Betarpiškas pasitikėjimas – nuostabus seksas

130.jpg
 
2 komentarai
Pasitikėjimas parteriu – tarsi raktas į seksualinį aktyvumą ir kokybišką intymų gyvenimą. Juk aktyvus seksualinis gyvenimas žmogui naudingas. Niekas negali nuspręsti, kokio dažnumo santykiai geriausi, tačiau specialistai sutaria, jog sveikiausia yra mylėtis bent vieną kartą per savaitę. Kuo daugiau sekso – tuo daugiau susidomėjimo juo. Kai mylimės rečiau, hormonai nėra stimuliuojami ir tampame kiek apatiški intymiems santykiams.

Seksas – vienas galingiausių būdų, kaip pora gali numalšinti stresą, užsitikrinti sveiką hormonų gamybą. Mokslininkų teigimu, kai vyras mylisi, jo organizme staiga sumažėja testosterono kiekis, kuris vėl palaipsniui išauga per septynias dienas be lytinių santykių. Hormono augimas – tarsi kūno bandymas motyvuoti vyrą seksui. Kuo daugiau laiko po minėtųjų septynių dienų vyras nesidomi seksu – tuo mažiau reikšmingi kūniški malonumai tampa.

Yra žmonių, kuriems mintis apie tą patį seksualinį partnerį visą gyvenimą kelia siaubą. Jie nori daugiau jaudulio. Tačiau kai pora išmoksta seksą padaryti spontanišku, ne mechaniniu, jiems niekada netampa nuobodu. Laikui bėgant poros seksualiniai santykiai nuolat kinta ir jie išmoksta auginti aistrą.

Galbūt daugybė vyrų nesupranta, kodėl monogamija yra tokia svarbi. Jie instinktyviai nesuvokia, jog monogamija užtikrina tai, kad moteris visą gyvenimą gali jaustis ypatinga bei mylima. Jei šiuo atžvilgiu partnerė nesijaus mylima, ji nebegalės būti vyrui atvira, o pasitikėjimas moteriai – pagrindinis ne tik dvasinių, bet ir seksualinių santykių elementas.

Vyrui paprasta jaudintis dėl moters, kuria jis susidomėjęs. Tačiau to susidomėjimo išlaikymas nėra automatinis dalykas. Neužtenka to, kad vyras myli moterį. Jis turi jausti šios susidomėjimą juo, turi jausti moters atvirumą. Taip pat vyrui svarbu, kad galėtų būti tikras sugebėsiąs padaryti ją laiminga.

Draugystės nutrūksta dėl daugybės priežasčių. Tačiau viena dažniausiai pasitaikančių – nesugebėjimas išlaikyti aistros ir susidomėjimo monogamijos prasme. Ar yra kažkas, ką pora gali daryti diena iš dienos, metai iš metų? Veikiausiai, ne. Tačiau vertėtų aistringą monogamiją suvokti kaip vieną santuokos tikslų ir stengtis tai įgyvendinti, ypatingai kai kartu pragyventų metų skaičius auga.

Nors žiniasklaida dažniausiai pasakoja apie nelaimingas santuokas, tačiau derėtų prisiminti, jog pasaulyje yra daugybė nuoširdžiai laiminga monogamija besimėgaujančių porų. Tai tikslas, vertas visų pastangų – rūpestis bei ugdymas tos aistros, kuri ir sukūrė jūsų meilę.

Aistringos santuokos yra laimingos santuokos. Ir ne todėl, kad neblėstanti aistra sąlygoja ilgaamžiškumą. Tiesiog toks gamtos dėsnis: pasitikėjimas – tai bet kurio sėkmingų santykių aspekto pamatas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
bet ne visada yra taip kaip raso....:(
aš tikiu monogamija.
Naujas komentaras