau jei iškyla tokios problemos kaip alergija ar bet koks sudirgimas, palikite savo eksperimentus ir rinkitės tik natūralų gaminį. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Dar galima spjauti, tik iš giliai reikia atsikrenkšti....
Naujas komentaras