Beprotiškiausių seksualinių fantazijų penketukas

321bd748-2636-41fe-a585-eca4c2855962(1).jpg
 
Daugeliui smalsu sužinoti, kokių erotinių fantazijų turi vyrai ir moterys bei apie kokius sekso pagerinimus dažniausiai svajojama? Pastaruoju metu psichologai ir seksologai tam skiria vis daugiau dėmesio. Visai neseniai buvo atliktas anoniminis tyrimas kuriame dalyvavo 200 porų iš rytų Europos.

Tyrimo tikslas – įvardinti penkias populiariausias fantazijas. 

Daugiausia procentų surinko moterų  fantazijos. Paradoksalu, tačiau moterų mąstymas nuo vyrų išsiskiria tarpusavio panašumu. Daugelis tyrime dalyvavusių moterų įvardino penkias populiariausias erotines svajones ir taip užkopė į populiariausių fantazijų penketuką. 

Fantazija Nr. 1

Kaip paaiškėjo daugelis vyrų svajoja apie seksą su įžymybėmis. Tačiau tarp moterų, meilės aktas su pop muzikos dievaičiu nėra tokia populiari fantazija. Dauguma moterų nuo 18 iki 40 metų pirmenybę teiktų lesbietiškai meilei su savo geriausia drauge. 

Fantazija Nr.  2

Antroji populiariausia moterų erotinė fantazija – grupinis seksas su dviem vyrais ir viena moterimi. Tiesa, tarp vyrų grupinio sekso fantazija taip pat populiari, tačiau pastaraisiais metais moterys grupinio sekso įnorius diktuoja dažniau nei vyrai. Ko gero to priežastis glamonės. Juk keturios glamonėjančios rankos yra geriau nei dvi.  

Fantazija Nr. 3

Trečioji fantazija – BDSM ir paklusnumo tema. Pasirodo, ne tik vyrai, bet net ir drovios moterys svajoja apie tai! Daugiausia tokias fantazijas moterys sieja su surakinimu ir seksu užrištomis akimis. Apskritai, tokią moterų fantaziją psichologai sieja su grubaus sekso troškimu. Taigi, didelė tikimybė, kad moterį sužavės tokia sekso tema net jei ir nesate Michael Douglas ir filmo „Esminis instinktas“.

Fantazija  Nr.  4

Daugelis dailiosios lyties atstovių svajoja apie seksą viešose vietose arba ten, kur bet kurią akimirką gali kas nors pasirodyti. Populiariausios respondentų įvardinamos mylėjimosi vietos:  liftas, pavėsinės, viešieji tualetai ir parkai.

Fantazija Nr. 5

Penktoji fantazija, kuri yra neženkliai populiaresnė tarp moterų, nei tarp vyrų, tai ekstremalus seksas. Apklausos dalyviai nurodė dvi populiariausias sekso aplinkybes. Tai seksas automobilyje važiuojant didžiuliu greičiu ir mylėjimasis kelių tūkstančių kilometrų aukščio plokštumoje. 

Svajoti puiku, tačiau svarbiausia, kad kai kurios mūsų fantazijos netaptų manija!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras