Blogų mergaičių sekso triukai

couple(4).jpg
 
Kiekvienas vyras paslapčia trokšta paeksperimentuoti, kad jo partnerė lovoje taptų bloga mergaite. Taigi, mielosios, sekite šiuos patarimus ir apstulbinkite savo mylimąjį!

Blogos mergaitės yra legendinės – kiekvienas vyras, kuris yra su tokia buvęs, pasakodamas savo patirtį alpsta iš laimės. Galbūt galvojate: „ Aš?! Bloga megaitė?“ Tačiau kiekviena moteris, norėdama, gali pažadinti savo tamsiąją pusę... ir puikiai praleisti laiką!

Velniūkštės lovoje statusas reiškia drąsą ir laisvumą, o ne seksualinę patirtį ar odinius drabužius. Vyrai mėgsta, kai moteris yra nesuvaldoma ir laisva, pati nustato ribas ir klausia jų, ko jie nori.

Mūsų siūlomi patarimai ir triukai jūsų seksualinį gyvenimą įkaitins visam laikui.

IŠDRĮSK: Šiąnakt lovoje vadovauk Tu

Piktai seksuali moteris žino, kaip panaudoti galią, kurią ji turi prieš vyrą. Liepk savo partneriui atsigulti į lovą, tuomet panaudok antrankius, šalikėlius ar kaklaraištį ir surišk jo rankas, kad jis negalėtų tavęs liesti. Jei nenori tokio griežto žaidimo, gali tiesiog laikyti jo rankas už jo galvos.

Toliau, tu nori žaismingai kankinti savo erzinimu. Kaip pasakyti nuogam vyrui ką daryti? Lėtai bučiuok slinkdama žemyn link jo liemens ir vos tik pasieksi jo dubenį, grįžk prie ausų ir kaklo.

Kai jį suerzinsi ir jis bandys tave paliesti, paprašyk jo pasakyti, kodėl jis taip tavęs trokšta. Paaiškindama, kad jis nebus paleistas, kol nesugebės tavęs įtikinti. Kai jis prisipažins, paleisk jo rankas, apsiversk ant nugaros ir leisk jam perimti valdymą. Po to, kai bus sužadintas erotinis laukimas, atrodys, kad ant kūno paleistas prisukamas žaisliukas... o jo aiškinimai, kokia karšta tu esi taip pat sustiprins tavo potyrius.

IŠDRĮSK: Įsisprausk į nešvankų kostiumą

Jei nori savo elgsena suteikti seksui daugiau malonumo, kartais viskas, ko reikia, yra tapti tikra gundytoja. Vienas iš būdų, kaip moteris gali paryškinti savo seksualumą, tai parodyti įvairias erotines savo asmenybės puses.

Jei nori koketiškai, mergaitiškai paerzinti, pasidabink baltais ar šviesiai rožiniais medvilniniais apatiniais ir susirišk plaukus į uodegą; arba apsirenk kaip mokyklinukė – užsisek trumpą launguotą sijonėlį ir apsivilk medvilninius marškinėlius, surištus virš bambos. Norėdama tapti nešvankia viliokle apsirenk kokius nors raudonus ar juodus, permatomus ar nėriniuotus drabužius, dar pridėk ryškiai raudonus lūpų dažus ir nagų laką. Apranga ne tik padeda sukurti atmosferą, ji taip pat suteikia vyrui vizualinę stimuliaciją.

Gali užtekti tik stovėjimo pasidabinus permatomu apdaru, tačiau šioks toks erzinimas tikrai privers jį imtis veiksmų. Vaidindama nekaltą mergaitę sakyk, kad tai tavo pirmas kartas ir klausk partnerio, ką turėtum daryti. Kaip viliokė, šnabždėk jam visas vietas ir būdus, kur ir kaip nori jį paliesti.

IŠDRĮSK: Išmok kalbėti nešvankiai

Dejonės ir atodūsiai yra paprasta. Daug labiau užveda nešvankus dialogas. Nepadorios kalbos išryškina visą patyrimą, neleidžia partneriams kažkur nuklysti mintimis ir dar labiau užveda. Be to, vyrai iš tikrųjų mėgsta, kai lovoje jiems sakoma, ką daryti, nes tai padeda jiems eiti teisingu keliu.

