Bučiniai: trapūs ir aistringi

 
9 komentarai
Bučinys atrodo it paprastas, daug kartų patirtas dalykas, su kuriuo susidūrę veikiame instinktyviai. Tačiau galimi kai kurie labai paprasti, tačiau daug malonaus jausmo suteikiantys bučiavimosi būdai, apie kuriuos paprastai tiesiog nesusimąstome.

Angeliškas pabučiavimas. Tai – mielas ir saldus bučinys. Galite pakštelėti savo partneriui, pavyzdžiui, prie akių. Tokį įvertins bet kokio amžiaus žmonės.

Bučinys į skruostą. Draugiškas pabučiavimas, parodantis vienokią ar kitokią simpatiją. Tai – bene priimtiniausias suartėjimo būdas per pirmąjį pasimatymą. Apgaubkite išrinktąjį asmenį per pečius ir lūpomis švelniai perbraukite skruostą.

Drugelio pabučiavimas. Priartėkite prie žmogaus veido ir mirksėdami švelniai braukite per jį blakstienomis. Tai tikrai patinkančiam asmeniui sukels malonų virpulį.

Šaldantis bučinys. Į burną įsidėkite nedidelį gabaliuką ledo ir bandykite bučiuotis su savo antrąja puse. Taip pat galite jį liežuviu perduoti partneriui. Tai – erotiškas ir jausmingas bučinys.

Eskimų bučinys. Pritraukite veidus kuo arčiau ir nosimis švelniai trinkitės į vienas kito nosį. Toks būdas kuklus, tačiau labai malonus.

Bučinys į ausį. Lūpomis švelniai apglėbkite partnerio ausies kaušelį, bučiuokite. Tačiau venkite intensyvaus čiulpimo, nes ausis yra labai jautri vieta ir skleidžiamas garsas žmogui gali tapti tiesiog nemaloniu. Toks bučiavimo būdas – labai gundantis.

Prancūziškas bučinys. Tiesiog įsisiurbkite į vienas kito lūpas bei aistringai bučiuokitės naudodami liežuvius. Kai kas tai vadina sielos bučiniu.

Bučinys į kaktą. Toks bučiavimas dažnai vadinamas draugišku arba motinišku. Tiesiog pakštelėkite asmeniui į kaktą arba ją švelniai prabraukite lūpomis.

Pėdų bučinys. Tai – romantiškas, o kartu ir erotiškas gestas. Toks bučinys gali kutenti, tačiau partneriui geriausia tiesiog atsipalaiduoti bei mėgautis. Galite ne tik bučiuoti pėdas, bet ir švelniai apčiulpti pirštus. Be to, toks būdas gali būti viena iš erotinio masažo dalių.

Rankų bučinys. Švelniai paimkite damos ranką ir lengvai prisilieskite prie jos lūpomis. Istorijoje toks bučinys buvo nuolankumo arba pagarbos ženklas.

Karštai šaltas bučinys. Į burną įsidėkite gabalėlį ledo, o išrinktajam asmeniui pasiūlykite atsigerti karštos arbatos. Tuomet leiskitės į prancūziško bučinio džiungles – neįprastai malonus ir kontrastų kupinas jausmas garantuotas.

Bučinys į kaklą. Pasilenkite prie trokštamo asmens ir švelniai lūpomis lieskite kaklą, bučiuokite jį iš šonų bei nugaros pusės.

Netikėtas bučinys. Pabandykite pabučiuoti asmenį tada, kai jis to mažiausiai tikėsis. Pakštelėkite taip, it bandydami šį bučinį pavogti.

Laiško bučinys. Parašykite mylimam asmeniui laišką ant popieriaus, kurį paįvairinkite rašytiniais bučiniais arba lūpomis išbučiuokite patį lapą.

Parengta pagal Buzzle.com
 

 
Komentarai (9)
Man pats geriausias ir labiausiai jaudinantis bučinys, kai truputi partneris paerzina :) Bučiuoja visaip: švelniai, aistringai, vėl švelniai...ir netikėtai atsitraukia...vėl iš lėto artėja prie lūpų ir, rodos, akimirka liko iki bučinio...ir vėl atsitraukia... Tada toks noras ir jaudulys sukyla...ir taip trokšti sekančio bučinio... (beje, tas sekantis dažniausiai būna aistringas ir ilgas) Man tai be galo graži ir intymi akimirka. :)
Grazu ir smagu betkoki bucini:)))
Prancuziskas bucinys :DDD
na gal ir neblogi patarimai ;)
mane nesenai pabuciavo i ranka ;D labai grazu ir smagu :)
dabar toks bucinys nebeimituojamas. Vaikinai prisiliecia lupomis prie mylimuju ranku.
labai megstu buciuotis ir ypac kazkuo nauju nustebinti partneri ;))
Justai, bet su pirštinaitėmis dauguma merginų šiais laikais tai tik žiemą vaikšto :)
Tiesą sakant, pagal etiketą, bučiuodamas damai ranką tai tik imituoji. Iš tiesų jos lūpomis nepalieti, beto jai nuspręsti ar nusiimti pirštinaitę ar ne ir jokiu būdu negalima traukti rankos link savęs, reikia lenktis pačiam :)
Naujas komentaras