Beprotiškiausios vietos pasimylėti

jis-ir-ji-5270d8e63b96e.jpg
 
1 komentaras
Kai liaudiškais terminais „rauna stogą“ arba tiesiog momento apimti norite pasinerti į aistros sūkurį, verta pasižiūrėti šias vietas, kuriose galite atsiduoti malonumams. Jos – skirtos ne visiems. Tik aštrių pojūčių mėgėjai gali išdrįsti tai išbandyti.

Stovėjimo aikštelė – tinka greitukams ir ne tik.. Nors viešos aikštelės ir daugiaaukščiai garažai dienos metu ir būna gana judrūs, kada tamsiau ir ten, kur nėra kamerų, galite nustebinti savo partnerę(-į) tiesiog griebdami vadžias į savo rankas. Jeigu esate tikrai drąsūs – dienos šviesa tik sustiprins pojūčius.

Ligoninė – tualetas, palata arba dar geriau – gydytojo kabinetas. Jeigu kažkuris partneris čia dirba – tai nebus taip sunku, tačiau patirtis bus tikrai jaudinanti. Nesibaiminkite prašalaičių, jie visada pasibels prieš įeidami pas daktarą.

Kino teatras -  visi paaugliai pasvajoja koks jausmas pirmą kartą pasibučiuoti sėdinti galinėje kino teatro eilėje. Tačiau koks jausmas daryti „tai“, ten – žino tik suaugę. Pasirinkite nepopuliarų arba neįdomų filmą ir užsiimkite patogias vietas. Visa kita – jūsų rankose.

Bažnyčia – dievobaimingiems arba prietaringiems – geriau nebandyti. Vis dėlto tas uždraustumo jausmas tikrai sujaudina kai kuriuos žmones ir jie seksu užsiima dievo akivaizdoje. Po visko -nepamirškite persižegnoti!

Stogas – nuosavų namų gyventojams, kurie neturi lygaus sodo teks ieškoti kitų vietų malonumams. Tačiau, gyvenantiems daugiabučiuose, o ypač aukštesniuose aukštuose arba žinantiems lengvai pasiekiamą stogą – lengvai pasiekiami ir įspūdingi kūniški malonumai. Saulėlydžio arba naktinio dangaus akivaizdoje tai bus ir karšta, ir romantiška.

Sniege – gulint čia nieko nenuveiksi, reikės stovėti. Apskritai, mylėjimasis stovint yra skirtinga patirtis, o kur dar seksas spaudžiant šaltukui. Bus smagu ir abu tikrai prisiminsite šį kartą.

Po kriokliu – čia, Lietuvoje galbūt ir sunkiau rasti krioklį, tačiau atostogaujantiems pietų kraštuose tai nebus taip sunku. Tyliai nusliūkinkite po šniokščiančia vandens siena ir atsiduokite vienas kitam.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Po Niagara :)))
Naujas komentaras