Pirmiausia pasakyk jam, kaip gerai jautiesi (Nežinai kaip? Pabandyk tokias frazes kaip: „Jausmas toks, tarsi / Tu darai mane (būdvardis)“, „Man labai patinka kai tu (veiksmažodis) mano (kūno dalis)“). Tuomet tu esi pasiruošusi jam parodyti, kaip jis gali priversti tave pakilti, pasakydama kažką panašaus: „Mmm, beveik ten. Man reikia tavo (daiktavardis) ant mano (kūno dalis), štai taip“.

IŠDRĮSK: Žiūrėkite kaip mylitės

Pasitikėjimas savo kūnu ir kūniškas smalsumas yra pagrindiniai sekso deivės bruožai. Jie abu bus pilnai parodyti, jei išdrįsi įrašyti savo sekso video įrašą. Žiūrėjimas kaip mylitės patiems suteiks vujaristinio jaudulio, beveik tokio, tarsi pro rakto skylutę žiūrėtumėte į savo miegamąjį. Tai atrodo tabu. Taip jūs galite pamatyti, kaip jūsų partneris reaguoja ir kaip jūs į jį žiūrite orgazmo metu. Jei jaudiniesi, kad tapsi dar viena Kim Kardashian, nedėk juostos, o tiesiog  prijunk kamerą prie televizoriaus miegamajame. Neįrašinėkite, žiūrėkite į save veiksmo metu.

Kadangi misionieriaus poza ne visai tinkama televizijai, išmėginkite įvairesnes pozas, kad abu galėtumėte žiūrėti į kamerą. Išmėginkite šuniuko pozą, tuomet galėsite vaizdą stebėti abu, arba būk viršuje ir galėsi stebėti, kaip judi. Ir būtinai nufimuokite, kaip apsikeičiate oraliniais malonumais, taip galėsite pamatyti, kokią ekstazę vienas kitam suteikiate.

IŠDRĮSK: Pažadink jame užslėptą blogiuką

Įžūli mergina miegamajame mėgaujasi begėdiškai įgyvendindama savo fantazijas. Viena iš dažniausiai pasitaikančių moterų svajonių yra patirti šiek tiek prievartos. Labai jaudina, kai partneris nori moters taip stipriai, kad negali nieko sau padaryti. Negana to, kai jis yra agresyvus, tu gali perduoti vadeles ir dar labiau įsijausti.

Paprašyk savo partnerio vieną vakarą, kai tu grįši namo, kad pasislėptų už durų ir „nustebintų“  tave. Jis gali pagriebti tave ir pasimylėti tiesiog prieškambaryje arba nusitempti į miegamąjį. Arba leisk jam suprasti, kad tu esi tinkamos nuotaikos, bet nori, jog jis su tavimi konkuruotų, urvinio žmogaus stiliumi, net jei tai reiškia žaismingas imtynes tau vis bandant ištrūkti iš jo glėbio.

IŠDRĮSK: Šokiruok jį

Išsivadavimas nuo  „paliesk čia, tada lyžtelk šičia“ rutinos pridės daug erotinės patirties. Bebaimiai seksualinių žaidimų partneriai žino, jog netikėtai intensyvūs seksualiniai manevrai yra net labiau jaudinantys. Smarkūs prisilietimai sujaudins vyrą ir paryškins kiekvieną sekantį pojūtį. Spontaniškumas taip pat neleidžia jam nuspėti visų veiksmų ir taip dar labiau padidina susijaudinimą. Negana to, numanomas šiurkštumas kviečia jį atskleisti jo geriausią, laukinę seksualinę asmenybę.

Mylintis misionieriaus poza sugriebk jo užpakalį, būdama viršuje įdrėksk jo krūtinę ir liemens šonus arba pritrauk jo galvą prie savosios ir aistringai pabučiuok. Jei šie veiksmai sukels susijaudinusio partnerio atsaką, ryžtingai trenk jam per užpakalį, lengvai įkąsk petį, ar dar bet ką, tu – velniška!

IŠDRĮSK: Išbandyk buities daiktus

Padaryk ką nors netikėto su daiktais, kurie mėtosi namuose.

Šukos: kietų šerių šukos gali būti puikiu įrankiu švelniai kasyti jo nugarą.

Kočėlas: Perbrauk šiuo kepėjams įprastu įrankiu partneriui per nugarą erotinio masažo metu.

Skaistalų teptukas: Panaudok jį kutendama partnerio kaklą, krūtinę, rankas ir sėklides.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras